Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 307
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 166
Аз си ползвам всеки ден Фенти. Имам страшно много бронзъри и затова не купих този на Шанел, по- тъмния. Може да го видиш при Стефи. Като го пипнах точно като кадифе е, а и е лимитка. Ох, зарибявки.

# 676
  • Мнения: X
Ааа не са зарибявки. Аз виждам дъното на най-често използваният ми, така че мога, не, трябва да взема нов. Благодаря, Денси, ще мина да пробвам Фенти днес.

Есмералда, зарибявка от мен- виж ticket to Brazil на wet n wild, стои красиво на светла кожа. И е 9 лв Simple Smile.

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 08:34 от Анонимен

# 677
  • Мнения: 1 102
Здравейте, момичета. От много време ви следя, всички сте прекрасни и ви се отдава гримирането HugFlowers Hibiscus имам едно питане. Как дезинфекцирате гримовете си, с какъв разтвор точно?

# 678
  • Мнения: X
Какво е мнението ви за reverse foundation technique? Намирате ли този начин за нанасяне на продукти сполучлив? Често ли го практикувате?
Аз едва днес разбрах за него и след малко ще го тествам.

Да споделя мнение относно въпросната техника, която от 4 дни ползвам- както с ВВ кремове, така и с до средно покривни ФДТ. Simple Smile Резултатът е много естествено покритие на лицето с ефект no make up make up, а контурирането стои супер незабележимо. Мисля, че това ще е моят тренд това лято и ранна есен.

# 679
  • Мнения: 7 563
Nia, от къде купуваш wet n wild? Не ми се прави поръчка от Бютибей, че ще изляза с поне 5 неща в кошницата. А и едва вчера си поръчах нова палитра Joy

Петрова, със спирт 70% в шишенце с пръскало върху всякакви прахообразни продукти.

# 680
  • Мнения: X
Аз дезинфекцирам грим с изопропилов алкохол от аптека, а четките- с един разтвор на cinema secrets.

Esmeralda, виж аптеки Адонис, всеки вторник зареждат марката, имат и онлайн магазин (май- не съм поръчвала онлайн). Wet n wild ще има скоро и в някои дрогерии, но колко скоро- не знам. Запознах се с представител на марката, която беше в БГ на фризьор до мен. Изобщо тези неща ме намират някак, следват ме и не мога да им избягам 😂.

Редактирам се, за да добавя, че днес взех единичката на Есенс, както и една глитър сянка, червило, глос и мейбълинска пудра за проба (беше намалена на 7лв). Есмералда е права и цвета е точно това, което търся. Тези дни ще тествам и покажа, ако стои пигментирано и се блендва ще се откажа публично от 7те ми мрънкащи поста за това как няма дрогерийни читави сенки бла бла. Благодаря за препоръката!

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 20:58 от Анонимен

# 681
  • Мнения: 5 093
На wetn wild бронзъра е страшно прашлив и мек, при едно леко падане върху килима стана на сол, иначе като цвят bikini contest имах и ми харесваше

# 682
  • Мнения: X
Bikini е бронзъра обаче. Но да, прашлив е. Аз имам и най-светлата coco cabana или нещо такова, пудрата ми харесва (за озаряване, трябва да си като Каспър, за да е бронзър това), но докато не я ремонтирам е на парчета.

# 683
  • Мнения: 683

Качването на снимки е полезно. Ако не друго, поне темата се раздвижи и се пише повече в нея. Simple Smile
Агент, чудесни предложения даваш, малко встрани от темата, но с нещо творческо ли се занимаваш?
.... Ползвах 3 цвята от Naked Heat. В средата на окото имам от любимата си сянка от палитрата - Lumbre , но не се вижда Laughing :
Боже, каква си принцеса от приказките, Софт! Не се прави черна, моля, цялата тази нежност и лъчезарност ще се притъпят!
АКо те бях видяла на снимка щях да кажа UD Cherry за теб, никакъв Heat Simple Smile A ти си успяла Хийт да сложиш по начин, който да ти подчертае ангелската красота!
PS Как ме усети Simple Smile
Скрит текст:
Образованията ми - и българското и американското са съвсем различни, но от детство фотографията ми е хоби, а последните години и пари извадих от нея.
Ето това е моята асоциация за теб (снимката е моя):


И една идея за теб лично, пречупена през моето възприятие:

И видео:
https://www.instagram.com/p/BrMfeclnMTt/
Широко ме усмихна. Simple Smile Благодаря за снимката, много ти е добра, имаш талант! Purple Heart

Скрит текст:
Също съм творческа личност, усещам себеподобните. Laughing
На мен никакво време за грим не ми остава...надявам се скоро по някой повод да имам възможност да се поразвихря.
Вчера разглеждах палитри на Make Up Revolution, сториха ми се интересни, а цените им са доста ниски, някой има ли впечатления?

# 684
  • Мнения: X
Вчера разглеждах палитри на Make Up Revolution, сториха ми се интересни, а цените им са доста ниски, някой има ли впечатления?

За пръв път си поръчах тяхна палитра-  тази (Re-Loaded Palette Newtrals 3), чакам тези дни да я получа. Ще споделя отзиви.

# 685
  • Мнения: X
В типично понеделнишки за мен стил, днес съм със скапан грим. Нямах време за снимки, може да се селф-на по-късно, но нанесох синята сянка на Есънс във външния ъгъл, бронзър в свивката и малко хайлайт по средата на клепача. Нищо сложно. Синята сянка е много красива, но нанесена с четка, трябва да де напласти яко, за да се стигне до пълна наситеност. Нанесох с пръст и направих опит за блендване навътре на клепача и нагоре към свивката- не мръдна, нищо. Преляха я като потупвах леко с четка. Сянката не е нещо уау, но цветът е готин и ще я задържа. При опит да я сложа на долния клепач нищо не стана. Резултатът е грим, който изглежда ок, но не е блендват читаво.
Ужасът днес идва от пудрата- Matte and Poreless. Наясно съм, че кожата ми е суха, затова я нанесох пестеливо само върко носа и бузите, където имам някакви пори, с идеята да стана гладка. На колежката ми с мазна кожа стои страхотно- кожата и е кадифена, без поръчка по нея. На мен ми подчертава и увеличава всяка пора- като стреляна със сачми съм, а кожата ми не е толкова пореста по принцип. Не ме е яд за 7те лева, пробвах я, но явно наистина не е ок за суха кожа, или поне за моята.
Глосът на Есънс е жесток!

# 686
  • Мнения: 918
Аз имам 2 палитри на Make up revolution и от двете съм много доволна. Лесни за ползване, пигментирани, перфектни за цената си.

# 687
  • Мнения: 192
Аз се включвам с едно видео, което преди около година ми помогна да коригирам много мои основни грешки в грима. Мисля, че може да бъде полезно. 🤗

https://m.youtube.com/watch?v=m0daIFQjLIc

# 688
  • Мнения: 7 563
Nia, прати снимка с грима на лични, че те изпуснах.

Палитрите на Революшън са hit and miss - по-старите им палитри са доста зле, но в последната година и нещо излязоха нови, които са доста по-добри като пигментация. Трайността им на моя мазен клепач не е добра - 7 часа макс и то с база бетон. Като за цената си стават, но да не забравяме гадния състав (3 вида парабени).

# 689
  • Мнения: 31 166
Имам 4 техни палитри от новите, подаръци с поръчки. За цената си имат пигментираност, но са най-обикновени с нищо не блестящи палитри. Тези на Есенс от 15 лв. новите са по-добри.

Общи условия

Активация на акаунт