За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 77

  • 25 691
  • 769
  •   2
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 18 699
Къде сте,населено място?

# 256
  • Мнения: 16 871
Забравих да напиша - питам за София.

# 257
  • София
  • Мнения: 39 759
Забравих да напиша - питам за София.
Дъщеря ми кръстихме в "Света Неделя". Много хубава служба беше.

# 258
  • Мнения: 62
Здравейте, мами. При изписване от болницата ни изписаха Линекс бебе, който да даваме директно в устата. Да, обаче капките падат страшно бавно, шишенцето трябва да се държи под специален ъгъл, а бебето не спира да си върти главата.
Има ли някакъв пиниз за даване на капките? Бебето е на кърма.
Благодаря предварително.

# 259
  • София
  • Мнения: 39 759
Давайте капките с лъжичка.

# 260
  • Мнения: 16 871
Или капкомер.

# 261
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Забравих да напиша - питам за София.

Храм Св. Св. Кирил и Методий до бул. Брюксел. Храмът не е голям, но е ремонтиран, има страхотна градинка отвън с цветенца и с беседка, която би трябвало вече да е изцяло завършена Simple Smile аз се кръщавах там и беше много хубаво Simple Smile Свещниците са изнесени отвън и вътре в храма рядко влизат много хора Simple Smile

# 262
  • Мнения: 79
Благодаря на всички за отговорите ще продължа с лефакса и днес ще взема това шише което ми предложихте и торбичката с костилки. Благодаря!!!

# 263
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊,
Може ли някой да сподели мнение за бебешка триколка Byox Flexy T 300? Може и на лични, ако въпроса не е за тази тема. А от кой модел триколки сте доволни?
Благодаря предварително 💐😊!

# 264
  • Мнения: 216
Здравейте момичета, ще ми препоръчате ли добър дерматолог в кожната клиника до Майчин дом, на ул. Хан Персиан 5. И да работи по здравната каса.

# 265
  • Мнения: 2 836
Момичета, дайте съвет как е най-добре да се направи режим на новородено :1во смяна на памперс, после кърмене и после АМ или точно обратното?

# 266
  • София
  • Мнения: 39 759
Момичета, дайте съвет как е най-добре да се направи режим на новородено :1во смяна на памперс, после кърмене и после АМ или точно обратното?
Аз лични сменях памперс след хранене. Винаги по време на хранене моите диванета пълнеха памперсите. Писна ми да сменям по два пъти Simple Smile

# 267
  • Мнения: 683
Момичета, дайте съвет как е най-добре да се направи режим на новородено :1во смяна на памперс, после кърмене и после АМ или точно обратното?

Зависи от детето. Моето акаше винаги и само по време на хранене и сменях само след. Други не акат и е по-удобно преди, защото после заспиват. Сама щеразбереш как е най-подходящо за вас.

# 268
  • Мнения: 256
Зависи. Моето бебче в началото доста повръщаше и тръгнех ли да сменям след хранене, много повръщаше от това че я бутах. Дори е спала наакана, но иначе връща всичко на фонтан. Сега сменям преди хранене а знам долу горе часовете в които ака и тогава не бързам със смяната. Но и вече не повръща толкова и за това си позволявам.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Сменях преди хранене, особено в началото, за са се разбуди и да суче. Често заспиваше по време на кърмене и след това щях да го събудя, ако го сменям. После започна да ака след хранене и да не заспива, когато зачести, сменях след хранене.

Общи условия

Активация на акаунт