💫 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💫 тема 19

  • 11 682
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 293
Днес ще ви запозная и с чешмата. Ийт Козан беше направил чешма в памет на майка си.
В началото чешма се дарявала, за да бъде измолено някакво благодеяние, да бъде умилостивен Аллах.
След това чешмата се подрежда наравно с храма, с дома, въобще с най-ценното в живота.Тя вече е символ на благодарност към Аллах, на преклонение пред този свещен дар – водата и носи в себе си идеята за безсмъртие, защото тя е символ на вечността.
И нещо любопитно, почти за всяка чешма си има някаква легенда.

Мисля, че няма повече елементи на символика в сериала, но ако вие се сетите кажете и ще потърся някъде информация.

# 661
  • Мнения: 14 064

     
Скрит текст:
Днес ще ви запозная и с чешмата. Ийт Козан беше направил чешма в памет на майка си.
В началото чешма се дарявала, за да бъде измолено някакво благодеяние, да бъде умилостивен Аллах.
След това чешмата се подрежда наравно с храма, с дома, въобще с най-ценното в живота.Тя вече е символ на благодарност към Аллах, на преклонение пред този свещен дар – водата и носи в себе си идеята за безсмъртие, защото тя е символ на вечността.
И нещо любопитно, почти за всяка чешма си има някаква легенда.

Мисля, че няма повече елементи на символика в сериала, но ако вие се сетите кажете и ще потърся някъде информация.
 
   
     Цвети, и при нас току-що спря да вали! Грейна слънце и настроението ми се оправи!

 


     Софи, ама как г-н Ийт да мисли за друго, неговата глава се е запалила от ревност по Нур.   Това момиче направо го побърка!(Излизам да се порадвам на слънчо и след това ще пусна момента с роклята.)

# 662
  • Мнения: 27 738
Здравейте ! hugs:
Нямам време за писане и съм през телефона . Обикалям за някой неща . От  ролите нищо не ми допада .  Много хубава зелена рокля на Амине .Тя е официална .  
Емиии Flowers HibiscusHug Знаеш как да ме примамиш с горещите кадри . Искаш нови снимки на Чачоооо няма .  Окопал се е , тия от Нетфликс нищо не подсказват за новите сезони . Новото е ще снима два филма . Информацията е потвърдена от кого ,що не е ясно . Мениджъра нищо не е мъцнал   . Ранини е надежден източник ,тя го написа . Затова хората вярват за филмите . Единия филм ще е голяма романтика . Така се говори от Инеса ,една   фенка ,която пише в една от руските групи . Тя следи мениджъра му Енгин ,който нещо къдрел с един приятел от Америка .Ще видим дали ще познае .
 Според мен Нетфликс или Япъма ще са продуценти .
Дуда  си пече шаманското тяло ,докато ашкъма спасява Станбула . Красотата ще спаси света !  
През тела не мога да я сложа да ви стресирам следобедно Joy
Рускините коментират му харесва да е с нея не е любов . От къде знаят  и те го вардят . JoyJoy

Толга  ще играе  различен образ от любовния   . Малкото лапе  е сладко и прилича на Толга според мен   .
Харесали са го на кастинга .

Поезията ,която слагате е страхотна !

Със закъснение ЧРД на Шафак Пакдемир!  . Успехи и нови роли .


Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 20:03 от femmi2

# 663
  • Мнения: 10 465


SmirkЕй тази хубавица как натопи Нур че е крадла без да и мигне окото
а после изкара брат си джентълмен че платил роклята
 защото Нур много я харесала
но не може да си я позволи..много се ядосах на тези сцени!!
Rage

# 664
  • Мнения: 14 064

      Софи, ето и някои от тези сцени:

      

      



   



   

# 665
  • Мнения: 14 064

 
  Nature Zap  Неслихан Атагюл и Бенсу Сорал са претендентките за партньорки на Толгахан Сайъшман в сериала "Шампион". Nature Zap








      Феми, пиши ако знаеш нещо повече за тези актриси. Аз Бенсу я харесвам във "Вътрешен човек", а Неслихан не съм я гледала никъде. Коя ли от двете ще изберат?

# 666
  • Мнения: 10 465
Flowers Bouquet ЕМИ* тази красавица ме грабна от пръв поглед
и дано изберат нея..ще стои добре до Толгахан..има нещо секси в нея..а и ми прилича на мадамата
която Чачо размята насам/натам в Протектора* .. поне няма да изглежда като статистка или фенка до него
като последните му партньорки!!
Joy Joy

Цитат

# 667
  • Мнения: 14 064

     Софи, май няма да е Неслихан, а  Бенсу Сорал - това прочетох под тази снимка:

Ето коя ще бъде новата актриса с Толгахан в сериала Шампион!
Сериалът "Sampiyon" (Champion) се подготвя от компанията "BKS Yapim". Главният актьор ще бъде Толгахан Сайъшман. Партньорките не бяха определени.  Конкуренцията  е сред двете известни актриси Неслихан Атагюл и Бенсу Сорал. След много мисъл беше решено, че партньорът на Толгахан ще бъде Бенсу Сорал.
Очаквайте сериала „Шампион“ на TRT 1 скоро.
Как мислите, Bensu и Tolga ще бъдат ли добри  партньори?




