💫 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💫 тема 19

  • 11 193
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 3 372






Хакан с дъщеря си








# 542
  • Мнения: 6 986
Добро утро!


Любовта ти е дадена.
Тя е смисълът на живота ти.
Ако имаш нужда от нея - приеми я.
Ако тя е истинска, ще оцелее!
Ако пък не - ти ще оцелееш!

Скрит текст:



Софи, тази снимка е прекрасна, откраднах си я от теб.

# 543
  • Мнения: 10 413
Flowers HibiscusЦВЕТИ* зелената рокля на Амине
от сватбата е страхотна..ако има още снимки с нея, пусни ги!!
Hands Pray
Цитат

..за Фатих моето възприятие е друго..хареса Нур но не е манипулатор,
направи всичко което можеше за нея като полицай..предложи и брак когато за трети пореден път
Иит директно отхвърли Нур въпреки че я обича и дари кръвта си да я спаси..всеки беше наясно какво
предстои в бъдеще но не отстъпваше,затова Емин и Ямур ги събраха в заведението и пак продължиха* с ината
..някой го написа в предишен пост - какво се промени,нищо,само Иит чу с ушите си че Нур не е предизвикала
умишлено катастрофата с Мерт и виновна е любимата му леля на която позволяваше всичко* което е във вреда на Нур..дори и прости поръчката да убият Нур в затвора!!



Nature Boom

# 544
  • Мнения: 13 637

Здравейте, момичета!


Какво е почивният ден, ако не го споделим - с любимия човек, с добър приятел, с чаша горещо кафе и душа, изпълнена с красота и надежда ...

Споделено и обичливо да ви е!







# 545
  • Мнения: 10 413


Heart Blue Heart

..днес ми е едно романтично Heart Eyes

Revolving Hearts Kissing Heart


Nature Sunny Nature Boom
 



# 546
  • Мнения: 13 637
    
     Софи, да засилим романтичното настроение с нашите влюбени гълъбчета!

Моята бивша любима, която сега е моя нова любима, а също и бивша жена

 

- Виж ти, виж ти, моята бивша любима, която сега е моя нова любима, а също и бивша жена, само как ме задмина!
- С твоя помощ се развивам като шофьор!
- Какво правим? Май се смеем на плачевното си състояние?

 

- Направо се заливаме от смях, вече няма да плачем, ако плачем, ще бъде от щастие!
- Недей да ме разчувстваш толкова, ще направя катастрофа!


   



 


         

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 14:00 от Emiliya

# 547
  • Мнения: 10 413
Gift Heart


Flowers BouquetЕМИ* нашите влюбени гълъбчета са  неотразими
когато са в любовен подем..!!
Joy


Blue Heart

# 548
  • Мнения: 3 372
Лека следобедна сладост








Софи, съгласна съм и напълно споделям мнението ти за Фатих.
И в реала Танер Румели много ми допада-добър, сърдечен, много деен.


Ето още снимки на Амине със зелената рокля.






Снимка на тортата на младоженците

# 549
  • Мнения: 6 986
Благодаря ви за страхотната почерпка.
За мен какво остана да ви заведа някъде на прохлада



Еми, май само ние с теб не харесваме Фатих, но това ми харесва, защото така сме по- цветни.

# 550
  • Мнения: 10 413
Flowers HibiscusЦВЕТИ* благодаря за следобедното изкушение..
пак ще ставаме красиви..от мен разхладителното
Hug


Tropical Drink


..специално за зелената рокля на Амине ако я има сама или в краен случай с други
но в близък план и така че да може да бъде изрязана..предварително благодаря!!
Hands V

Flowers TulipЦЕЦЕ* прохладното място е страхотно!!


Kissing Heart




# 551
  • Мнения: 13 637
     Следобедно изкушение, разхладителни напитки и прохладно място - благодаря ви, момичета!

Цеце, ако знаеш колко нападки и обиди съм отнесла около неприязънта ми към Фатих?! Бях единствена в темата, която го ненавижда и дълбоко мрази, но това не промени мнението ми, а още повече ме нахъса срещу този подмолен лицемер. Сега съм щастлива - имам твоята поддръжка!

     Малко разнообразие с Айтюл.

   

- Пак си на грешната страна, Ийт! На грешната страна!
- Тръгвай, да не те чака любовницата ти!
- Няма да ти се отчитам защо сме отново заедно с Нур!
- Жалко, че не мога да говоря открито с Иджлял и да й кажа, че повече нямам сили  да се противя на сърцето си! ... но относно Мерт й нямам доверие. С мен постъпи разумно, но знам, че насъсква Мерт срещу Нур.
 
     

- Не искам синът ми да мрази жената, която обичам! Толкова ли е странно или е необичайно?
- Знаеш, че сърцето ми никога не е биело за Иджлял, нито преди Нур, нито след нея. Наясно си, че Нур искрено обича Мерт!
- Проклета да е любовта на тази усойница!
- Аз съм се разбрал с Нур, докато не приключи учебната година на Мерт няма да правим нищо! До тогава няма да кажа нищо на Иджлял, за да не навреди на Мерт, но ще се постарая да й покажа как стоят нещата!

     

- Бог да е с теб!
- Жалко, че действителността е такава, жалко, че не мога да говоря открито с Иджлял и че трябва да премълча, за да запазя Мерт, лельо! Съжалявам!


# 552
  • Мнения: 3 372
Софи





А за романтична вечеря - маса на Босфора


Днес е Международният ден на бащата.






Нова снимка




# 553
  • Мнения: 6 986
Еми, как да го харесам този Фатих, като той пред Нур един, а пред Ийт е друг, и това ако не е лицемерие здраве му кажи. Уж не би тичал след жена, която е влюбена в друг, пък то точно обратното, че и писмото написано от едно 12 годишно момиченце пази 15-20 години, ама иначе нямал намерение да я преследва.
Ех, Айтюл, долно същество, професионалист е в това да гледа хората в очите и да ги лъже най- безогледно. И все другите виновни тя ''чиста като утринна роса''. Но най- големия връх беше, когато обвиняваше Нур за катастрофата, а всъщност тя беше отговорната. по същия начин е обвинявала и Ийт за първата катастрофа, но е била зависима от него затова и  си е мълчала, как ще се откаже от власт и пари.

# 554
  • Мнения: 13 637
Първи срещи ...

   



   



   

Общи условия

Активация на акаунт