За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 77

  • 25 565
  • 769
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 320
Малкото ми е само на 4++, но не се отделя от мен. През деня ям с нея, само я дебна да заспи за да отида до тоалетна. Обаче вечер като стане време да се къпя става страшно. Докато съм в банята пищи през цялото време. Последно време се къпя на отворена врата и баща и я държи да ме гледа. След като изляза от банята я кърмя и заспива вкопчена в мен. Няма шанс да я преместим в нейното легло. За сега се справяме, но незнам как ще е като порасне още малко.
Ох как ме успокои. Аз си мислех, че само моето е залепено за мен и не иска да се отдели и за минута. Надявам се да го изараснем този период, след седмица ще станем на 3 месеца.

# 166
  • Мнения: 6 622
Честно казано силно се съмнявам . Моята колкото по-голяма става, толкова повече залепва за мен. Лошото е, че и аз май залепвам за нея. Веднъж ходих на преглед при АГ и ме нямаше час и половина най-много, вкъщи е паднало голям рев, а и на мен ми беше толкова мъчно. Имах чувството, че сме разделени от един месец. Вече никъде не ходя без нея. Май така ще си бъдем залепени.

# 167
  • Мнения: 7 775
Като започнат да лазят и да ходят, лека по-лека ще станат по-независими. Радвайте се на гушкането сега 🙂

# 168
  • Мнения: 227
Аз имам въпрос относно бебеносенето. Четох,че до третия месец е подходящ шал, става за новородени, а след третия е добре да се премине на раница. Има ли запознати мами и откъде ще препоръчате да си закупя?  Благодаря ви ! Simple Smile

# 169
  • Мнения: 7 775
Темата, която ви трябва и има инфо в първи пост https://m.bg-mamma.com/?topic=1068758
В слинг (тъкан, май тай) може да носите и големи бебета. В раница след 6ти месец или при достигнатите сантиметри.

# 170
  • Мнения: 260
Момичета след като захраня с тиквичка, колко дена след това мога да дам втори зеленчук

Не е по темата, просто искам да достигне до повече хора. Бебе Калина има нужда от животоспасяваща операция, нека помогнем кой с каквото може  Cry   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=290376905180513& … amp;__tn__=%2AW-R

# 171
  • Мнения: 2 124
Ох и аз четох за това бебоче.
Много мъчно ми стана.

С каквото мога ще помогна.

# 172
  • Мнения: 227
Темата, която ви трябва и има инфо в първи пост https://m.bg-mamma.com/?topic=1068758
В слинг (тъкан, май тай) може да носите и големи бебета. В раница след 6ти месец или при достигнатите сантиметри.
  Много благодаря ! Simple Smile

# 173
  • Мнения: 35 070
Като започнат да лазят и да ходят, лека по-лека ще станат по-независими. Радвайте се на гушкането сега 🙂
Моето и тогава и сега не обича да го гушка никой

# 174
  • Мнения: X
Като започнат да лазят и да ходят, лека по-лека ще станат по-независими. Радвайте се на гушкането сега 🙂
Моето и тогава и сега не обича да го гушка никой

Моята и тогава и сега много се гушка, понякога чак досажда. Grinning

# 175
  • Мнения: 3 439
И моята бубка протяга на всички ръчички Simple Smile Може би е до период и/или характер. Аз много я мачкам, понякога чак се размрънква, ама с тези бузи и джоланчета няма как Grinning

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 22:38 от Amphibia

# 176
  • Мнения: 6 622
Малкото се обръща на страни, протяга ръчички и така сладко се гушка, че направо се разтапям. Каката вече е почти на 10, но и тя е една гушкава. Вечер като се съберем всички голямо гушкане пада. Много са ми приятни тези моменти 😍

# 177
  • Мнения: 267
Какво по-хубаво от това да даваш и получаваш любов и ласки от любимите същества Heart дъщеря ми е изключително гушкава, може би остана от периода с коликите, тогава си спеше направо отгоре ми в продължение на месец и половина Grinning

# 178
  • Мнения: 131
Майчета, които са се сблъсквали вече със задната хрема, моля ви дайте съвет...Бебчо ( на 6м) от седмица е с такава- бели, гъсти, лепкави сополи, които едвам издърпваме. Не винаги обаче ни се получава Sad и постоянно хърка, особено ако лежи, често се дави и кашля. Водих го при 2 разл. педиатърки. Едната ни изписа по половин ампула вит.Ц, Стеримар и капки Виброцил. Това давам и до момента, но без резултат. Другата - ацц спрей, цинабсин и да спра Виброцила.

# 179
  • Мнения: 595
На 6м през декември синът ми беше с хрема и премина за седмица /5дена вит.Ц 2мл, физ. р-р и дърпане с аспиратор/ , тази седмица също е хремав, хърка нослето,като легне му се запушва, като е прав тече.. отново слагам физ.р-р, давам вит.Ц и дърпам. /но е с червено гърло и давам и сиропи/ Без други капки.Но така са преценили вашите педиатри след преглед.
Скорошно оздравяване

Общи условия

Активация на акаунт