малко помощ за снимката със шестзначетата.

  • 3 203
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Лелее newsm78, на тази мама ще `и трябват 2-3 гувернантки + мъж милионер...Ама и на мен ми е много непонятно как аджеба са се побрали толкоз бебешори в един тумбак newsm78

# 16
  • Мнения: 1 616
И на мен ми е странно къде са се побрали толкова много човечета - на първата снимка коремът не изглежда много голям... newsm78 Аз и друго се чудя - възможно ли е да се заченат шестзначета по естествен път или това се случва само при оплождане "инвитро"?

# 17
  • Мнения: 2 495
Много са сладки, ама наистина как ги е събрала в тоя корем newsm78ХАхаха, сега в къщата им ще е пълна лудница Mr. Green

# 18
  • Мнения: 63
Според мен тази майка и двата пъти е зачевала ин-витро, за да има 8 деца. Ама, верно, как са се побрали 6 в корема? Като знам една позната какъв тумбак имаше, като вътре бяха само 2, за 6 - вярвайте ми - искам, но не мога да си го представя.  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 371
Най-вероятно са били дребни и със сигурност са се родили по-рано.

# 20
  • Мнения: 42
аз направо обезумявам ако се замисля, че трябва да се грижа за шест пеленачета наведнъж верно много са сладки, красиви, но си ни представете в България със шест бебета на консултация #Crazy #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 639
Ау колко са готини всичките заедно като бонбони са  Party
е явно това как са се побрали ще си остане загатка Wink

# 22
  • Мнения: 515
Гледам,че са в кошници... Как ги транспортират - с камион ли? Mr. Green
Много яко, това се вика щастие Grinning
Сигурно с микробус то и после ще им трябва като ги карат за училище rotfImbo  А иначе са много сладки

# 23
  • Мнения: 7 914
 #Crazy

След 1-2 годинки представяте ли си каква веселба ще е? Crazy newsm53

# 24
  • Мнения: 63
#Crazy

След 1-2 годинки представяте ли си каква веселба ще е? Crazy newsm53

А представяте ли си, като тръгнат на у-ще каква веселба ще е  newsm62, те ще заемат почти цялата паралелка  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 394
Моят корем беше толкова,а родих 1 бебе. Mr. Green
Къде са се крили не ми е ясно.Бая тесничко им е било със сигурност. ooooh!

# 26
  • Мнения: 18 542
#Crazy

След 1-2 годинки представяте ли си каква веселба ще е? Crazy newsm53
Не си представям една жена да гледа сама 6 зверчета на 1-2 годинки...при всички случаи ще има поне една (ако не и две) бавачки  Wink

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Искам и аз  Cry Cry Cry

# 28
  • Мнения: 4 965
Ето линкове към старите теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84947.0;topicseen
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84973.0;all
Бебетата не са ин-витро, събрали са се без проблем (родили са се мънички и доста по-рано) и каките не са им толкова големи, че да помагат. Направо са си с 8 бебета.

# 29
  • Мнения: 5 622

 Снимките са страхотни! Направо си е чудо, че са се родили живи и здрави и са оцелели всичките шест. Някои жени, които чакат близнаци нямат щастието да запазят и двете, а тази жена е щастливка, че може да се радва и на шестте си дечица.

Друг е въпроса как се отглеждат 6 деца...за кърмене и рев по никое време няма и да споменавам.........

Общи условия

Активация на акаунт