Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 252
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 5 386
Прозрях нещата : Восъчната  Юлка не е кръстила котката си, защото животното не  е от класа, от сой и не е фактор в живота и. Има кусури, с които е недостойно за стопанката си, затова - никакво име за него!

# 1 126
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Такива неща не трябва да остават недоизказани, ако имаш 2 грама усещане. Или мълчиш и изобщо не казваш нищо или си открит на 100%. Просто за пореден път се вижда, че Юлия не е от тази планета и не мисли за ничие достойнство. Хвърли го на кучетата с това изказване.

Цялата работа е малоумна и съм сигурна, че няма нищо, което да е направило чак такова лошо впечатление, че не е за казване. Просто иска да излезе чиста и невинна от цялата работа (сякаш някой ще я обвини, че не го е харесала). Поредна грозна постъпка.

# 1 127
  • Мнения: 3 865
Много невъзпитано, постоянно да загатва за този тайнствен недостстък, или каквото е там.
Ако няма намерение да го разкрива, е редно да го запази за себе си, в противен случай дава храна за клюки.
Толкова ли е сложно да застане и да каже- пич, не си мой тип, но нека прекараме времето, отредено от предаването приятно. След това всеки ще тръгне по пътя си.

Не мисля, че загатва. Беше директно попитана от специалистката и директно си каза, че не иска да отговори. Онази е за бой, защото публично бърка в душите на хората и ги кара да нараняват други хора. Тъпа ли е зла ли е не знам, но е тотално некадърна.  Какво значи не е неин тип? Не всички имат тип. Аз примерно нямам, а точно се влюбвам в конкретни неща, които може да са най-различни и недолюбвам, дразнят ме, отблъскват ме също конкретни неща. Абсолютно винаги съм наясно кое харесвам и кое не харесвам в хората, но разбира не винаги е уместно да се говори за тия неща

# 1 128
  • Мнения: 75
Снощи във Фб прочетох, че Мишо си е обновил профила в сайта за запознанства Ел @@ з. Прочетох изискванията му за партньорка -слаба от 50 до 60 кг.,ръст от155-175, да пуши и пие рядко, да иска деца, но да няма свои собствени деца.
Цвят на коса, очи и образование е писал, че всичко става.
Семеен статус може и разведена.

Преди повече от 10 години, преди да срещна съпруга ми, излизах на срещи със стари ергени, хем образовани, двама ми бяха колеги. Единият ми заяви, ей така между другото- ти сега като си с дете и си вече "бита карта". Има нещо спастично, криипи в старите ергени, мен лично ме побиват тръпки. Срещите нямаха развитие и след четвъртия опит със стар ерген реших категорично да си търся разведен мъж.
Доволна съм вече десета година, отгледахме си децата,неговите, моето, пратихме ги студенти, а съм набор на Мишо .  
По онова време имах и едно много хубаво приятелство с разведено момче на моята възраст.Около една година си  говорехме ежедневно по интернет, защото той живееше и работеше в чужбина. Когато дойде да се срещнем на живо, на десетата секунда като ме лъхна нещо, като му видях лицето и изтръпнах.Дъхът му беше тежък, гаден. Оказа се, че пуши по две кутии цигари на ден.Какви са били камерите по онова време незнам, но ми се виждаше такъв симпатяга по интернет, имаше хубав глас  и беше с голямо чувство за хумор. Обаче, след като го видях на живо, поведението ми се промени коренно. Таня и Юлия ряпа да ядат, а момчето се беше надъхало, все едно, че сме заедно и очакваше да го поканя да живее у нас.Прибра  се в Бг заради мен .Какво чудо беше да се отърва от него, как да му обясня, че ме отвращава физически, а го чувствах близък като брат .После ме причакваше и обикаляше. Една година се озъртах по улиците.  
Сложни са тези работи, всеки сам си преценява коя е неговата чаша чай.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 14:35 от Zdravika

# 1 129
  • Мнения: 350
В тая ситуация Юла ми заприлича на онзи Цуни от ББ преди 2г, където тръбеше, че има някакви страшни компромати за Александра, но не иска да я излага и затова няма да ги каже. Но да си знаят всички, че е нещо много лошо Joy

# 1 130
  • Мнения: 39 317
Мишето години посочил ли е?
Че наборките му трудна работа да изпълнят условията.

# 1 131
  • Мнения: 75
Мишето години посочил ли е?
Че наборките му трудна работа да изпълнят условията.


За години е писал от 30 до 34 или 39 не видях добре.
И аз това си помислих.

