Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 455
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 990
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Аз продължавам да мисля, че може при Мишо издънката да е станала в първата брачна нощ. Ако може да се вярва на Юлка, намекна и тя нещо, че е станало тогава.
Абе казах ви аз, че е имало цуни-гуни, ама Вие Не, та Не 😀

# 991
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Кое ли е това, което Мишо не може да промени, и което булка Юлка не може да прости?  Нали обича да се шегува, да ни го намекне шеговито! Grinning

# 992
  • Мнения: 5 490
Много хора хъркат, включително жени. И аз бях много изненадана като се озовах два пъти в командировка с колежки (35-40 годишни), които хъркаха.
Моят мъж също хърка и просто спим в различни стаи. Или ако сме на хотел, си ползвам тапи.

Да, обаче ти го обичаш и предполагам, си знаела, че хърка, когато сте се взели. Или с времето е започнал да хърка. А тези се запознават на сватбата и хъркането е голяма пречка за любовта.
Щото, нали, не са първа младост и хормоните вече не бушуват така, както са бушували на 20.
Един вид, жениш се за първия срещнат и спите в отделни стаи...ако ме разбираш. Някак не е гот така.

# 993
  • Мнения: 3 743
Сигурно, не му е харесала палците на краката и знае, че не може да ги промени, но не иска и да го излага😂

# 994
  • София
  • Мнения: 1 140
Кулева да не би да спи с тях, откъде знае, че Ивана преди не е инициирала контакт?

# 995
  • Мнения: 9 162
Оффф, много скучно значи.
Голямата тайна е..че Мишо хърка. То за друго не може да се хване. Привличане няма, ама май и Мишо не е очарован, направи пауза и после..еми симпатично момиче.
Тази пък иска да приказват и да се прекъсват, направо дори аз онемях. Че тя не може едно изречение да каже.
Чудя се, Мерал ако беше по-голям как щеше да се държи Юла. Сигурно щеше да припадне на сватбата.
Таня няма доверие в тези специалисти. Вече и на нея и стана ясно, че работят против нея. Как не ги е срам, това очернят цялата гилдия заради някакъв психо.
Таня дано не приеме повече виждания и разговори с този. Направо клошар, как може тази жена да я свържат с такъв. Че тя свят видяла, обиколила, има класа и стил, недоумявам направо.
Ъъъъ ще се видят пак и говорят дадоха((( Мишо е при Юла, било топло. Чудо са направо.

 Да направят нов сезон, вдигат ми адреналина))

# 996
  • Мнения: X
Не може да му прости, че пуши.
Юлия и Мишо 😁
Скрит текст:

# 997
  • Мнения: 3 743
Браво на Ивана, че се е сетила най-сетне да направи жест.

# 998
  • Мнения: 11 583
Не е бохем Мишо, скучен си е и той. И кой знае колко още дразнещи неща има в него, освен хъркането. Ами ако мляска докато се храни. Аз съм отсвирвала евентуални гаджета заради държането на лъжицата  и сърбане на супата.
Как пък един в някоя двойка не разказа един виц, примерно, да разчупи обстановката.

# 999
  • Мнения: 1 673
Юлето обичала шегите. Хех! Шегаджийка такава! Simple Smile)))))))

Вървим към края май - накрая мир и любов за всички, но 3 развода ще си последват.

# 1 000
  • Мнения: 10 788
Сигурно 90% от съпрузите на приятелките ми хъркат.
Ако бях на 25 щях да се изненадам , че новият ми съпруг хърка. Сега съм на 40 и ако спя с ное мъж, бих се изненадала ако не хърка.

# 1 001
  • Мнения: 569
Сигурно 90% от съпрузите на приятелките ми хъркат.
Ако бях на 25 щях да се изненадам , че новият ми съпруг хърка. Сега съм на 40 и ако спя с ное мъж, бих се изненадала ако не хърка.
Но си развила някакви чувства към него, преди да разбереш, че хърка. Влюбила си се и това е причината да не отдаваш такова голямо значение на факта, че хърка. Но ако е някой непознат за теб, не изпитваш привличане, общуването ви куца и песента ще е друга.
Никой не е виновен, че хърка. Но не всеки има място в личното пространство на друг. понякога просто не се получава Simple Smile

# 1 002
  • Мнения: 9 162
Мен Мишо ми изглежда кат треснат с мокър парцал и зашеметен. Направо не знае какво да направи и сякаш съжалява, че се е записал. Хем не иска да се изложи и приключи (няма как по договор), хем не знае тази как да я забавлява. Че се е и спекъл и оттам става още по-неловко.

Ако бях мъж и аз не знам какво да измисля, че тази да живне. Поне малко да подаде и да говорят нещо, правят, така наистина смешно става. Ама като само две-три думи ползва и на всичко е опозиция, не знам и аз какво може да се направи.
Не казвам да го хареса, ами да излезнат и двамата от това положение.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 1 324
Най-накрая Ивана да прегърне Мерал.
Другата седмица ли ще е финала? 

# 1 004
  • Мнения: 240
Научихме съвсем мъничко за нашите участници от този епизод. Шегаджийка Юлка недоволства от чувството за хумор на Мишо и , че не страда от логорея. Ивана и Мерал - голяма драма е тази ревност, но беше необходимо да я наблюдаваме отново, за да чуем откъс от клипа на медения чалгар. Таня ще се срещне със Жълто-кафявия за да приключат по възможност културно този брак.

Общи условия

Активация на акаунт