Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 291
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 319
За съжаление всеки е бил несподелено влюбен. Няма виновни. Нито Мерал, че се е влюбил, нито Ивана, че не се е влюбила. Единствено си мисля, че той трябва да си направи равносметка, дали иска атрактивна жена, която трудно ще покори, или не чак толкова, но послушна и покорна. Атрактивните жени могат да бъдат грижовни, но без любов няма как да стане. А за негово съжаление, такава няма

# 61
  • Мнения: 9 143
Но пък за Заро всичко е казано вече, макар че още ни залива с помия.  Той няма да намери изява вече по телевизията ми се струва или поне доста време ще мине. Но пък ще си намери реститутка по-голяма от него и заможна.Все пак е лице някакво по телевизията даван, че и потомък със синя кръв се изкарва. Ня някои хора това е достатъчно.
Ивана и Мерал са прозрачни отвсякъде, знае се кой защо е, какъв е, как ще завърши.
Новата двойка, няма как да се коментира, защото се въздига ниво на възмущение. Даже и от "стари к...оментарите". За мен е безинтересно, не обидно. Коментира ми се поведение, отношение, подход към партньора, нещо такова. Като не може-няма.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 17:19 от Не се сърди, човече

# 62
  • Мнения: 168
Според мен, всеки би могъл да извлече позитиви от предаването, да опознае себе си и другите по-добре. От там и да намери щастието, по-уверен и по-спокоен в себе си. Може и да се тръшне и скрие. Въпрос на избор.
Отново не включвам Светлозар в това пожелание.

# 63
  • Мнения: 19 523
За съжаление всеки е бил несподелено влюбен. Няма виновни. Нито Мерал, че се е влюбил, нито Ивана, че не се е влюбила. Единствено си мисля, че той трябва да си направи равносметка, дали иска атрактивна жена, която трудно ще покори, или не чак толкова, но послушна и покорна. Атрактивните жени могат да бъдат грижовни, но без любов няма как да стане. А за негово съжаление, такава няма

Никой не е виновен, да. Но не биваше да замесват родата. Тези хора се надяваха на нещо, бабата на Ивана даде подарък, сигурно го е събирала за нея от дете, другите също, майката на Мерал. Защо е необходимо тези хора да преживяват разочарование, което е много лесно да се предвиди. В този смисъл сръбският вариант ми е по-удачен. Аз ако съм на мястото на експертите човек като Ивана - възраст, "професия" и възгледи и др. не бих допуснала да участва, защото и на малките деца е ясно, че тя не търси това, което твърди и че ще нарани много хора по този начин.

# 64
  • Мнения: 4 823
Благодаря за темата и аз ще чета повече и пиша по-малко.

Весела седмица на всичи! Скорпионската луна май се е отразила и тук Wink 

Чакам новите епизоди да видя какво е обърнало мнението на Мерал, че любовта се случва и какво накара чашата на търпението на Танчето да прелее.
Юлия ми е ясна - тц, мрън , не ми харесва.

Фани 😘😘😘💜💜💜🌈🌈♌

# 65
  • Мнения: 36 666
Сега разглеждам коментарите в страницата във Фб. Тази част от промото, в която Таня заплашва Фазомер с полиция, не съм я гледала... Може да съм пропуснала, че нещо бях изморена след предаването. Защо го заплашва - трябвало е направо да се обади и да се оплаче от домашно насилие. Тогава дебилът щеше да разбере колко е сериозна. Не си падам по празните заплахи...

Видяхте ли, че от есента по Нова ще дават ново риалити на Нико Тупарев - имитация на Сървайвър? Няма да го гледам, дано фалират Simple Smile

# 66
  • Мнения: 168
За съжаление всеки е бил несподелено влюбен. Няма виновни. Нито Мерал, че се е влюбил, нито Ивана, че не се е влюбила. Единствено си мисля, че той трябва да си направи равносметка, дали иска атрактивна жена, която трудно ще покори, или не чак толкова, но послушна и покорна. Атрактивните жени могат да бъдат грижовни, но без любов няма как да стане. А за негово съжаление, такава няма

Никой не е виновен, да. Но не биваше да замесват родата. Тези хора се надяваха на нещо, бабата на Ивана даде подарък, сигурно го е събирала за нея от дете, другите също, майката на Мерал. Защо е необходимо тези хора да преживяват разочарование, което е много лесно да се предвиди. В този смисъл сръбският вариант ми е по-удачен. Аз ако съм на мястото на експертите човек като Ивана - възраст, "професия" и възгледи и др. не бих допуснала да участва, защото и на малките деца е ясно, че тя не търси това, което твърди и че ще нарани много хора по този начин.

Затова по-удачен вариант е предаване тип "90 дни до сватбата". Да се опознаят да видят близките, ала бала. И да преценят. Пак има очакване ама не си женен. В този му вариант няма как. А и винсги близките ти страдат от твоето нещастие. Няма как да ги предпазиш.