# 1 132
  • Мнения: 3 743
Мачмейкърката, ако имаше малко от малко някакви компетенции можеше да ѝ обясни на Юлето, че няма такова животно като мой тип. Това е изградено на база самооценка и разум, а не идеали за партньор. И мъжът ми уж си падал цял живот по ниски момичета, а ме е взел мен почти 180. Аз също на теория харесвам смугли, а моят е излязъл като от реклама на Шведи ООД.

Чрез терапия, може много лесно да ѝ се обясни на Юлето, колко са важни качествата на партньора и как кореспондират на нейните собствени, но къде ти специалист да го каже това. Кулева ѝ кима и се съгласява колко е забавна едва ли не, вместо с твърда ръка да я събори малко на земята. Терапията не е дондуркане.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 16:02 от Emiliana V55

# 1 133
  • Мнения: 478
Само да ви кажа, че мъж с такъв спретнат вид и с такива зъби, НЕ Е нечистоплътен. Мърлячите се виждат от далече само като им видиш устата.

Добра логика. Грешна, но добра.

# 1 134
  • Мнения: 2 220
а моят е излязъл като от реклама на Шведи ООД.
Sweat SmileSweat Smile

# 1 135
  • Мнения: 3 865
Такива неща не трябва да остават недоизказани, ако имаш 2 грама усещане. Или мълчиш и изобщо не казваш нищо или си открит на 100%. Просто за пореден път се вижда, че Юлия не е от тази планета и не мисли за ничие достойнство. Хвърли го на кучетата с това изказване.

Цялата работа е малоумна и съм сигурна, че няма нищо, което да е направило чак такова лошо впечатление, че не е за казване. Просто иска да излезе чиста и невинна от цялата работа (сякаш някой ще я обвини, че не го е харесала). Поредна грозна постъпка.

Такива неща се говорят на 4 очи - не се казват в ефир. Юлия постъпи много правилно - едно е да кажеш Той има недостатъци, а съвсем друг ефект ще има примерно Смърдят му краката. Второто ще се разнася като клеймо за цял живот и ще го сочат с пръст, въпреки че не е кой знае какъв кусур, но хората обичат да ти се подиграват за всичко ей така - за избиване на комплекси или просто за забавление

# 1 136
  • Мнения: X
Само да ви кажа, че мъж с такъв спретнат вид и с такива зъби, НЕ Е нечистоплътен. Мърлячите се виждат от далече само като им видиш устата.
Добра логика. Грешна, но добра.
Въпрос на житейски опит. Няма как да обориш личния ми такъв. Мога много да говоря за зъби, нокти и обувки. И ако се загледаш от днес нататък по тия три неща в хора, в които до сега не си обръщал внимание на това, ще се впечатлиш доста какви хора познаваш. Може и мнението за всеки един от тях да си обърнеш на 180о.

# 1 137
  • Мнения: 2 220
Добре де, защо завихте в посока миризми? Ако проблемът е от такова естество, може да бъде решен-баня, пране, зъболекар и т.н. Дори и нещо да му куца в секса, пак може да бъде поправено, с малки насоки и подсказки от нейна страна. Ако цигарите са проблема, ми може да ги спре, ако иска. Според мен става въпрос за нещо непоправимо, вече какво е то, не се наемам да гадая.

# 1 138
  • Мнения: X
Проекция... Wink

# 1 139
  • Мнения: 478
Само да ви кажа, че мъж с такъв спретнат вид и с такива зъби, НЕ Е нечистоплътен. Мърлячите се виждат от далече само като им видиш устата.
Добра логика. Грешна, но добра.
Въпрос на житейски опит. Няма как да обориш личния ми такъв. Мога много да говоря за зъби, нокти и обувки. И ако се загледаш от днес нататък по тия три неща в хора, в които до сега не си обръщал внимание на това, ще се впечатлиш доста какви хора познаваш. Може и мнението за всеки един от тях да си обърнеш на 180о.

Аз не се и опитвам да оборя личният ти опит. Ти обаче не си споменала, че говориш единствено за личен опит. Твърдението ти звучи доста генерално.
Човек със скъпи и чисти обувки, скъпи дрехи, поддържани нокти и идеални зъби - може да е ТОТАЛЕН мърляч. Нищо не пречи такъв човек да се опитва да вмени на околните, че е чист, но у тях да е конюшна.

Общи условия

Активация на акаунт