PANDORA - Тема 3

  • 45 659
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 518
Дано има интересно лятно намаление, знаете ли кога се очаква, миналата година мисля беше от юни.

# 16
  • Мнения: 1 561
Maй преди всяка нова колекция има някакви оферти.
Миналата седмица хванах без да искам гривна с талисман за 139 лв, не помня да са ми пускали имейл за тази промо.
Бях хвърлила око на твърдата плетенеа гривна с висулка орхидейка, видяно от тук в първите постове/ скоро не бях гледала, че доста понакупи, но само гривната участваше в офертата. Орхидеята остава за друг път:)

# 17
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Maй преди всяка нова колекция има някакви оферти.
Миналата седмица хванах без да искам гривна с талисман за 139 лв, не помня да са ми пускали имейл за тази промо.
Бях хвърлила око на твърдата плетенеа гривна с висулка орхидейка, видяно от тук в първите постове/ скоро не бях гледала, че доста понакупи, но само гривната участваше в офертата. Орхидеята остава за друг път:)
Да, аз бях пуснала Mesh гривната с бялата орхидея талисман.
Много е ефектна гривната, както и талисмана!
Честито със здраве и блясък да си я носиш! 🤗

# 18
  • Мнения: 893
Поръчах гривна Essence, но съм малко озадъчена защо в сайта не откривам вече колекцията, да не би да ги спират?

# 19
  • Мнения: 1 518
Поръчах гривна Essence, но съм малко озадъчена защо в сайта не откривам вече колекцията, да не би да ги спират?
Спират ги, приключват ги като колекция вече, затова и са намалени.

# 20
  • Мнения: 893
Поръчах гривна Essence, но съм малко озадъчена защо в сайта не откривам вече колекцията, да не би да ги спират?
Спират ги, приключват ги като колекция вече, затова и са намалени.

Мерси за бързия отговор, а на Essence гривна може ли да се сложи талисман като тези за гривните Moments?

# 21
  • Мнения: 1 518
Поръчах гривна Essence, но съм малко озадъчена защо в сайта не откривам вече колекцията, да не би да ги спират?
Спират ги, приключват ги като колекция вече, затова и са намалени.

Мерси за бързия отговор, а на Essence гривна може ли да се сложи талисман като тези за гривните Moments?
Моля, може да, няма проблеми, само е малко по широк отвора на тези от моментс, но аз ги слагам няколко един до друг, обградени от есенс и не мърдат.

# 22
  • Мнения: 1 393
Имам някакъв спомен, че миналогодишното намаление започна около 20.06. Ако на някой му се рови може да провери на ФБ страницата на Пандора. Предполагам, че тази година ще е по същото време.

# 23
  • Мнения: 893
А какво би трябвало да е намалено, стари колекции ли, че то всичко освен моментс ново ми се вижда Grinning

# 24
  • Мнения: 14 505
Не си спомням при коя промоция от НГ насам,продавачката ми каза,че следващото намаление ще е чак през юни.Ще видим какво ще предложат.Нямам конкретни желания от стари колекции.Харесах 2-3 талисмана от новите,но ще чакам 3за 2 или нещо подобно.Мин.седмица купих за подарък ''Безкраен блясък'',но той си е от старите.Даже казаха,че бил на изчерпване.Искам разни,които вече не се произвеждат.Питах намират ли се в Австралия.Имало ги на търг.Не,мерси.

# 25
  • Мнения: 893
Получих смс, че ми е пристигнала пратката в спееди от silvercourt, пиши сумата която дължа, но не мога да се ориентирам включена ли е доставка? Или отдекно на място ще ми искат още, имате ли наблюдения?

# 26
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 681
Maй преди всяка нова колекция има някакви оферти.
Миналата седмица хванах без да искам гривна с талисман за 139 лв, не помня да са ми пускали имейл за тази промо.
Бях хвърлила око на твърдата плетенеа гривна с висулка орхидейка, видяно от тук в първите постове/ скоро не бях гледала, че доста понакупи, но само гривната участваше в офертата. Орхидеята остава за друг път:)
Да, аз бях пуснала Mesh гривната с бялата орхидея талисман.
Много е ефектна гривната, както и талисмана!
Честито със здраве и блясък да си я носиш! 🤗
Къде е намалена тази гривна и талисманът?

# 27
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Никъде.

# 28
  • Мнения: 1 561
Само гривната и избрани талисмани бяха на обща цена 139 лв.
Орхидеята-не, ще я придобия при друг повод!

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 23:38 от alexova

# 29
  • Мнения: 14 505
Днес ми се отвори гривната. ShockedБръкнах си в джоба на скини дънки и като извадих ръката,гривната виси на осигурителната верижка.Вече си бях вкъщи,не е като да я загубя навън,но много криво ми стана.Уж добре се затваря,щрака.Сега ме е страх да я сложа.Имам талисмани,които са с много сантиментална стойност.

Общи условия

Активация на акаунт