# 67
  • Мнения: 319
За съжаление всеки е бил несподелено влюбен. Няма виновни. Нито Мерал, че се е влюбил, нито Ивана, че не се е влюбила. Единствено си мисля, че той трябва да си направи равносметка, дали иска атрактивна жена, която трудно ще покори, или не чак толкова, но послушна и покорна. Атрактивните жени могат да бъдат грижовни, но без любов няма как да стане. А за негово съжаление, такава няма

Никой не е виновен, да. Но не биваше да замесват родата. Тези хора се надяваха на нещо, бабата на Ивана даде подарък, сигурно го е събирала за нея от дете, другите също, майката на Мерал. Защо е необходимо тези хора да преживяват разочарование, което е много лесно да се предвиди. В този смисъл сръбският вариант ми е по-удачен. Аз ако съм на мястото на експертите човек като Ивана - възраст, "професия" и възгледи и др. не бих допуснала да участва, защото и на малките деца е ясно, че тя не търси това, което твърди и че ще нарани много хора по този начин.


Формата на предаването е такъв. Всеки сам е трябвало да прецени какви са евентуалноте последици за близките му, при неуспех. Никъде не пише 100% успеваемост

# 68
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря за новата тема! Цяла сутрин вися да се запиша, че и на мен ми е любопитно за снимката на Юлия, тя на сватбата обеща след 10,11,12 месеца бебе, а после си трае...  Явно шампанското е свършило, жалко!

# 69
  • Мнения: 6 493
Айй, каква точна преценка имам относно Юлия. Да се самопохваля без да се самоцитирам Smiley

Само ще ви припомня, че хейта, който Василена отнесе бе в много по-големи мащаби от Юлкиния, но мина и замина. И Никифор мина под ножа на омразата, а Светозар го посякохме с мачетето, но всички ще оцелеят.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 11:39 от Cafelate

# 70
  • Мнения: 39 467
От два сезона-7 двойки, нито един запазен брак.

# 71
  • софия
  • Мнения: 25 651
Без съжаление казвам, че продължавам да не намирам нищо положително в Юлия. Не харесвам хора, които сами са се поставили в определена ситуация, тя се е развила по нежелан от тях начин и те са сърдити на целия свят, мрънкайки за всичко. Дори и да не се е записала сама, не е отишла в предаването с опрян в челото пистолет. Можела е да не ходи на предварителни разговори, да не подписва договор.
Крайно ми е невъзпитано да отидеш на гости с празни ръце. И не ме интересува дали ходенето на гости е по собствено желание или защото така трябва.
Не харесвам хора, които нямат реална самооценка и изисквания към себе си, но техните към другите са големи. Юлия е била сама и ще остане такава, защото не иска да прави компромиси. Това е неин избор, разбира се, но не може да се сърди на другите за това и да търси причините в другите, а не в себе си. Поведението, което показва, е точно в тази посока.
Не харесвам хора, които виждат и коментират само негативно другите, случките, местата. В повечето случаи това е продиктувано от собственото им безкрайно его и личностни дефицити.
А в началото бях положително настроена към нея. Както и към всеки друг от участниците.

# 72
  • Мнения: 1 807
Ох, много сте бързи - наваксване няма - попрочетох малко по диагонол.

За това, че брат й бил много богат и с възможности и щял да плати неустойка 50000 - много силно се съмнявам. Покрай работата си познавам доста богати и хора и никой от тях не пръска пари на вятъра  - не би извадил с лека ръка 50000 ей така просто да ги даде заради участието на сестра му в някакво предаване. Евентуално това може да го направи някой наистина много богат - милионер и нагоре и то в случай, че самото участие му наврежда нещо на имиджа. Но пък при тези обстоятелства, ако някой наистина има такива доходи и положение, той е обвързан с връзки, власт и финансови интереси и му е достатъчно да звънне един телефон, ако не един, то най-много 2-3 за да се задвижи системата и продуцентите на предаването да освободят Юлия от неустойките. Все пък и те живеят в БГ, и тях ги проверяват и контролират бг институциите. Така, че за мен ако брат й е казал подобно нещо - това е просто емоционална реакция или изхвърляне и няма как да го направи.

Относно това защо се обсъжда външния вид или семейството на участниците - ами много ясно, защото характера и държанието им са функция също на външния вид и на семейството, в което са израснали.

На мен Юлето и на тази снимка не ми харесва - в началото мислех, че с Мишо имат еднакво добър външен вид, но това беше докато я виждах с роклята от сватбата - вече смятам, че тя изглежда визуално по-зле от него - защото просто има несъразмерно тяло. Единствено някак по младежки се старае да изглежда от него и сега новото гадже също по-фешън изглежда от Мишо.

# 73
  • Мнения: 168
Да, Юлето невъзпитано се държа, факт. Но историята знае и по-тежки случаи
🤣

# 74
  • Мнения: 15 265
А в началото бях положително настроена към нея. Както и към всеки друг от участниците.
Към момента от началната положителната нагласа към участниците какво остана?

Общи условия

Активация на акаунт