Имаме си вече сърчица, чакаме ви ДЕКЕМВРИйски слънчица!

  • 20 717
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6
Здравейте всички! Името ми е Елена и съм с термин 16ти декември. Пиша за първи път и директно се включвам с въпрос има ли вече създадена фейсбук група? Ако да, на кого да пиша за да се присъединя? Благодаря!

# 166
  • Мнения: 3 793
Алексче, липсваш вече, да си изкарате хубаво и после да идваш да ни разказваш! Heart

Елена, здравей, добре дошла. На първа страница в първия пост има линк към групата, може да се присъединиш, но мисля, че по-голяма активност за момента има тук във форума.

# 167
  • Мнения: 6
Благодаря, намерих я!
Да се представя по-подробно. На 31 години съм. Имам син, който юни ще направи 4 години и дъщеря, която септември ще направи 2 години. Живеем в Ирландия. Все още не съм ходила на скенер (тук малко се мотаят с тези неща), но след 4 дена имам час ище видя дали всичко е наред, едно ли е, три ли са 😀.
Имам малко гадене, но от трите бременности при тазе е най-слабо изразено. Овладявам го със солети. Дори започна да намалява, а мислех, че ще ме мъчи поне до 12 г.с (в момента съм 10).  Вече минах на дънки за бременни (препоръчвам ги на всяка, на която обикновените и стягат корема) и аха да ме личи. Т.е ще се чудят хората бременна ли съм или съм изяла 2 торти.
Толкова от мен 😊

# 168
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен! Днес ми е от дните, в които само ми се лежи и нито ми се прави нещо, нито ми се говори даже. След обеда се поосвестих малко, но сутринта бях като мумия. Аз вече съм в 12та седмица, дето се вика 1/3 я минах вече 😁

# 169
  • Мнения: 4 660
От както забременях се ядосвам за най малкото, едвам се сдържам след минути ми минава. Хормоните бушуват ли бушуват, по-принцип съм спокойна душа и не се ядосвам така лесно.
Нали казват всяка бременност е различна, наистина е така.

# 170
  • Мнения: 6
Аз такива дни си ги имам по принцип, не ми трябва да съм бременна. Но пък бременността е добро извинение.

# 171
  • Мнения: 1 139
Здравейте, момичета!
При мен нищо ново, чакам си прегледа в понеделник и после пак в сряда.
Мн се изморявам, все още повръщам по-малко и ми се гади.
При мен за сега бременността ми е абсолютно същата като предната, дори ми се ядат същите неща.

# 172
  • Мнения: 2 172
Лани, няма да е още дълго, после ще ви втръсне от мен😂😂😂.
При теб минаха ли терзанията с изследванията? Всичко наред ли е ?

Добре дошли на новите мами!

Мен преди няколко часа ме разконспирираха!😵 Хем съм с широка блуза и всичко е точно, но явно не достатъчно . Гаджето на сестра ми(свестно е момчето) ме подпита деликатно, като започна отдалеч, не го знам как. За сега само на тях двамата си признахме , с уговорката , че след баловете им ще кажем.

Аз съм в чудно настроение, не съм имала никакви сривове в настроението днес!

Малко ни се налага да работим дистанционно , но не е проблем.
Днес бяхме на вилата и ми беше супер, времето , чистия въздух , спокойствието.....
Надявам се да имаме възможност да идваме по-често, но най-вероятно ще следя полетите на нискотарифните компании, че с колата излиза много скъпо, ние се измаряме , а и отнема безумно много време.

Изненадващо и свекървата не ме е дразнила, неуместни изказвания не е имало.... даже се замислям дали нещо не я е предупреждавал мъжа ми или на нея да и има нещо.🤣

# 173
  • Мнения: 112
Момичета, при мен гаденето и повръщането продължава.. направо не се издържа, а съм едва 8 +г.с. Не знам как ще го карам до 12-та г.с. Във вторник ми е вторият преглед при АГ и ще питам за Антиметил , който препоръча sladurche7, пък да видим какво ще каже.. За сметка на това нямам промени в настроенията, даже малко по-спокойна съм станала май🤔

# 174
  • Мнения: 5 407
Аз като ви чета направо почвам да се притеснявам.. Все едно не съм бременна. Едните киселини дето имах в началото, сега и тях нямам. Чат пат ми става лошо, но е толкова рядко, че не му отдавам значение.

