ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 46 766
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 13 291

Е, какъв е сега тоя трей? Thinking Тези ще се разделят ли? Confused

# 677
# 678
  • Манчестър
  • Мнения: 458
Мерси Синан!

# 679
  • Мнения: 369
Мерси,Синан!

# 680
  • Мнения: 13 291


Ами ето. Малко хумор и се вдигна. Рейтинга. Grinning

# 681
  • Мнения: 369


Ами ето. Малко хумор и се вдигна. Рейтинга. Grinning

Супер!

# 682
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Тримата мускетари



Ръза и Арас

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 16:55 от Sinan Mustafov_397437

# 683
  • Мнения: 13 291
Тримата мускетари



Скрит текст:
Ръза и Арас


Да не обиждаме мускетарите, лютфен! Двамата в дясно /мое дясно/ съм ги кръстила D&G. Тоест по тренда на марката. Цък и Цък Stuck Out Tongue Winking Eye Сезон 2019. Sunglasses

# 684
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
🌊☁️🌊



Çukur brothers! <•••>

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 16:15 от Sinan Mustafov_397437

# 685
  • Хасково
  • Мнения: 990
Божжее,ЖДНБ 2 двойки в класацията на Сомера,Субашистките яката са се задействали.

# 686
  • Мнения: 13 291
Божжее,ЖДНБ 2 двойки в класацията на Сомера,Субашистките яката са се задействали.
Скрит текст:

Really?! Joy
 Егасимус усилията за ашк в Ямата! Чок манияк яяя! Joy Хади БебЕ и Нехир там нещо целувка, сънища, бля бля. Но Азер и Караджа?! Там нЕма никой, лан! Как не са се задействали феновете на русата самодива за да вкарат и Ефсуууууун в класацията? И к’ъв е тоя традиционализъм, джанъм? Гьокхан аби е пич с модерно мислене. В Чукура блестят ашк двойки като Варто/Медет, а като се включи и Джело става гюзел триъгълник. Новата шик двойка D&G. В миналото Селим и Джемил?! Направо древногръцка трагедия. Той сега Селим като му дойде музата и като вземе тамбура ли каквото е там ееееххх! Те това е ашк! И кои са тези, които ги гласуват тези класации? Аз след всеки трей и болюм чета коментари с въпрос кога ще гръмнат Нехир. Joy Тази работа с ашка е за други дизита. Повече чата пат и хумор, и това е Чукур! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 687
  • Мнения: 369
Selfie винаги чета коментарите ти с кеф и голям смях! Благодаря! Аз също съм на твоето мнение!

# 688
  • Манчестър
  • Мнения: 458
Selfie винаги чета коментарите ти с кеф и голям смях! Благодаря! Аз също съм на твоето мнение!
И аз ,благодаря!

# 689
  • Хасково
  • Мнения: 990
Субашито има доста голям международен фенклуб та най вероятно от тях идва.До одеве съм се забавлявала с мненията им.Те си гледат техен сериал и дори не са си направили труда да разберат за какво става въпрос в първите 2 сезона,а и сега някой гледат само откъсите с Нехир.Иначе и аз съм чела мнения на турци и те не са ласкави даже се надяват следващата жертва на Юджел да е тя.Даже по надолу ще сложа едно мнение на турчин което едно момиче от руската група е превело и моето мнение съвпада напълно.

И превода.
Цитат
«Надо наплевать на ум того человека, который взял эту девушку (Субаши) в этот сериал - внешности нет, игры нет, даже голос бесячий, она разговаривает будто сжимая зубы. Без макияжа похожа на ходячий труп. После того, как стала популярной даже со своим парнем рассталась, по какой причине ее взяли в сериал?» 😅😅

И реакцията на фен клуба и след като видяха класацията.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 22:36 от Емилия_Иванова

Общи условия

Активация на акаунт