Подготовка за малкия човек - тема 7

  • 40 302
  • 771
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 622
От HM,  не мога да дам линк от приложението, но влез в дрехи за бременни, категория - кърмене. Има голямо разнообразие, много добре стоят.

# 76
  • Мнения: 16 876
Купих и слънцезащитен крем за бебета 0+, понеже бебо е много бял и всеки ми казва да го мажа, да не изгори. Да не го ползвам ли? И още нещо - ако все пак има ухапване от комари, с какво се намазва след това (ако не е с крем)?
За малки бебета слънцезащита след 6м. И само минерални филтри в крема.

Недй му слага отгоре пелени и други подобни, и без това е горещо, представи си да ти спрат въздухопотока на теб така. Купи чадър или допълнителни козирки за количката, гониш сянката и си готова.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 175
Здравейте момичета! Simple Smile
Някоя от вас да е използвала шишетата за новородени от Philips Avent Natural?
И доволни ли сте, понеже още обмислям дали да са те:)

# 78
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Ние сме със стъклени на Авент с биберон Natural от раждането. Доволна съм.
Всъщност бях взела Tommee Tippee, но в болницата бяха с Авент и той повече харесваше техния биберон, та с тях продължихме.

# 79
  • Мнения: 2 224
Здравейте момичета! Simple Smile
Някоя от вас да е използвала шишетата за новородени от Philips Avent Natural?
И доволни ли сте, понеже още обмислям дали да са те:)

Да, и двата пъти тях ползвах (пластмасови).

# 80
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, аз честно казано едвам издържах цяла бременност да не сложа сутиен с банели. Ами като излизате вечер с рокля или ако ходите на сватба/ събитие, как се справяте? Не мога да си представя, че още доста месеци ще е така, докато кърмя Sad

А защо не си носиш сутиените с банели? Аз през бременността само такива носех.
Сега за кърмене имам много хубави и в същото време удобни за целта сутиени.

# 81
  • Мнения: 561
Момичета, аз честно казано едвам издържах цяла бременност да не сложа сутиен с банели. Ами като излизате вечер с рокля или ако ходите на сватба/ събитие, как се справяте? Не мога да си представя, че още доста месеци ще е така, докато кърмя Sad

А защо не си носиш сутиените с банели? Аз през бременността само такива носех.
Сега за кърмене имам много хубави и в същото време удобни за целта сутиени.

Защото точнонот сутиени с банели се беше запушила една приятелка и беше й се образувало топче

# 82
  • Мнения: 71
Да не говорим, че повечето банели не са от памук, а от изкуствени материи.

# 83
  • Мнения: 2 250
За лятно бебе има ли смисъл от обиколници? Чакам бебче края на юли или началото на август,много излишни ми се струват в тези жеги пък и те не шават в самото начало, но днес докато избирахме кошарата продавачката ме убеждаваше,че ще ми трябват.

# 84
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Не ти трябват. Никакъв смисъл няма от тях, само за красота са.

# 85
  • Мнения: 2 224
За лятно бебе има ли смисъл от обиколници? Чакам бебче края на юли или началото на август,много излишни ми се струват в тези жеги пък и те не шават в самото начало, но днес докато избирахме кошарата продавачката ме убеждаваше,че ще ми трябват.


Със сигурност е в интерес на продавачката, ако си купиш. Не е странно, че те убеждава. Моето менние относно обиколниците е една-две страници назад. Любопитно ми е обаче какви причини ти изтъкна. Как се възползват от хората, които още нямат опит.

# 86
  • Мнения: 16 876
Обсъждахме обиколниците скоро, хвърл3 поглед назад. За мен са необходимост, но не в началото.

# 87
  • Мнения: 2 250
Точно тук мисля четох,че са полезни да не се удря бебето като започне да се върти, се зачудих за какво са ми първите няколко месеца. При това в тази жега съвсем да му спират въздуха ми се видя абсурдно,а доводите на продавачката бяха, че всички ги купували 😁

# 88
  • Мнения: 289
Аз си взех, но мисля да ги сложа септември и то  пак зависи от времето

# 89
  • Мнения: 2 224
Точно тук мисля четох,че са полезни да не се удря бебето като започне да се върти, се зачудих за какво са ми първите няколко месеца. При това в тази жега съвсем да му спират въздуха ми се видя абсурдно,а доводите на продавачката бяха, че всички ги купували 😁

Благодаря за отговора. Това е сериозна причина да купиш 😄

Общи условия

Активация на акаунт