GoT 39 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Кралица на пепелища /19.05-26.05/

  • 24 003
  • 1 082
  •   1
Отговори

Анкета

Какво изпитвате след финала?

Опции:

# 30
# 31
  • Мнения: 30 964
Скептична съм за финала утре, дано ме изненадат.
Искам Джон крал.

# 32
  • USA
  • Мнения: 7 233
Защо всички казвате утре,след като финала е днес?
Не съм чела книгите.Тоест бебето Сам не е истинския син на Гили ли?И поради каква причина е разменил бебетата и къде е оригиналния Сам? Не съм чела книгите,но съм  Shocked от току що прочетеното.

Имам очаквания за последния епизод,само едно не ми е ясно - кой ще застане на трона.
Денерис я отписах след атаката над невинните,продуцентите бяха ясни и категорични,че няма да я бъде с нея,иначе защо ще съсипват по такъв брутален начин образа й,граден 8 сезона?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Защо всички казвате утре,след като финала е днес?
Не съм чела книгите.Тоест бебето Сам не е истинския син на Гили ли?И поради каква причина е разменил бебетата и къде е оригиналния Сам? Не съм чела книгите,но съм  Shocked от току що прочетеното.

За Щатите финала е днес, но за нас е утре.

Бебето Сам в книгите се намира на Вала и го гледа една дивачка, там то не се казва Сам. Сам и Джили вземат бебето на Манс Райдър/да, в книгите той си е доста харизматичен мъж, млад татко/ за да не го изгори Мелисандра и го отвеждат в Староград с тях. Това бебе го кръщават Емон, на майстер Емон.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Нагласувах се и аз с едно ДА. Но какво ще стане идея нямам. Или ще я убие или ще служи Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 281
Финал, какъвто и да е, ще се гледа от много хора. Няма как да е иначе. Любопитство, удовлетвореност, разочарование... всичко това скоро ще е в миналото... но тук темата ще е винаги в сегашно време. Кефя се, че ще екранизиран предисторията.Тя поне няма да е художествена измислица. Приятно гледане на финала. Какъвто такъв.
И съм сигурна, че на всеки ще му липсва.. това очакване на неочакваното. 🙂

# 36
  • Мнения: 5 105
Хексе , благодаря ти за темата! Wine Glass
Гласувах с "не"... Допускам че може да каже "you were my queen"...
Много ще ми е тегаво утре, няма как да гледам преди 22ч и не знам после как ще смогна да ви изчета.

# 37
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Благодаря за новата тема!  bouquet

Не остана и ще разберем каква са я скалъпили. И аз се надявам да ме изненадат с нещо.

За Джон, мисля че ще го каже, както и I don't want it.

Последно, серията 1 час и половина ли ще е?

Update на петицията - 1 073 736 подписа.

# 38
  • Мнения: 5 105
Ще оставя това тук Joy

# 39
  • Мнения: 854
..... това очакване на неочакваното. 🙂

Реално, ние не знаем какво ще се случи.
Аз лично се лутам между - това какво искам да видя - бебета и бъдеще, и това което ще получа.
 Незнам, ще има ли трон? Кой ще седне на него? Джон къде е в цялата картинка.Ако не е крал - какво се случва с него. Денерис 100% - мъртва./Но може да ме изненадат/.
Няма вече вал, няма НК, няма други, няма мистерия.  
Какъв скучен Вестерос.
Надявам се малко поне, накрая  да загатна за съществуващ НК, че да си остана с впечатлението, че живота там си продължава още 8 000 години. И историите им са още по интересни и завладяващи.

# 40
  • Мнения: 1 604
Благодаря за темата, Хексе. Почти бях забравила, че е тая нощ. Каква огромна разлика от края на предишния сезон.

# 41
  • Мнения: X
Благодаря за темата Simple Smile

Ами не му е лесно на Джон...

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Че тя не му е половинка 😁 😁 😁

# 43
  • Дивата природа
  • Мнения: 269

# 44
  • Мнения: 47 889
Сезонът поне беше много забавен Hug

Общи условия

Активация на акаунт