Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 331
  • 751
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 768
Е, на мен двете ми очи са различни, как да ги гримирам еднакво.... Очна линия никога не се научих да нанасям като хората. Да не говорим, че левият ми клепач е по-паднал и дори по някаква случайност да успея да ги гримирам еднакво, те пак ще изглеждат различни, ако се загледа човек Smile

И понеже докато пишех, погледнах в телевизора - ми, и прекрасната Гери Малкоданска днес е с две различно гримирани очи Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 19:51 от Light Beam

# 256
  • Мнения: 2 570
Да ви питам още нещо, като добре познаващи материята Simple Smile
Намирам очите си малки и кръгли, а винаги съм мечтала да бъдат малко бадемовидни. Поради това слагам молив само във външния горен край, линията леко нагоре. На долния клепач никога нищо не слагам, а трябва ли ?
И трябва ли да слагам например по-светъл цвят на останалата част на горния клепач ?

# 257
  • Мнения: X
Ще пробвам с линия и ще си правя точки. Ако стане ще ви черпя! И без това очите са ми различни, като им дръпна и опашки в различни посоки става забавно.

# 258
  • Мнения: 31 179
Очната линия тризъбец на Кларанс пробвайте. Супер лесно става.

# 259
  • Мнения: X
Направо спирайте да правите класическа очна линия. Супер демоде е. 😁

# 260
  • Мнения: 1 472
Изчетох 18-те страници на един дъх! Много сте добри наистина. Аз не съм толкова про, колкото вие и не не пиша почти никога, защото не съм особено добра в гримирането, обаче винаги опитвам поне да изглежда горе-долу добре.

Благодаря Ви, че сте толкова отзивчиви и пишете страшни съвети. Това ми е любимата тема! Simple Smile

# 261
  • Мнения: X
За добри и про не знам, но всички са много хубави.

# 262
  • Мнения: 1 746
И аз съм в кръга на падналите клепачи.Както и да правя опашката,в момента,в който изляза към горния неподвижен клепач и се получава разминаване.Затова се ограничавам само с линия до края на подвижния клепач,която опушвам с тъмна сянка.

# 263
  • Мнения: X
Аз попрочетох- моят не е паднал, а го няма- deep set eyes, както някой беше писал. Греда, искам да гримирам голеееми очи.

# 264
  • Мнения: 3 046
Алиена, моля те дай отзиви за палитрата на Сефора! Грабнаха ме цветовете й от твоята снимка! Достатъчно пигментирана ли е, как я усещаш? И колко струва? Сефора хич не ми е удобна дестинация, но мога д а поръчам на приятелка да ми я купи.
NiaV, виж каква очна линия си купих - става супер лесно с нея, моя клепач също е паднал (не знам дали колкото твоя, защото изпуснах всички снимки), гримираш се както са ти отворени очите и аз от първия път успях да си я направя.


Приставката от капачето се слага на края на окото, има снимки как точно на самата очна линия. Много е лесно.

# 265
  • Мнения: 1 700
Момичета, преди време в тази тема съм виждала линк на сайт в който могат да се сравняват цветовете на ФДТ на различните марки, няккоя от вас може ли да ми помогне да го намеря, че съм решила да си сменям моя.

# 266
  • Мнения: 199
Момичета, преди време в тази тема съм виждала линк на сайт в който могат да се сравняват цветовете на ФДТ на различните марки, няккоя от вас може ли да ми помогне да го намеря, че съм решила да си сменям моя.
Findation.com

# 267
  • Мнения: 1 700
Момичета, преди време в тази тема съм виждала линк на сайт в който могат да се сравняват цветовете на ФДТ на различните марки, няккоя от вас може ли да ми помогне да го намеря, че съм решила да си сменям моя.
Findation.com

Много благодаря.

# 268
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Всички снимки изпуснах.  Confused Crossing Arms
Тайга, много бих искала да видя грима с бронзъра на Llums - и аз го взех наскоро, но ми се струва много блестящ.  Thinking

# 269
  • Мнения: 5 001
Алиена, моля те дай отзиви за палитрата на Сефора! Грабнаха ме цветовете й от твоята снимка! Достатъчно пигментирана ли е, как я усещаш? И колко струва? Сефора хич не ми е удобна дестинация, но мога д а поръчам на приятелка да ми я купи.
34 лв струва, 15гр продукти има в нея. Пигментирана е, лесно я нанесох. Аз съм доволна, имам и други техни продукти, добри са. Има и в друг цвят, по-студени нюанси.

Общи условия

Активация на акаунт