Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 374
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 25 810
Остана доброто ми впечатление от Таня - възпитана и съобразяваща се, от Мишо - възпитан, опитващ се да се държи добре, независимо от. И двамата знаят къде са, защо са там, осъзнат личен избор. И двамата добре осъзнават себе си и нямат нереалистични очаквания към другите и това, което се случва.
И да бъда докрай честна - в началото единствено Таня ми се струваше леко префърцунена. Оказа се, че не е такава, а е изключително фин и възпитан човек, и поради тази причина е била обрана.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 11:44 от zvаnchе

# 76
  • Мнения: 7 194
От миналата сряда насам в промото непрекъснато наблягат на гнева на Таня, а Заро като жертва се сгушил. Обичат да преекспонират по-маловажните прояви за сметка на по-важните, но както се разбрахме - толкова си могат, освен ако не е умишлено, все пак Заро е "с връзки".

# 77
  • Мнения: 36 842
Тази статия коментирали ли сте я? Много тъжно! Sad
https://www.blitz.bg/sport/gimnastika/zhestoka-tragediya-trenork … cAO2EUIU5zvTBloq4

Ако съм на мястото на децата на Таня, особено на сина й, който все пак е мъж, няма да оставя тормозът от страна на Светозар ненаказан!

# 78
  • Мнения: 168
От миналата сряда насам в промото непрекъснато наблягат на гнева на Таня, а Заро като жертва се сгушил. Обичат да преекспонират по-маловажните прояви за сметка на по-важните, но както се разбрахме - толкова си могат, освен ако не е умишлено, все пак Заро е "с връзки".
Абсолютно. Той се опитва да й налага постоянно психически тормоз.

# 79
  • Мнения: 15 772
За това, че брат й бил много богат и с възможности и щял да плати неустойка 50000 - много силно се съмнявам. Покрай работата си познавам доста богати и хора и никой от тях не пръска пари на вятъра  - не би извадил с лека ръка 50000 ей така просто да ги даде заради участието на сестра му в някакво предаване. Евентуално това може да го направи някой наистина много богат - милионер и нагоре и то в случай, че самото участие му наврежда нещо на имиджа. Но пък при тези обстоятелства, ако някой наистина има такива доходи и положение, той е обвързан с връзки, власт и финансови интереси и му е достатъчно да звънне един телефон, ако не един, то най-много 2-3 за да се задвижи системата и продуцентите на предаването да освободят Юлия от неустойките. Все пък и те живеят в БГ, и тях ги проверяват и контролират бг институциите. Така, че за мен ако брат й е казал подобно нещо - това е просто емоционална реакция или изхвърляне и няма как да го направи.

Той Мечо навремето не плати неустойки, за да изкара Светла Тъпото от ББ, а знаем, че той може цялата къща на ББ да купи, заедно със снимачния екип, та брата на Юлия ще плати 50 к за да не се излага сестра му. Приказки от 1001 нощ са това. Юлия е дала заявка, че има финансови възможности - ами то всеки в днешно време го прави. И по този повод любимата ми лаф е:

- Ти знаеш ли кой съм аз?
- Е кой пък си ти, 6 ч. сутринта в трамвая.

Моля да няма засегнати. Всяко нещо, което пиша в тази тема е коментар САМО И ЕДИНСТВЕНО за участниците в реалитито. Потребители не коментирам!

# 80
  • Мнения: 6 496
Тъй като темата вече е заключена пренасям цитат на Смърфи

"...Юлето има двама братя, по-големият е човек с положение и пост. Когато е разбрал за предаването и е предложил да плати неустойката само и само "да не го излага така". 50000 е неустойката, ако някой се чуди."

Не да не се излага тя, да не изложи него. Жалко, че не е стартирала участието си с подкрепата на роднините си. Може би щеше да се покаже в друга светлина. Но с този момък изглеждат много добре. Дано е намерила любовта.

Болднато го пропускате в повечето постове които прочетох. Чета ви през телефона, но съм си наложила вето да не влизам в профила си. Така, че лайк имате всички Smiley

# 81
  • софия
  • Мнения: 25 810
Какви финансови възможности? Показаха къде живее и какво работи.
И понеже все се опитвам да пренабрегвам детайлите, но те са ключови - когато Ева Ку ходи да рови в гардероба на Юлия, по телевизията вървеше игралния филм за смърфовете. И да, може и да е бил в програмата на някоя телевизия, но обичайно човек превключва канала, ако не му е интересно да гледа това, което върви. А тя даже седеше театрално на кревата с чаша кафе и гледаше. Нито е мило, нито е детско, инфантилно е.

# 82
  • Мнения: 5 396
От миналата сряда насам в промото непрекъснато наблягат на гнева на Таня, а Заро като жертва се сгушил. Обичат да преекспонират по-маловажните прояви за сметка на по-важните, но както се разбрахме - толкова си могат, освен ако не е умишлено, все пак Заро е &quot;с връзки&quot;.
Абсолютно. Той се опитва да й налага постоянно психически тормоз.
Много жалък опит от страна на продукцията, само човек , негледал целия панаир и излагация на "Зари", ще лапне въдичката след това промо и ще помисли Таня за откачена. ММ се хвана, защото не е гледал епизодите и не е в час, но му разказах образно и напоително. С тези промота вадят извън контекста и акцентират.
Защо всъщност влязох отново тук....
1. И на мен в самото начало Таня ми изглеждаше твърде рафинирана, префинена, взискателна, а не даваща. Да, но към днешна дата си обяснявам, че това е било заради монтажа и непоказния в цялост и "прелест" зарков образ. Сигурна съм, че и тогава, в Йордания, е имало наченки на простотията и меркантилността, но не е било акцентирано, показваха предимно галантността и комплиментите му, а и едно "съскане".
2. Вчера е имало чистка на постове. Сега не съм наясно обидената Амбър какво е репликирала, не че ми е важно, но съм в инф.затъмнение. Може нещо важно да е било.

# 83
  • Мнения: 11 576
Мерси за темата!
Харесва ми новото гадже на Юлия,симпатяга ми се струва, а тя изглежда някак си живнала.

# 84
  • Мнения: 36 842
Може пък да има финансови възможности. Братята да не са длъжни да купуват жилища на сестрите си?! Хората са длъжни първо на собствените си семейства - съпрузи и деца, след това на родителите, всичко друго е добра воля.

# 85
  • софия
  • Мнения: 25 810
Може пък да има финансови възможности. Братята да не са длъжни да купуват жилища на сестрите си?! Хората са длъжни първо на собствените си семейства - съпрузи и деца, след това на родителите, всичко друго е добра воля.
Анджък, де. Това имах предвид. Ако има финансови възможности, може да осигури майка си. До Юлия е опрял да харчи пари за глупости. Тръгнала да прави с чужда пита помен и тя.

# 86
  • Мнения: 319
Кой нормален човек ще даде 50 000 лв, ако няма физически или психически тормоз.В случая на Юлия, няма. Тя просто не си хареса партньора, голямо чудо. 0

# 87
  • INFJ
  • Мнения: 9 504
И на мен би ми било странно, ако има възможност да й помогне с нещо, да не го прави... Но когато става въпрос за покриване на някакви излагации, да е готов да пръсне такива пари.

# 88
  • Мнения: 288
Братът на Юлия е държавен служител - инспектор в Автомобилна администрация.
Чак пък 50 хил да са нищо за него, силно ме съмнява.

# 89
  • Мнения: 319
Според мен с тези реплики леко си е вдигала цената

Общи условия

Активация на акаунт