Големите загадки

  • 465 822
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 896
Не, не е бил историческа личност.
Стига де!

# 61
  • Мнения: 36 460
Не, не е бил историческа личност.
От къде знаеш? Предполага се, че е имало реална личност и това е съвсем официално.

# 62
  • Мнения: 13 082
Супер тема!
През годините много загадки са ме вълнували, може би Стоунхендж и Зона 51 най- много. Случаят Дятлов според мен има някакво логично обяснение, кълбовидна мълния е що годе правдоподобно, но не напълно.

# 63
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
Скоро испански изследователи снимаха случайно с инфрачервена камера видео на което ясно се виждаше кръгъл пулсиращ обект, който с просто око в същото време оставаше невидим. Обекта в един момент изчезна, а после пак се появи. Камерата беше на статив, неподвижна.
Та въпроса за извънземните - може да ни посещават, без да можем да ги виждаме.

# 64
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Моаите,огромните каменни фигури на остров Пасха,Чили.
Кой ,как и защо ги е построил?

# 65
  • Мнения: 896
Не, не е бил историческа личност.
От къде знаеш? Предполага се, че е имало реална личност и това е съвсем официално.
Каква е разликата между реална и историческа личност?

# 66
  • Мнения: 13 082
Моаите,огромните каменни фигури на остров Пасха,Чили.
Кой ,как и защо ги е построил?



Забравих ги. Много, много искам да знам и аз защо са там и кой ги е построил.

# 67
  • Мнения: 2 780
Не, не е бил историческа личност.
От къде знаеш? Предполага се, че е имало реална личност и това е съвсем официално.

Цитирай ми документи, които потвърждават раждането и смъртта му.

# 68
  • Мнения: 2 015
Прекрасна тема!
Почти всички тайни сте вмъкнали тук.
Относно случая Дятлов искам да кажа, че едва ли има по-запален търсач на истината от мен. От момента, в който за първи път прочетох в някакъв вестник историята- нямаше нет още.
Владея руски свободно/още два езика/ и следя всичко написано и показано по руската телевизия досега по темата. Повечето неща са кьор фишеци за пълнене на програмите.
Според мен тайната се крие още в името на планината ,дадено от местните жители на езика манси - Атартэн /не отивай там/.
 Нещо загадъчно и мистично е възпирало тоя народ дълго преди да се разработят високо секретни оръжия, да отива в тази планина. Може би нещо като свещената планина Кайлас, която енергийно отблъсква всеки, който иска да я покори. До ден днешен нейният връх не  е покоряван.
Друга интересна история е човекът молец в Америка, за когото има безброй четива и филм.

И витата стълба на св. Йосиф.  https://spisanie8.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B7 … %D0%B8%D1%84.html

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 08:20 от Walnuss

# 69
  • Мнения: X
Чупакабра.

# 70
# 71
  • Мнения: 3 889
Друга интересна история е човекът молец в Америка, за когото има безброй четива и филм
Това не беше ли един филм с Ричард Гиър?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз имам роднина, копал Царичина дупка и нищо не казва. Нищо. Трудно ще се разбере какво са намерили.

# 73
  • Мнения: 2 015

Гений на пръв поглед. Имаше преди много години италиански  сериен филм за живота на Леонардо. От детството му на извънбрачно дете на слугиня и господар, до  иреално авангардните му идеи.
Или нещо като странник пътуващ през времето. Като граф Сен Жермен.

# 74
  • Мнения: 2 015
Друга интересна история е човекът молец в Америка, за когото има безброй четива и филм
Това не беше ли един филм с Ричард Гиър?

Да, като художествен. Но има и много документални по темата.

Общи условия

Активация на акаунт