Имаме си вече сърчица, чакаме ви ДЕКЕМВРИйски слънчица!

  • 20 696
  • 734
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 336
Не, аз говоря за ръсенето със сол. Поръсват те със сол по главата без да разбереш и ако се пипнеш под носа - момиче, ако се пипнеш над носа - момче. Със содата не съм пробвала, дали ще има реакция. 😁

# 151
  • Мнения: 22
Добро утро, момичета Simple Smile как сте днес ?
Аз Бах с ужасно главоболие цяла вечер и нощ и накрая изпих един парацетамол.... надявам се всичко да е наред ☺
Здравей! Извинявам се, че нахлувам в темичката ви, но ви чета. Пиша за твое добро и доброто на бебето. Дори да имаш главоболие те съветвам да не пиеш парацетамол, води до увреждане на черния дроб. А при бременност би трябвало да е забранен.
Лека бременност и много усмивки! 🤗

# 152
  • Мнения: 3 789
Доколкото съм запозната, Парацетамол е единственото лекарство, разрешено от лекарите, за главоболие за бременни. Питах 100 фармацевти, всички само това препоръчаха. В малки количества нищо не е толкова опасно, недейте да се стресирате излишно.

# 153
  • Мнения: 936
Лана напълно съм съгласна с това, аз заради мигрената съм пила, и ми го изписа лекаря.
За момичетата, които гаденето и повръщането е непоносимо, да кажа, че ме посъветва личния да пия Антиметил, хранителна добавка е само от джинджифил. Днес сутринта го изпих и не зная дали от него, но не съм повръщала днес.
Забравих да питам, момичета които пият Биозин Мама, на гладно или сшед храна го пиете?

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 20:59 от sladur4e7

# 154
  • Мнения: 212
Хей, как сте? Много сте мълчаливи покрай празниците? Хапвате ли? Grin

Лана, относно Биозон мама нямам представа, но иначе има правило по отношение на витамини и други добавки да се пият по възможност преди обяд, тъй като тогава матаболизма е по-силен и съответно усвояването по-добро

# 155
  • Мнения: 5 336
Здравейте, момичета. Аз биозина го пия ма гладно, когато съм на работа. Днес го изпих по обяд.

# 156
  • Мнения: 936
Kalisi, Martina благодаря ви за мнението, аз го пия вече след хранене, че иначе го повръщам, ще питам на прегледа какво да правя
Ние с милото днес бяхме на пазар,купих си някои неща😁

# 157
  • Мнения: 872
Аз да се оплача, след 2 седмици затишие днес съм цял ден с гадене. Ужасно е. Мислех че прескочих, ама явно още не

# 158
  • Мнения: 936
Аз да се оплача, след 2 седмици затишие днес съм цял ден с гадене. Ужасно е. Мислех че прескочих, ама явно още не
Vili и аз бях така по в началото, обаче от 7 седмица някъде се обърнаха нещата. Както споделих в по - горен пост пия Антиметил, и не ми се гади и не съм повръщала.
Пробвай с чай от джинджидил, бонбони, ако не минава питай док за нещо💚

# 159
  • Мнения: 872
Ще отида да потърся лукпета с джиндживил и ще си направя чай. Аз съм вече в 11 седмица и сигурно скоро ще премине.

# 160
  • Мнения: 882
Привет момичета аз като почнах 9 седмица се започна с гаденето и повръщането . От днес влизам в началото 10 седмица И се чувствам страхотно с яко палар Grinning дано е отминало.  Моето коремче вече доста стърчи Hug

# 161
  • Мнения: 4 660
Този път сякаш повръщането ме подминава ,  гади ми се от време на време и чат пат повръщам. От днес съм 8+ г.с.
Корема ми много изпъкна още от сега, то и през първата бременност имах огромен корем който едвам се прибра.

# 162
  • Мнения: 936
Аз съм 10сед и 5 дни, трябва да ви покажа коремчето😁
Дано премине това гадене и повръщане, че не се издържа, пък и гладни стоим и ние и бебетата.

# 163
  • Мнения: 632
При мен все още не е имало повръщане никога, откакто знам че съм бременна не съм повръщала. Днес съм 12г.с+0

# 164
  • Мнения: 2 170
Здравейте и от мен , момичета!

Аз покрай тези празници , балове и чудеса не мога да се включа , но се надявам съвсем скоро да съм отново на линия!😁
Утре сутринта съм на фризьор и маникюр. Не съм ги виждала откакто заминахме  и искам и там да отида. После сме на бал. На мен леко започва да ми личи , но все се надявам да не ме надушат роднините. Гадене вече нямам. Утре влизам в 13г.с.

Вие как сте?

Общи условия

Активация на акаунт