Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 315
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Трият се, защото има някакво време, в което постът може да се редактира- не съм сигурна колко дълго е това.
В никакъв случай не се заяждам, Просто обяснявам защо е така. Ако някой, който качи снимка, също може да влезе 2 пъти - в 1 и в 10 например, разбира се, че ще я махне без да я видиш ако не може да го направи след 24ч.
Защо не питаш тези, които са качвали, да ти ги пратят на лични?

# 571
  • Мнения: 683
Качването на снимки е полезно. Ако не друго, поне темата се раздвижи и се пише повече в нея. Simple Smile
Агент, чудесни предложения даваш, малко встрани от темата, но с нещо творческо ли се занимаваш?
NiaV, много ми харесва гримът, които си правиш, чудно се справяш и много ти отива. Simple Smile Вдъхнови ме да опитам да съчетая грима с парфюма, не ми беше хрумвало досега.
 Не бях слагала сенки отдавна,но и когато го правя е винаги еднотипно и  завършвам с леко опушване на черен молив в края на окото или очна линия. Този път реших да пропусна. Руж и червило също не сложих. Ползвах 3 цвята от Naked Heat. В средата на окото имам от любимата си сянка от палитрата - Lumbre , но не се вижда Laughing :
 
Скрит текст:

Дупката на веждите на живо не си личи толкова(или поне аз така си мисля Laughing ) ,не знам защо отказват да пораснат косъмчета там... Снимането не ми се получи, предната камера толкова може.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 19:58 от -soft-

# 572
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря дами.HeartHeartHeart
Имам нов продукт в грижата за контура.До сега не съм забелязала връзка между продукти за контура и състояние на миглите, което разбира се не означава, че няма такава.
Взех " драматичното" за мен решение, да не слагам спирала следващите седмица две.Ще карам само на балсам за мигли.
По въпроса със снимките.Имам странна и явно запомняща се физиономия
Публикувам рядко и за кратко дори и в социалните мрежи
.Светът е малък
Скрит текст:
Не  ми е приятно възклицанието, "Познавам те от еди къде си", което често чувам въпреки че не живея в малък град.
Последното беше от вчера , когато  съпругът ми отишъл да получи новите  ни паспорти от посолството.
Служителката възкликнала
"А  ама аз жена ти я познавам.Лично аз правих снимката за документите  през март.Спомням си я много добре.Тя как е? бла бла бла".
В посолството за 20 години съм ходила не повече
 от 10 пъти за смяна на документи и пълномощни.Имам познати там, но въпросната дама със сигурност не е сред тях.
Не ми стана приятно
Понякога дори ме побиват тръпки, когато някой ми каже познавам те  , говорили сме  служенбо преди 10, 15 години.Още ли живееш в еди  е кой си квартал или на колко стана дъщеря  ти.Направо си е плашещо.


Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 10:00 от sl

# 573
  • Мнения: 4 403
Soft, леле ти колко си нежна! Никът ти подхожда идеално!

Снимки, и изобщо постове, могат да се редактират до 24 часа от публикуването

# 574
  • Мнения: 2 907
soft много си нежна и красива и грима е чудесен! Аз на моите сини очи без черен молив или очна линия въобще не мига да се възприема, а при теб се е получило много добре. Даже, когато бях с много светло руса коса слагам доста тъмен грим, че с тия сини очи и бяла кожа все ми се струваше, че съм едно голямо бяло петно около лицето 😂
Nia кожата ми е чувствителна, повече клони към комбинирана. Ще погледна сега в нета за YSL някакви суочове и ще се хвърля смело в поръчка.
За миглите аз ползвам Бонилаш. Миналата изразходих една опаковка и миглите доста ми бяха пораснали от серума, сега пак си взех да направя един курс. Февруари ходих на ламиниране и след свикването с извити и боядисани мигли след два-три месеца  като минаха ефекта имах чувството, че нямам мигли, а те същите ама руси и неизвити. 😁

# 575
  • Мнения: 683
Благодаря, момичета. Simple Smile
Sivi, аз имам същото усещане за себе си, откакто вкарах русо в косите. Преди това бях с черна коса и само една спирала много отваряше окото (замислям да се върна към черния цвят, но това е друга тема). Пробвай с по-топли и наситени цветове, на мен ми харесва как се получава.

# 576
  • Мнения: 408
Здравейте, отдавна ви следя. Покрай вашите снимки се вдъхнових да пробвам по-цветен грим. Досега очите винаги съм гримирала в бежово кафявата гама. Залагам на по-ярки червила, защото имам доста плътни устни. Поръчах си сега палитра на Revolution Carmi make magic и смятам да си развихря въображението Grinning Между другото цветовете и качеството са страхотни, препоръчвам Hug

# 577
  • Мнения: X
Soft, колко си красивааа! Бог дал, дал, та се забравил! Гримът ти е много приятен и ти подхожда. Една молба- много искам да те видя и с опушения молив. Интересен ми е контрастът на такова нежно лице с по-фатален грим.

Sivi, няма ли как да го пробваш? Ще си изям чорапите ако ти препоръчам ФДТ, който не ти хареса после, а не е евтин. И се сетих за друго- пробвай Fresh Wear на L’Oréal. Жесток е- сатенен, дълготраен, покривен- смятай щом препоръката идва от мрънкалото, което в 2 страници оплю всичко дрогерийно.

Puppa, честита ти палитра! Чакаме показно как се използва.

Аз днес умирам от жега, явно ще се пука. За мен няма надежда- на 30 градуса кожата ми е супер суха. Днес ме домързя и повторих един плагиатстван грим.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 00:39 от Анонимен

# 578
  • Варна
  • Мнения: 5 886
О, NiaV, кажи за синия молив! Много мой Blue Heart

# 579
  • Мнения: X
Не е молив, черна очна линия, над нея синя, отгоре съм сложила синя сянка от Анастасийската палитра- Ривиера. От нея свих и идеята, но моята е бледо копие. Миналия път по-добре се получи.

Обаче любимите ми моливи на Ърбан имат такъв цвят, че и блестящ. На живо са много по-ярки, кофти снимка е.

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Браво Ниа,отново много красив грим си показала

Аз имам една чуденка.Този грим го постигам с прахообразни сенки,а ми се иска да го правя с кремообразни.Коя марка има подобен цвят или по-точно такъв,нюд като този  в средата на клепача?Да не бъде на  MAC или дрогерийна марка.Матова искам да е
Въпроса ми е  към всички в темата.

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 16:03 от Nina_Z

# 581
  • Мнения: X
Благодаря, но бледнее пред това, което ме вдъхнови- жесток!

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Според мен на снимката,синия цвят не е от молив,а силно пигментирана сянка,нанесена под формата на очна линия.От там и тази наситеност на цвета.

# 583
  • Мнения: X
Да, със същата палитра е. Моята също е ярка, но приликите спират до там.

Ето я по-отблизо. Ярка е, но трябва практика за дебелина, начин и т.н, не съм я доизкусурила.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 00:40 от Анонимен

# 584
  • Мнения: 918
Според мен ти е добре очната линия. На снимка не може да се хване цевта, както е  действителност. Аз си ходя все така светна в очите, ама пъсто на снимка не и не. Хич не ме бива. Аз например такава драматична очна линия няма къде да сложа. Ти, обаче имаш. Чакаме сега да я сътвориш.
И аз потвърждавам, че снимките след определено време не могат да се трият. Мойта ще си остане вовеки. Не можах да я махна навреме.

Общи условия

Активация на акаунт