Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 291
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Тайга, прекрасна си! С Агентчето имате жестока кожа!
Може ли и двете да споделите с какво СРЕ като база и руж моля?
Спонсорирам смело Др Денкова и такава джука не мога да докарам... завиждам благородно!

# 196
  • Варна
  • Мнения: 5 884
NiaV, не знам колко ще съм ти полезна, защото аз съм бюджетната лястовица в темата, почи всичко ползвано е дрогерийно Simple Smile)

ФДТ - Rimmel Lasting Radiance

Скрит текст:

Родих се с него. Никога не съм си представяла, че на смесената ми/мазна кожа ще нанеса озаряващ ФДТ. Докато не се видях отблизо на снимки от почивката ни през декември - мат ФДТ, мат устни и като резултат стафидно изсушено лице и назолабиални до сливиците.

Праймър - Nyx Studio Perfect Photo Loving Primer

Скрит текст:

Не го усещам силно силиконов и дава някаква хидратация...уж. Абе, добре се плъзга ФДТ по него, но и като си го спестя е същата работа.

L'Oréal Paris Infallible Luminizing Primer

Скрит текст:

От него количество колкото оризово зрънце само в назолабиални преди ФДТ.

Llums marbleized bronzer

Скрит текст:

Това нещо е безумно евтино, стоплящо и озаряващо скулите.

Руж - Nars Super Orgasm, финална пудра Метеорити, Nyx Matte Finish

elian, моля те да махнеш цитата, за да се изтрия по-късно.

# 197
  • Мнения: 15 300
Агентче, прекрасна си, с много хубава кожа, а как ти завиждам за клепачааа, даже не и благородно Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart.
За веждите - моите са хем тънки, хем прави, такива ми е дала природата. Като споделих и колежката ми казва - пък аз все си мисля, че нарочно ги изтъняваш, защото така ги харесваш. Ми, не, не ги харесвам точно такива и дори последните една-две години почти не ги пипам, само леко почиствам отстрани белким добият по плътна форма. Има някакъв лек напредък, но не мога да надскоча природните си дадености. Та, ако имаш възможност да ги оставиш една идея по плътни твоите, мисля, че много ще ти отиват.

Тайга, супер си и ти в отбора на хубавите и чисти кожи. Обаче с красивите си мигли избиваш рибата. Тооолковааа са дълги, безсрамно дълги и хубави.

Като ви гледам и искам да крада, крада, крада - от една мигли, от друга клепачи, от трета вежди, от четвърта свежест.

Прекрасни сте момичета, успях да ви видя на снимките и всички сте чудесни - Ния, Есмералда, Базила, Копченцето, Тайга, Агентче, дано не пропускам някой. Heart Eyes

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 14:42 от Джаста Праста

# 198
  • Мнения: 2 763
Тайга, много си нежна! Да си призная, точно такава си те представях, като гледам избора ти на дрехи - като крехка фея.
Със студените тонове си още по-хубава.
Завиждам и на двете ви с Агентчето за тез прекрасни очи на кошута Heart Eyes
За мен това са най-красивите очи и винаги ми се е искало да имам такива.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Light Beam, аз за жалост съм много далеч от очите на кошута и мекото топло кафяво на Агент.
При мен почти няма преход между ирис и зеница.
А цялото ми тийнейджърство премина в мечти по сини очи.

# 200
  • Мнения: 4 999
Тайга, а кой е глосът от първата снимка?

# 201
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Max Factor Colour Elixir Cushion 025

Скрит текст:

# 202
  • Мнения: X
Тайга, писала бях за меркантилната си кожа относно ФДТ, но не съм пробвала Римел от ученическите си години, тогава нямах проблем с него и ще пробвам пак твоята препоръка- и без това двата ми ФДТна, които ми пасват като цвят в момента не ми пълнят душата. Благодаря за препоръката!

# 203
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тайга, много си нежна! Да си призная, точно такава си те представях, като гледам избора ти на дрехи - като крехка фея.
Със студените тонове си още по-хубава.
Завиждам и на двете ви с Агентчето за тез прекрасни очи на кошута Heart Eyes
За мен това са най-красивите очи и винаги ми се е искало да имам такива.
И аз.
Тайга а аз поне до 20 си мечтаех за дълбоки топли очи....
В ранна младост даже и  цветни лещи пробвах да нося, но с тази прозрачна основа, си беше  направо пародия...
Завиждам на притежателите на тъмни кадифени очи.
P.S. Стрyва ми се че очите на Agent Provocateur  леко зеленеят
Heart

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 12:56 от sl

# 204
  • Варна
  • Мнения: 5 884
NiaV, няма за какво! Чакам и от теб грим днес Simple Smile

# 205
  • Мнения: 39 238
Taйга, тоя праймър на назолабиланите какво прави с тях?  Не съм на ти с такива продукти.

# 206
  • Мнения: 4 999
Благодаря! Аз имам 010 от тези глосове, много са приятни за носене.

# 207
  • Мнения: X
NiaV, няма за какво! Чакам и от теб грим днес Simple Smile
Днес съм безгримна, покрай болното дете и битовизмите ще се разхождам по грижа. И ще използвам възможността да пробвам твоята препоръка на кожа.
Сега трябва да издиря кой във форума ми препоръча серумите на Алгенист за очи и нощен (който нося през деня) и да им пратя цветя.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Taйга, тоя праймър на назолабиланите какво прави с тях?  Не съм на ти с такива продукти.

Не знам Simple Smile
Въобразявам си, че озарявайки ги, разпръсква светлината и дава визуална измама за по-гладка и по-малко релефна зона.

# 209
  • Мнения: X
Аз ли съм окьоравяла от недоспиване или ти си нямаш назолабиални по принцип? Ако ги маскираш и затова не се виждат- евала!!!
Между другото и много светъл коректор в тях ги кара визуално да изпъкнат и да не бият на очи.

Общи условия

Активация на акаунт