💫 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💫 тема 19

  • 11 660
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 850
    
     Тя, Иджлял сънува Нур, но в действителност направо нахлу при Ийт и започна да го съблазнява. Добре, че беше Нур - да й развали рахатлъка, иначе нямаше измъкване от нейните ласки.

 

# 646
  • Мнения: 7 122
Виж го как се скова. Ако не беше Нур щеше да ми е интересно да видя как щеше да се отърве от тази ситуация.

# 647
  • Мнения: 10 450
Stuck Out Tongue Winking EyeОх-х момичета* колко ли време са снимали тази сцена в хамама..
Толга страхотен..Иит железен!!
Heart Eyes Joy Joy
Цитат




# 648
  • Мнения: 13 850
   
    Софи, доста дълго ще да са продължили снимките в хамама.(аз сякаш съм била в екипа, толкова съм категорична, но въображението ми работи на пълни обороти) Толга е много прецизен в работата си и за сцената с ягодите ... много ягоди са изяли с Амине. Ако ме чуе Алмеда, направо ще ме убие. Но ревността й е много основателна. Такъв мъж като Толгахан трудно се удържа (но трябва да си призная, че албанката добре го дресира)

      


    Отърване няма от Иджлял - тя така се беше засилила към хамама ... Късметлия е Ийт Козан, Нур за пореден път го спаси, иначе ... "изгаряше".
    Охх, Цвети, завиждам ти за слънчицето при вас, а при мен съвсем наистина вали - почти всеки ден - до обяд слънце и когато реша да изляза става мрачно, намусено, гърми и започва да ръми или плисва обилен дъжд. Успяваме да стигнем само до най-близкото кафе и толкоз... Луднах, ама то се усеща и по глупостите, които взех да пиша ... Извинете ме!

  И понеже е денят на Шафак - ето я отново и нашата Иджлял - настъпателна и неотстъпчива. Маминият красавец се видя в чудо!

      


# 649
  • Мнения: 7 122
Еми, най- хубаво е когато си пишем глупости, затова е забавно. То ако сме много сериозни до къде ще я докараме.

Сега да ви заредя с малко вечерна романтика

''Защо ни е вълшебен, чуден остров?!
И на земята стават чудеса!
Великото е винаги най- просто!
Една луна, две капчици роса,
една случайна мъничка разходка
и топлината на една ръка...''

Дамян Дамянов

# 650
  • Мнения: 13 850

     След напрежението около "Вътрешен човек" стиховете на Дамян Дамянов направо ме размекнаха. Мислех да сложа гневния Ийт Козан, но романтиката победи!



      



      

# 651
  • Мнения: 7 122
Този блясък в очите им, тази нежност един към друг никога не се промени от началото до края, въпреки промяната в характерите и на двамата, въпреки трудностите през които минаха, дори когато бяха сърдити един на друг, под цялата грубост и болка, блясъка си оставаше неизменно един и същ. Тази свенливост още при първата им сватба, първата им нощ заедно, та чак до последната им сватба си беше тяхна спътница. И двамата едни скромни хора с големи сърца, въпреки че пред другите се показваха като твърди и инатести.

# 652
  • Мнения: 3 373
Добро утро.






 Амине, Месут и майка й  Гюлтер вчера на вечеря с Акун Иликали(медиен магнат) в Чешме, Измир






# 653
# 654
  • Мнения: 13 850

Здравейте, момичета!


''Щастливият начин на живот е много по-добра рецепта за дълголетие от здравословния.''

Да ви в цветно и безгрижно на душата, приятели!


[      

# 655
  • Мнения: 7 122
Здравейте!


''Аз мога
пламнал,
горд,
красив
в очите ти да се огледам.
В тях и отвъд ще бъда жив…
Единствената ми победа!''

Атанас Капралов

# 656
  • Мнения: 13 850


Цитат
💥 Съемки нового сериала Толгахана Сайышмана "Чемпион" начнутся 5 июля


# 657
  • Мнения: 3 373
Еми, и при нас заваля.











# 658
  • Мнения: 10 450


AnguishedНашия ревнивец* пак настръхна срещу Нур..
как така Синан ще и купува рокля..а че я принудиха..това са подробности
 за които г-н Иит няма време и желание да мисли.. само Нур е виновна!!
Joy







Grinning Hug



# 659
  • Мнения: 3 373
За 3 минути приключихме с дъжда.














Общи условия

Активация на акаунт