Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 373
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 5 886
NiaV, аз не разбрах за глоса. Ще го покажеш ли кой е?

Изненадващо за мен самата днес се върнах и купих още едно червило от This is me серията на Есенс. Мда, доста са хубави.

# 691
  • Мнения: X
Днес не съм се снимала, та нищо не сте изпуснали. Пак ще пробвам сянката на Есенс вероятно, цветът е жесток. Утре ще се кача с глоса, много ми хареса и днес няколко пъти подновявах, което рядко правя, по принцип мажа само балсами през деня.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И сянката не разбрах коя е, а уж следя темата, но този път нещо не ми се получи.
Та, снимай се утре и дай пълна информация Simple Smile

# 693
  • Мнения: 7 577
Сянката е тъмносиня единичка на Есенс, към която дадох линк малко по-нагоре.

# 694
  • Мнения: X
Съжалявам, продължих сама разговор с Есмералда + отзив. Купих тази сянка, защото, както тя предположи, е точно цветът, който търся. Пак ще я пробвам, днес не бях особено успешна в първи опит.


Съчетах я с този хайлайт, за да я прелея в нюд сянка във вътрешния ъгъл:


Глосът, който много харесах е този:


И купих от хвалените  глитъри, който на суоч е прекрасен:

# 695
  • Мнения: 947
Има ли откъде да се купят онлайн? Интересувам се от червилата и глосовете. Ния, много искам да го видя този глос на теб, ще следя отблизо темата утре. Моля те, също да кажеш кой номер е. Имам един любим на Too Faced, Funfetti май беше. И искам подобен, а този който си показала ми прилича.

# 696
  • Мнения: 7 577
В сайта на Dodis се продава Есенс. В Пинкпанда и още разни сайтове.

Ния, пробвай с пръст да нанесеш или с мокра четка.

# 697
  • Мнения: X
Пробвах всичко, Есмералда, писах по-назад, но с някакви объркани обяснения, които само за мен имат смисъл. С пръст беше екстра и интензивна, не се блендване обаче, ама хич. Където я сложиш там седи. Оправих нещата с четка, ще направя втори опит скоро, иска ми се halo някоя вечер с тази сянка, сините от Ривиера и със сребърната на Есенс. Ще пробвам.

# 698
  • Мнения: 922
Тези сини цветове хич не се блендват добре. Аз имам подобна на друга марка и също е мъка. За това я ползвам на подвижния клепач и блендвам с други цветове.

# 699
  • Мнения: X
Днес ми е бронзово, защото снощи гледах как Скот Барнс гримира Тати и на мен ми се прииска. Не ви се цупя на снимката, но не исках да е толкова явно селфито сред хора, които си оставят децата на градина 😂.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 01:08 от Анонимен

# 700
  • Мнения: 7 633
Ниа, мноого ти отива ! Yellow Heart  и пак  искам инфо за гланца Yellow Heart

# 701
  • Мнения: X
Благодаря, гланцът е този на Есенс, който постнах по-нагоре.

# 702
  • Мнения: 192
NiaV, страхотна💐

# 703
  • Мнения: 31 261
Браво, супер си!🌹

# 704
  • Мнения: 19 988
Ниа, слънчево разкошче си! Много те харесвам с топли цветове! Yellow Heart

Тези дни ме гази мен някаква гадост с хрема, болно гърло. Носът ми е червен и се обели даже, гадост. Не ми се гримира, ама грам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт