Женени от пръв поглед < II сезон > тема 12 /20.05 - 26.05/

  • 58 420
  • 1 852
  •   1
Отговори
# 1 035
  • SF
  • Мнения: 21 564

Не мога да си представя, че ако имам страхотен човек до себе си, с много положителни качества, бих му била шута, щото хърка. Абсурдно е.

И ти като специалистката с грозните дрехи...
Ако знаеш, че имаш страхотен човек до себе си, няма да го изоставиш заради едното хъркане.
Но те не се познават и не знаят изобщо, че имат най-страхотния човек до себе си - не го омаловажавай това. В тяхното съзнание, те изоставят напълно непознат, а не най-страхотния човек до тях.

Ако Юлия беше разпознала най-страхотния мъж в лицето на Мишо преди първата им нощ или по време на нея, вероятно и тя не би го изоставила.
Първото нещо, което тя изобщо сподели за него, когато ги попитаха на сутринта беше "Ами моят съпруг хърка!" Тя не каза "не е чист, не знае английски, има само една спалня..." Тя каза, че той хърка. Може би, ако и тя хъркаше, щеше с по-голямо разбиране да подходи. Но е била кофти изненадана.

И в това предаване не видях да се появява участник, който има в къщата си поне 2 свободни спални.

И мерси за този успешен брак, с който от първата седмица ще спим в 2 отделни спални.
На практика Юлия и Мишо правят точно това - спят в отделни спални. Прилича ли ви на семейство младоженци?

# 1 036
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
 На Юла, така или иначе, всичко й пречи.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 01:15 от VickyTaylor

# 1 037
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Не успях да гледам епизода, само началото хванах. Имам чувството, че Кулева провежда паранормален сеанс на Юлия. И с тази музика на заден фон, направо беше като от отвъдното. Ама те и двете умрели, събраха ги на едно място.

# 1 038
  • INFJ
  • Мнения: 9 646
Всъщност, това, че Юлия има нужда постоянно да се случва нещо около нея, постоянно да се говори и да "се прекъсват", е нормално за човек в нейното положение. Негативните хора, обикновено са негативни заради омраза или ненавист, която изпитват на първо място към себе си. Тишината, когато не се случва нищо, спокойните моменти биха я накарали да погледне в себе си, а тя това се опитва да го избягва на всяка цена. Вероятно е прекалено болезнено.

Не се познава грам това момиче, иначе няма да стои и да обяснява за купонджийството и чувството си за хумор. Това е нелепо. В нея такива неща не съществуват.

# 1 039
  • Мнения: X
И нейното е проекция. Тя твърди че има качества, които няма, но всъщност иска да има. И казва, че у човека отсреща няма това, което всъщност няма у нея. Клиничен случай. Благодат за кадърни психолози, ама къде ти такива в предаването. Отгледана вероятно от властна майка и още много неща за разплитане...

# 1 040
  • Мнения: 350
Мен това безкрайно ме подразни в нея - обяснява как тя има чувство за хумор и е много комуникативна, а Мишо не е, затова тя не може да е с него. Само дето ние видяхме нещата наобратно. А тя продължава да се опитва да се изтъкне на негов гръб, да го изкара него виновен. Съгласна съм с Фани, че Юлия лъже и е склонна да хвърли другия под влака, за да се спаси, което в моята книга я прави лош човек, съжалявам. Изобщо не се замисли и посвени да срине репутацията на друг човек, за да замаже собствените си грешки и недостатъци.
А Мишо от своя страна само хубави неща се опитваше да говори за нея, дори когато реално нямаше какво добро да се каже. Като споделяше за комуникативните им проблеми беше някак притеснен да не каже нещо, което да прозвучи обидно за нея, та се стараеше да е възможно по-неутрален.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 01:58 от ts_mira

# 1 041
  • Мнения: 478
Кое ли е това, което Мишо не може да промени, и което булка Юлка не може да прости?  Нали обича да се шегува, да ни го намекне шеговито! Grinning

Не искам да бъда груб, но.... според мен е нечистоплътност. Малко мърляв ми изглежда. Като да слага парфюм само за поводи и излизания вечер и то понякога.

А за Ивана в крайна сметка се оказа, че проблемът не е точно в нея. Момичето явно се е опитвала дори и по време на снимките, но Мералчо е решил да се налага, но не е познал.

Аз като ви казах от самото начало, че тя е най-читава от всички...

# 1 042
  • Мнения: 4 607
Не ми се вярва да е нечистоплътен Мишо, все пак е масажист, не вярвам да го държат на работа при това положение.

# 1 043
  • Мнения: 2 220
Абе не е хъркането "непростимия грях". Тя хъркането го говори още от началото, иначе нямаше да го споменава.

# 1 044
  • Мнения: 36 911
Мерал, доколкото видях (от показаното) е от средната класа, не е беден. Ако се сравнява с Ивана и родителите й, направо е богат.

Не виждам нищо лошо в това съпрузите да спят в отделни стаи, като им пречи хъркането. Повечето хора не са чак толкова активни, че да искат да са заедно всяка нощ...

# 1 045
  • Мнения: 126
Майко мила, Юла иска да живее с лебеда, ‘щото той е комуникативен, а Мишо очевидно - не.
Аз тази мома не я чух един въпрос да зададе на Мишо, ама вината за това е естествено негова.
Ахаха, ми той и Мишо ще предпочете лебеда. Щото му дава да го бара. Blush

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 08:12 от brumchilka

# 1 046
  • Мнения: 15 428
От снощния епизод, разбрах, че това, което всички сме видели и коментирали тук, е грешно. Толкова страници на вятъра.

Експертите - едно си баба знае, едно си бае. Всъщност те обясниха какво е трябвало да се случи, но не обясниха защо не се е случило. Таня, Мишо и Юлия, чакат всичко да свърши. Гащю се надява на някакъв компромис от Таня. Мерал не иска предаването да свършва, защото се страхува, че ще изгуби Ивана. Ивана гребе с пълни шепи, слава и най-вече, храна, храна, храна ...

# 1 047
  • Мнения: 25 898
Жената с грозните дрехи, която говореше с Юлия, направо ме втрещи.



Те "специализтите" в това предаване всичките убиват рибата със стайлинг. Особено ексТрифонова, тя няма грам вкус. Спестили са пари от продукцията, всеки си ходи с домашните дрехи.

# 1 048
  • Мнения: 2 220
От снощния епизод, разбрах, че това, което всички сме видели и коментирали тук, е грешно. Толкова страници на вятъра.
Кое имаш предвид?

# 1 049
  • Мнения: 574
Според мен не хъркането е премълчания недостатък. Но явно няма да разберем какво е.
И аз мисля, че не е. Юлия каза, че му е намеквала. А за хъркането тя си му каза направо, че и няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт