Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 357
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 9 486
имам лореалски за 5 лв.,
Къде ги намирате тия червила по 5лв.? Аз червило на Лореал под 20-23лв. не съм виждала. Наскоро купих намалено на 13 лв от ДМ за приятелка на дъщеря ми по повод. Лореал са най-скъпата дрогерийна козметика-наравно с Буржуа, за мен.

Агентче, моля пусни ми на ЛС колекцията. Изпуснах тия дни, много работа....Не следя активно темата...

# 496
  • Мнения: 2 777
Купувала съм ги от Лили и от едно малко квартално магазинче. Опаковката е червена, изглежда досущ като тази на Мейбълинското хидратиращо. По-късно ще снимам да покажа. Може и да са спрени, вече. Последно миналото лято съм вземала. Това са единствените червила, които съм изхабила докрай и повторила

# 497
  • Мнения: 7 570
И аз съм поръчвала една палитра на Juvias от Бютибей. Международният им сайт имя безплатна доставка над 100 долара (редактирам се, тази безплатна доставка е до САЩ), от там си струва само да купуваш на промоция 50% и с някоя приятелка, за да делите разходите за митница и многото продукти. В Бютибей са по-скъпи, рядко ги пускат на промоция, но поне няма разправии с митници и доставки.

Червила на Лореал по 6-7 лв съм виждала в магазин за паралелен внос, но не препоръчвам да се купува от там, защото съм виждала твърде много продукти с изтекъл срок на годност и напечатан друг срок на годност на етикета на български език.

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 16:15 от esmeralda23

# 498
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
Радвам ви се колко цветно ви се носи Simple Smile

Днес съм супер "шарена" - 2 бронзъра и 2 хайлайтера по мен. Идеята я заимствах от Барб в темата за ФДТ - смесих СС крем с луми капки (слънцезащита вместо праймър, под нея тонер и хидратант), отгоре относително плътната пудра на Ла Прери, 1 светъл бронзър за стопляне на контура и в сгъвката, 2-ри сатенен бронзър вместо руж, малко хайлайтер по очи и бузи, глос в натурален цвят, спирала - като за футболен мач в Събота в 8 сутринта не беше зле, но добре, че поне ноктите ми бяха сини, че бях сърцеразбиващo естествена в 50 оттенъка на кафявото Grinning

Nia, да ти отговоря на въпроса отпреди 5 страници - да, на естествените ми очи маслинозелено много ми отива,  но визията, или поне това, което аз докарвам (преливам го с старо злато), предполага и по-тежък аутфит. Хммм, замислям се как да го олекотя - само линия със зеленото, може би...
С тези цветове:


Скоро изтърсих нещо в сми "аз не се бронзирам", а вчера с леко неудобство установих, че имам 9 самостоятелни бронзъра, ако не броим тези в палитри...
Скрит текст:
Но поне бронзърите ми са доста разнообразни, слава тебе богу!

Да, 9 са, нищо че се виждат само 5 и на живо са доста по-различни Simple Smile)))

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 21:30 от Agent Provocateur

# 499
  • Мнения: X
Аз без бронзър вече не излизам. Лицето ми е по-светло от тялото и ако не сложа бронзър съм като съставена от двама човека.

Аз си представях или моно маслинена мат сянка с ярка линия под окото или зелена линия под окото, бронзър в сгъвката и клепача и ярък цвят във вътрешния ъгъл.
Тази палитра изглежда много лятно забавна. На мен само ярки цветове са ми в главата.

# 500
  • Мнения: 2 777
Момичета,.... сега погледнах. Червилото, за което говорех, е на Мейбълин всъщност Joy При мен   That's Mauvie 210  от него, изглежда и стои по същия начин като Woodberry 759S на Кларанс. Ето ги едно до друго
Скрит текст:
Скрит текст:
Ако не знам кое съм сложила, няма да ги различа, но иначе ползвам и двете, за разнообразие Laughing
При мен на снимка от телефона нищо от грим не се вижда. Ето ме с тъмно син молив, розови сенки, фдт, малко пудра, бронзър, руж и хайлайтър. Освен спиралата и хайлайтъра на втрха на носа, нищо друго не се вижда Joy

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 13:18 от Light Beam

# 501
  • Мнения: X
Аз само да кажа, че онзи ден се изказах скептично за максимайзърите на Диор, но днес си купих Holo Rose. 😂 Него пък въобще нямаше да го погледна, защото имам хайлайтъра и хич не ми харесва, но видях като го слагат на една жена и много ми допадна.

# 502
  • Мнения: X
Прекрасна си!

По-рано писах, че не се гримирам уикенда на някой.
Няколко часа по-късно съм с всичко блестящо на света- aka Huda Nude.

# 503
  • Мнения: 31 212
Аз само да кажа, че онзи ден се изказах скептично за максимайзърите на Диор, но днес си купих Holo Rose. 😂 Него пък въобще нямаше да го погледна, защото имам хайлайтъра и хич не ми харесва, но видях като го слагат на една жена и много ми допадна.
Много е хубав. Все по- трудно вадя по 70 лв. за глос/червило, защото имам над 150, но този си струва всяка стотинка.

# 504
  • Мнения: 19 933
Уикенд грим. Пробвах си новите виолетови сенки. И, както казва щерчето: "абе, шепот от отвъдното".

От снимките се вижда как НЕ се слага умело очна линия, но ако се сложи както трябва, ще е добре. Simple Smile

Гримът е изцяло бюджетен и включва тези нещица:

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 08:41 от Базила

# 505
  • Мнения: 4 415
Като абсолютен НЕспециалист, без да искам да засегна или обидя,Но:
На снимките доста си личи, че очертаваш устните извън контура им. Може би да пробваш в средата да излезеш, а в краищата да запазиш естествените граници? Или на живо не се вижда така (понякога телефоните хващат неща, невидими на живо, или изкривени).
Нищо лично, харесваш ми,  имаш нежни черти. Просто за мен толкова видимо е леко..кабаретно, да кажем.

# 506
  • Мнения: 19 933
Нарочно е, Лучия. Харесва ми да го правя със светли тонове червила. С по-ярките, наситени – не си позволявам, защото там наистина стои цирково.
Да, влагам някаква екстраординарност в излизането извън контура. На мен ми харесва. Не се обиждам, не се притеснявай. Wink

# 507
  • Мнения: 35 981
басила, много си лъчезарна на живо, усмихвай се и снимките Wink

# 508
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Базила, много те харесвам. Нежна си и имаш аристократична красота.

# 509
  • Мнения: 2 777
Базила, лицето ти има изтънчени черти! На мен очната линия ми изглежда добре на телефона. Този нежен грим не изглежда никак зле, но ми се иска да те видя и гримирана в топли цветове.
Относно контура на устните - мисля, че ако запазиш естествената линия, хубавите ти фини черти ще изпъкнат още повече.

Общи условия

Активация на акаунт