# 668
  • Мнения: 27 738
 Бенсу Сорал е хубава жена. Като актриса има какво да учи . Ча не усетих привличане ,дизито не е  любовно ,повече екшън. Накрая преди да убият Мелек ми хареса романтиката.  Бенсу стана рекламно лице на Котон ,марка дрехи . Преди това ги рекламираше Фахрие Евджен  тя забременя  .
Толга може да се получи.
За мен за повечето Ча и Хазал си остават в сърцата .  За вас Амине и Толга. Аз също харесвам сериала .
Неслихан  ме прощават фенките й не ми се нрави . Гледала съм Фатих Харбие където играят с Кадир и там се загаджват в живота . Даваха го по нова тв .

Еми инфото за Бенсу достоверно ли е ?



Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 12:21 от femmi2

# 669
  • Мнения: 14 064
    
      Феми, информацията я прочетох в Instagram и не зная колко е достоверна. Но аз също ще се радвам ако е Бенсу Сорал - харесах я във "Вътрешен човек". Тези дни се притеснявах да не направят Хазал Субашъ партньорка на Толга, че рускините коментираха излизането й от "Халка" заради подписан нов договор. Днес се успокоих - ще си партнират с Бурак в историческия сериал. Щастлива съм, защото не харесвам леденото излъчване на тази актриса.


    А за двойката Чачо и Хазал - нямам думи. "Огледален свят" съм го гледала няколко пъти. Страхотно партньорство направиха там, останаха си приятели след това. Изобщо и двамата са сладури. Сега гледам Сарп с такова желание, сякаш не съм го гледала. Невероятен чар има този красавец - пък и толкова е талантлив, така леко влиза в образ, изобщо ... несравним!
  
     За маминия хубавец няма да отварям дума - чакам го с нетърпение да се появи в "Шампион" - харесва ми като Фърат Болюкбаши. То аз къде ли не го харесвам!


# 670
  • Мнения: 3 373
Добро утро.












# 671
  • Мнения: 14 064

Здравейте, момичета!  


 
Добро утро!

Желая ви ползотворен и изпълнен с предизвикателства ден.
Ден на нови идеи, нови придобивки и много усмивки.




Феновете на Фенербахче са във възторг от Толгахан Сайъшман, който заяви:
    
"Тази вечер, ако феновете ни достигнат до луда игра и дадат одобрение на нашия президент, ще доведа звезда. Той носи екипа на швейцарския национален отбор и играе в Шампионската лига - Джердан Шакири (Xherdan Shaqiri)"

XHERDAN SHAQIRI - швейцарски футболист от албански произход (приятел на семейство Сайъшман)
Скрит текст:



# 672
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, момичета!

Направо се затъжих за темата 🙄
Четох малко при рускините за "Шампион" и направо ме убиха от коментари, негативни на всичкото отгоре.
Не мога да разбера какво толкова не му харесват, та чак се молят никоя от двете актриси да не се съгласява да се включи в проекта.
Относно спряганите партньорки и двете ги харесвам много, особено Неслихан, невероятен талант, една от любимките ми е, но не вярвам, че ще бъде тя.
Бенсу също е много красива, нея съм я гледала само в "Вътре", но някъде бях чела, че съпругат и не и позволявал повече да се снима в сериали, бил много ревнив, дали е вярно не знам обаче.
Снимките скоро започват, ще има движение от страна на Толгахан 😋😊.
Не можах да разбера какво се случи с меденият месец на Амине, бяха ли изобщо някъде, убягна ми този момент 😊.
Цвети, завиждам ти за морето, така съм се затъжила.




# 673
  • Мнения: 3 373
Калина
аз морето го гледам от автобуса. Все още нямам нито една баня и съм бяла като сиренце. Работя, макар, че сезона ще е слаб, работата не е по-малко, напротив. При теб как е?














Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 10:59 от Цвети &

# 674
  • Мнения: 27 738
Добър слънчев и усмихнат ден желая .
Велви Hug На турското море ще ходиш ли ? Как ми се обикаля в чужбина , само в мечтите ще си остане . Самолет ме е страх . 

Толга ще направи различен образ ,кво не му харесват рускините . Малкото лапе ,което играе сина му е сладко и прилича на него .  Момчето е играло в Гюлпери . Мяркала съм снимки  .  Не съм се интересувала за дизито . Знам ,че играе актрисата ,която игра в Твоят мой живот с Еркан Петтекая .    Нещо не ми се вярва   за Бенсу  и Неслихан . Те за всички като се омъжат приказват ,че мъжете им са ревниви . Ча сам е казвал ,че е ревнив и не ще актриса но си взе шамана . Тя не е никва актриса ,няма главни роли и талант ,така че е хитър ,няма от кого да ги ревнува   . Мина време от тогава  ,мисленето му се е променило .
Дуда го дели с фенки ,колежки . Такъв мъж не е лесно да опзаиш  .
Еми ,не можахме да опазим любимците   утехата е че Ча не е тръгнал да се жени . Не дърпаме дявола ,пада си по изненадите .

Общи условия

Активация на акаунт