Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 338
  • 751
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 768
Ха, ха, сега и антицелулитния ли да клепам по очите Smile
Базила, тези меки кафяво-зелени (ако виждам добре) изразителни очи и прекрасна лъвска грива веднага си ги представих в комбинация със слънчева праскова, нежни златисти отблясъци и меко червило с оранжевеещ нюанс. Зеленикави сенки също биха ти отивали много, мисля.

# 151
  • Мнения: X
Базила, красавице, моята палитра на Наташа, дето май най- си я любя, сънсет, направо ще изгрее върху теб.
Аз днес съм с компактен ФДТ на Laura Geller, много ми допада за суха кожа, бронзър вместо сенки и палитрата на hourglass, която все повече ми харесва. И половин литър milky mist на Пикси.

# 152
  • Мнения: 1 746
Момичета има ли ВВ/СС/с добра слънцезащита и подходящ за суха кожа. Търся глоу ефект. Искам да спестя наслагване на много продукти през лятото. Въобще възможно ли е? Благодаря предварително!:kiss:

# 153
  • Мнения: 2 768
Аз избягвам наслагването, като през юли-август-септември спирам почти напълно ФДТ. Само за вечерно излизане слагам понякога или съвсем малко пудра през деня.

# 154
  • Мнения: X
Момичета има ли ВВ/СС/с добра слънцезащита и подходящ за суха кожа. Търся глоу ефект. Искам да спестя наслагване на много продукти през лятото. Въобще възможно ли е? Благодаря предварително!:kiss:



Аз се родих със СС крема на IT Cosmetic. Моят е illumination вариантът, но и другите два много ги хвалят. Покрива с една помпа всичко, не мърда докато не го махна дори без да слагам пудра отгоре (като днес, защото е много горещо), скрива сенките под очите ми (което много малко кънсийлъри правят, да не говорим, че ми се врязват), по някакъв начин ми прави порите невидими (а под него не слагам нито база, нито овлажнител), не се врязва, не прави маска ефект и на всичкото отгоре има 50 фактор слънцезащита, а струва по-малко от много фдт, които нищо от горното не правят. Аз такова чудо на козметичните технологии не съм виждала, честно.

# 155
  • Мнения: 19 854
Light Beam, NiaV, благодаря и съгласна за топлите тонове, но все към синьо ме влече, ама май не е за мен. Поне не и по лицето. Виолетово сякаш ще е по-добре. Да, очите ми са зелено-сиво-кафяви.

Sladkishi, от всичко си имам и не се оплаквам. Gift Heart

Цитат
Момичета има ли ВВ/СС/с добра слънцезащита и подходящ за суха кожа. Търся глоу ефект. Искам да спестя наслагване на много продукти през лятото. Въобще възможно ли е? Благодаря предварително!:kiss:
julia_gt, моите лични впечатления са, че този вид кремове омазняват, запушват кожата лятото, дори тя да е суха. Защо не пробваш крем за лице със UV-защита и после отгоре лека пудра или 2 в 1 пудра/фон дьо тен.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Базила, много си хубава Yellow Heart

# 157
  • Мнения: X
Комбинацията слънцезащитен крем и пудра отгоре според мен е най-лошата за лятото. 2 в 1 пудра по-бива, но пак не е много добре.

# 158
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Само да спомена , че и най добрата защита след два часа, вече не защитава.

# 159
  • Мнения: X
Това пък защо?

# 160
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Защото това твърдят производителите на слънцезащити

Предполага, се че  знаят какво произвеждат.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 20:43 от sl

# 161
  • Мнения: 3 023
Най удачно е със тонирана слънцезащита  bouquet

# 162
  • Мнения: 2 768
Комбинацията слънцезащитен крем и пудра отгоре според мен е най-лошата за лятото. 2 в 1 пудра по-бива, но пак не е много добре.
Права си. Слагам пудрата съвсем леко, ако слънцезащитата е много лъщяща. Иначе наистина не е добре и пудрата подчертава всеки по-сух участък.

# 163
  • Мнения: 947
Защото това твърдят производителите на слънцезащити

Предполага, се че  знаят какво произвеждат.
sl,в поредна тема те засичам да отговаряш много рязко на хората. Също толкова твои мнения колко си неразбрана. Ами нали като отговаряш по този начин провокираш да ти се отговори  подобаващо. И после кой прав, кой крив.
Можеше просто да напишеш, че филтрите си губят ефекта след два часа и това е. Ама не, трябва да се добави, че вероятно производителите знаят какво пишат. Сякаш някой ще те оспорва..

# 164
  • Мнения: 1 746
Миналата година бях със слънцезащитата на ЕЛ, ФДТ и пудра. Сега реших да се допитам за нещо различно. Днес консултантката на Ел ми каза, че очаква нова слънцезащита фактор 45,флуид. Да го имате в предвид
😊


Общи условия

Активация на акаунт