GoT 39 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Кралица на пепелища /19.05-26.05/

  • 26 549
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 810
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
ъъъ, Дяволчето те изпревари тогава с няколко минути.  smile3533

Тъй беше!

Корекция - Дяволо ми се издигна много в очите.

# 811
  • София
  • Мнения: 27 356
Аз пък си държа на позицията, че и политкоректността допринесе за всичко. Ако това е наистина кастът на предисторията, освен Наоми Уотс, от сега съм отчаяна.
Не защото съм расист, напротив, не съм. Но във Вестерост не са ми на място. Който ги е сложил там, вече е започнал гавра с историята. Второ, тези феминизирани мъже... не знам какво да кажа. Много хубав каст, ама за сериал като "Дневниците на вампира" примерно.

Ужас?! Какви са тия модели? И в Есос ли ще се развива действието, че ги има тези с по-тъмния цвят на кожата?
Аз искам Севера да гледам с груби, истински мъже.  ooooh!

Втора лоша новина за днес след новината за чичо и Ветровете.

 Sad

# 812
# 813
  • Мнения: 4 042
А какво шоу беше...

Добре де, ето гледам битката на копелетата, припомням си и когато бяха отвъд Вала и Денерис ги спаси с драконите. Как пък тогава не се притесниха, че е твърде очаквано, банално, скучно в последния момент, когато всичко изглежда загубено, от нейде да дойде неочаквана помощ. Ами то и това е клише, едно към едно с всяка битка във Властелина и Хобита. Защо го направиха тогава, а на края решиха да... се оплескат така здраво.

# 814
  • Варна
  • Мнения: 18 050
Накрая винаги печелят Тъли
1. Крал на седемте кралства, внук на Хостър Тъли
2. Кралица на Севера - внучка на Хостър Тъли
3. Лорд на Долината - внук на Хостър Тъли
4. Лорд на Речните земи - син на Хостър Тъли.

Не е зле.

# 815
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Втора лоша новина за днес след новината за чичо и Ветровете.

 Sad

Коя новина за Ветровете?

# 816
  • Варна
  • Мнения: 18 050
Коя новина за Ветровете?

Че Маритн е казал, че ако не е готова до юли 2020 година, дава официално съгласието си да бъде затворен, докато не я допише. Laughing

Аз мисля, че още този август ще я предаде в издателството. Wink

# 817
  • България
  • Мнения: 6 273
Аз пък си държа на позицията, че и политкоректността допринесе за всичко.
Скрит текст:
Ако това е наистина кастът на предисторията, освен Наоми Уотс, от сега съм отчаяна.
Не защото съм расист, напротив, не съм. Но във Вестерост не са ми на място. Който ги е сложил там, вече е започнал гавра с историята. Второ, тези феминизирани мъже... не знам какво да кажа. Много хубав каст, ама за сериал като "Дневниците на вампира" примерно. Не за онзи суров свят, който си представям. С мъже, калени в битки и изобщо в живота, като Тормунд, Нед, Робърт, дори Джон. Не клонинги на Лорас Тирел. От сега ми мирише на сапунка, но ще се радвам да ми опровергаят очакванията. Във всеки случай по-добре да ме изненадат приятно, очаквайки лошото, отколкото още веднъж да се разочаровам.
Докато не видях този каст, не бях съгласна с теб, но вече твърдо - да, права си.
Мисандей и Червеят бяха с хубави черти, а тези тук са меко казано, ужасни.
Напомня ми за една фантастика, в която черният чисти чрез ДНК промени всичко бяло от себе си.
Обаче пък, къде са ми жълтите симпатяги. Хич не е честно така.
Иначе №2 и №3 са приятни и ще са подходящи за Тарги.

# 818
  • Мнения: 8 578
Няма да има Тарги. Прикуала нали ще бъде 8000 години преди събитията в Игра на тронове. Можем да ги видим само, ако ни покажат Валирия, но за нея ще трябва доста голям бюджет - там са имали стотици дракони.😃

# 819
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Коя новина за Ветровете?

Че Маритн е казал, че ако не е готова до юли 2020 година, дава официално съгласието си да бъде затворен, докато не я допише. Laughing

Аз мисля, че още този август ще я предаде в издателството. Wink
Да, това го четох, но не знам, как да го интерпретирам. В блога му пише за Нова Зеландия и за Световната Sci-Fi Конвенция лятото на 2020-та.

Но това, което е написал, може да се интерпретира по 100 различни начина и не бих казала, че е лоша новина.

# 820
  • Варна
  • Мнения: 36 794
Песента за Джени има и рок вариант. Китарата е разкошна.

https://youtu.be/9xzazBuwh-0

# 821
  • Мнения: 858
Значи ако Бран е знаел за всичко , което ще се случи и въпреки всичко позволи Денерис да избие  хиляди хора ... @№$%%€€§  му и копеУенце.

3 и 5 номер от каста вече са със сини очки.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 822
  • Дивата природа
  • Мнения: 270
Песента за Джени има и рок вариант. Китарата е разкошна.

(този има и други Got-ини кавъри ; )

# 823
  • Мнения: 8 578
Единственото логично обяснение, което ми идва наум е, че Бран е видял всички възможни бъдеща и във всичките КЧ гори или се случва някаква трагедия, т.е
дори и да беше казал, последиците пак щяха да са същите.
Другият вариант е: Бран е най - големия злодей и е искал Трона за себе си откакто стана ТВ.

# 824
  • Мнения: 858
По принцип е безмислено да обсъждаме вече каквито и да е вариации, защото всичко свърши...
Но аз понеже нямам "личен живот" Grinning та си чеша клавиатурата.

Общи условия

Активация на акаунт