PANDORA - Тема 3

  • 47 642
  • 726
  •   1
Отговори
# 465
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Насочила съм се към роуз голд талисманите, които ги няма заредени в България (но изглежда ги има навсякъде в останалата част от света!)
Ходих в два магазина, за да видя пустото листо на Shine и чакайки разгледах розовo-златните charms. Ние с дъщеря ми не нося и никога не съм обръщала внимание, но тези от новата колекция са много ефектни и приятни.
Има ги заредени и тук.
Ако носиш и влизат в намалението, си струва.

# 466
  • София
  • Мнения: 181
Към момента нямам нито един роуз голд талисман все още, но отдавна ги заглеждам. А таз годишната есенна колекция е най-доброто (по мое мнение), което са предлагали до сега. Бях си харесала цели 11 талисмана. Представи си колко очарована останах, когато се оказа, че 5! от тях ги няма на БГ пазар.
Направих поръчката, сега ще чакам. Поръчах два роуз голд, единия ще е за подарък, другия за мен и един сребърен, пак със синичко по него Heart Eyes Ще го нося със сребърни талисмани в добавка и на сребърна гривна. Или пък самостоятелно, ще видя.

# 467
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Привет, дами! Видяхте ли вече новата колекция Pandora Me?
Пускам линк към нея в немския сайт на марката и се залавям и аз да разглеждам Simple Smile

https://de.pandora.net/de/schmuck/pandora-me/?src=categorySearch&position=top

П.С. Това явно е новият вариант на Pandora Essence колекцията, която наскоро беше спряна и изтеглена от пазара.
Доста детски ми се виждат нещата, но пък може и да се получи някоя друга по-семпла и нежна комбинация ThinkingBlush

# 468
  • Мнения: 18 010
Аз точно  дете търся, но дали стават за старите гривни?
Подозрително евтини са също...

# 469
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Със сигурност стават на обеци и на някакъв модел синджирена гривна.
Изглеждат много мънички на рекламата?

# 470
  • Мнения: 1 547
Те са си обеци, по единични бройки са и може да си направите комбинации по желание. Тези талисмани са за гривните Есенс на Пандора, за всички други няма как да станат.

# 471
  • София
  • Мнения: 476
Според мен тези талисмани ще стават на новите гривни от колекцията.

# 472
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Според мен тези талисмани ще стават на новите гривни от колекцията.
Синджирената гривна, която споменах, май е нова? Или ако не е, не съм обръщала внимание.
На нея стават.

# 473
  • София
  • Мнения: 476
Според мен тези талисмани ще стават на новите гривни от колекцията.
Синджирената гривна, която споменах, май е нова? Или ако не е, не съм обръщала внимание.
На нея стават.
Нова е.

# 474
  • Мнения: 1 547
Разбира се, освен на новите три от същата колекция Pandora me, са съвместими и с Есентс, няма разлика, но при моментс не са съвместими.

# 475
  • Down south
  • Мнения: 7 722
@Inna_78,

Цитат
Нова е.
Да, явно.
Не ми харесва или поне на снимките изглежда груба?

# 476
  • Мнения: 1 563
Снощи минах през техен махазин в Парадайс, доста натоварен ден имах и реших да си направя подарък за изживените" мъчения"Simple Smile през работния ден, та си взех каретката, нямаха талисмана с листенца.
Та видях въпросните гривни, и колекция, която сте коментирали. Доста тънки са, не са като сегашните меки гривни. За дечица ми изглеждат перфектни, но не са по вкуса ми определено.. Те затова са и по-евтини, като грамаж са леки. И талисманите няма да станат за другите, не точете лиги:)

# 477
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Тези нови мини charms са почти незабележими Kissing Heart
Ходих за листото, най-накрая го имаше и имах възможност да ги погледна
Взех и почистващата течност.
Отзиви от нея, ако има какво да се отбележи ще добавя по-късно

 

# 478
  • Берлин
  • Мнения: 4 569
Включвам се при вас с идеята за подарък за мен, една 14-годишна тийнка и две приятелки. Черен петък чакам и така

# 479
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Има време да избереш. Може би новата колекция, тази която ще излезе през ноември ще бъде интересна. Дано!

Есенна комбинация




Относно течността за почистване. Според мен НЕ си струва $15-17.
Пише 2 минути, някои неща държах 20 мин. почистиха се, но в никакъв случай не съм впечатлена и не се почистиха по-добре от обикновено



Четката за почистване, която е част от този  комплект е пълна подигравка, ето я сравнена с тази от оригиналния комплект

Общи условия

Активация на акаунт