Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 089
  • 724
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68 668
Била нали имат няколко брошури-седмична, месечна и дали и трета нямаха....може персила в някоя от неосновните брошури да е.

Прах денкмит за бяло няма аромат и изпира добре.

# 271
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Който му се спи. Smile

# 272
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Персил е на 6.99лв в Лили до края на месеца.

# 273
  • Мнения: 10 210
oesi, 🌷🌷🌷

# 274
# 275
  • София
  • Мнения: 3 846
Ходих до Лили, но на промоция е само течният Персил, мерси.
Пера си със Савекс Платинум. Между другото днес пусках бяла пералня и сложих една бяла тениска на ММ, която бях забравила по невнимание в цветна пералня и се беше боядисала в розово. Особено по бието беше тъмно розово е определено мислех да я хвърлям, но си рекох да я пусна с бялото пране, белким поизбелее.
Извадих я чисто бяла. Не е за вярване, но факт. Не съм слагала добавки, тениската е 100 % памук.

# 276
  • Мнения: 705
Ходих до Лили, но на промоция е само течният Персил, мерси.
Пера си със Савекс Платинум. Между другото днес пусках бяла пералня и сложих една бяла тениска на ММ, която бях забравила по невнимание в цветна пералня и се беше боядисала в розово. Особено по бието беше тъмно розово е определено мислех да я хвърлям, но си рекох да я пусна с бялото пране, белким поизбелее.
Извадих я чисто бяла. Не е за вярване, но факт. Не съм слагала добавки, тениската е 100 % памук.

С савекс платинум ли се получи?

# 277
  • Мнения: 1 953
Този за бяло може и да е хубав, но след този за цветно ме е страх да си купя. Не ми харесва колкото Персил. Нямам търпение да разчистя всякакви препарати и да приключа с експериментите.
Като се замисля, този за бяло и да не ми хареса, ще си пера чаршафите и хавлиите, има как да го изразходя. Къде е на промоция Grinning? Ще потърся, де Simple Smile.

# 278
  • Мнения: 5 207
Лоша новина. Персил прах за цветно вече няма съставки против пренос на багрила. Не че е лош, напротив, но човек трябва да има едно наум за дрехи, които пускат повече.

# 279
  • Мнения: 68 668
Мен липсата на съставката не ме притеснява.

До ДМ ходих също - Ариел и Персил са на редовна цена. Денкмит е още на 5 и нещо..от ноември 2018 е на тази цена.

Горната снимка на Персил  е от Била - има и от новия и от стария вид при нас.

# 280
  • Мнения: 6 622
Много неприятно се получава с новите версии на Персил.

# 281
  • Мнения: 1 953
Еее.... само Персил харесвах и за бяло, и за цветно. Пфууу... пак ще трябва да си търся прах.
Ще взема да си купя няколко пакета като го видя на 7 лв, да имам поне за 2 години напред. След някоя и друга година пак ще го сменят, надявам се.
Да не би да започнат да произвеждат и кърпички, та са махнали съставката?

# 282
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 450
Лоша новина. Персил прах за цветно вече няма съставки против пренос на багрила. Не че е лош, напротив, но човек трябва да има едно наум за дрехи, които пускат повече.
Аз съм лош пророк...
Как пък точно тази сутрин си мислех, че ще направят точно това,
 след като буквално се оср@х@ с премахването на избелителите на Сенситив варианта...

# 283
  • Мнения: 5 207
Еее.... само Персил харесвах и за бяло, и за цветно. Пфууу... пак ще трябва да си търся прах.
Ще взема да си купя няколко пакета като го видя на 7 лв, да имам поне за 2 години напред. След някоя и друга година пак ще го сменят, надявам се.
Да не би да започнат да произвеждат и кърпички, та са махнали съставката?
Защо? И за бяло, и за цветно, Персил е чудесен прах. За бяло е променен само към добро; за цветно липсва една съставка, която не е от съществено значение при правилно пране. Няма прах на пазара, който да се грижи по-добре за тъканите: Персил съдържа два вида целулаза.
Те вече произвеждат кърпички. k2r е тяхна марка.

# 284
  • Мнения: 1 953
Ми, знам ли? Не използвам кърпички и си слагам всякакви цветове, не съм имала проблем никога, а сега или кърпички ще трябва да му търся, или да внимавам да не пусна черни панталони с по-светло сини дънки, примерно.

Общи условия

Активация на акаунт