# 175
  • Мнения: 3 793
Аз като ви чета направо почвам да се притеснявам.. Все едно не съм бременна. Едните киселини дето имах в началото, сега и тях нямам. Чат пат ми става лошо, но е толкова рядко, че не му отдавам значение.

И на мен вече нищо ми няма, направо забравям, че съм бременна. Единственото, с което се успокоявам, е че нямам кървене или други проблеми, та общо взето бебето си е там, няма къде да е отишло и се радвам на късмета си. Grinning

Алекс, още не са минали изследванията и прегледа, след 2 дни. ^^

# 176
  • Мнения: 5 407
Точно това си мислех и аз, Лана. Щом нямам кървене всичко е наред. Дано!

# 177
  • Мнения: 936
Момичета благородно ви завиждам, аз се влачех по цял ден с това повръщане.Има родили жени, включително и майка ми, която един път не е повърнала. И аз мисля, че щом няма кървене, са ок нещата. Антиметила определено ме облекчи, и сега гледам да хапвам, че нещо хич не качвам кг.

# 178
  • Мнения: 213
Момичета благородно ви завиждам, аз се влачех по цял ден с това повръщане.Има родили жени, включително и майка ми, която един път не е повърнала. И аз мисля, че щом няма кървене, са ок нещата. Антиметила определено ме облекчи, и сега гледам да хапвам, че нещо хич не качвам кг.
Сладурче, не се притеснявай, че не качваш килограми - 80% от жените не качват в първите 3 месеца...Въпреки, че при теб нещата са различни, тъй като си многоплодна бременност.....Аз май пропуснах как вървят нещата с теб - 3 ли си останаха бебчетата?
Аз си я карам на плодове. Не повръщам, но повечето други неща са ми гнусни....Месо и хляб не съм яла от месец май...Също не съм качила килограми още, но аз съм с едно бебче и е в реда на нещата...Нормално е да се качва една към четвъртия месец, тъй като тогава бебето трупа маса. Чакам си резултатите от пренатеста- аз малко късно го нпарвих в 11 седм. При Вас за колко време дойдоха? Нн съм в БГ и тук ги изпращат в Щатите, но ми казаха, че уж 10 работни дена- аз все пак се надявам да стане за 10 нормални. Нетърпелива съм

# 179
  • Мнения: 936
Момичета благородно ви завиждам, аз се влачех по цял ден с това повръщане.Има родили жени, включително и майка ми, която един път не е повърнала. И аз мисля, че щом няма кървене, са ок нещата. Антиметила определено ме облекчи, и сега гледам да хапвам, че нещо хич не качвам кг.
Сладурче, не се притеснявай, че не качваш килограми - 80% от жените не качват в първите 3 месеца...Въпреки, че при теб нещата са различни, тъй като си многоплодна бременност.....Аз май пропуснах как вървят нещата с теб - 3 ли си останаха бебчетата?
Аз си я карам на плодове. Не повръщам, но повечето други неща са ми гнусни....Месо и хляб не съм яла от месец май...Също не съм качила килограми още, но аз съм с едно бебче и е в реда на нещата...Нормално е да се качва една към четвъртия месец, тъй като тогава бебето трупа маса. Чакам си резултатите от пренатеста- аз малко късно го нпарвих в 11 седм. При Вас за колко време дойдоха? Нн съм в БГ и тук ги изпращат в Щатите, но ми казаха, че уж 10 работни дена- аз все пак се надявам да стане за 10 нормални. Нетърпелива съм
Kalisi още са 3,от последния преглед, които беше преди цяла вечност нямам никаква информация.
Вдругиден съм на фетална морфология и ще видим какво ще стане. И аз хапвам много плодове, но снощи като изядох плодовете и 🤢🤮
Дано не ми се накарат, за кг😁

Общи условия

Активация на акаунт