Перилни препарати и омекотители – 58

  • 47 741
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 642
За Билла има назад писано.
Сензитив, но това не е ли прах за бяло пране?

# 361
  • Мнения: 5 207
Ох, не мога. Българският гений е недостижим. Днес в една бургаска верига за козметика и битова химия имах челен сблъсък с най-наглата кражба. Не снимах, защото там продавачките ти стават като сянка. Нали в Турция има Yumoş омекотител с мече, аналог на нашия Коколино. Нашите тарикати откраднали едно към едно формата на бутилката, името на продукта написали Yumos, мечето направили пандичка и пуснали два вида перилен препарат и два вида омекотител. Що не си измислят нещо свое, ами крадат чуждо...?

Там видях и нов прах Максима. Вече е 2 кг за 20 пранета. Три разновидности. Това е една от тях:
Скрит текст:

# 362
  • Мнения: 68 348
В Била имаше от трите вида на 7.99 лв. До кога - не знам. Може и до днес да е било, нали в сряда им се сменят брошурите.

Гес, това си е за КЗП.

# 363
  • Мнения: 5 207
До 17 юли.

Сензитив, но това не е ли прах за бяло пране?
Ами-и-и, май вече не.

# 364
  • Мнения: 1 953
А, Guess, не така. Взе ли от новия прах?

# 365
  • Мнения: 5 207
Не, разбира се. Как пък не съм дала 11 лева.

# 366
  • Мнения: 1 953
Оу, много скъп.
От утре в нашето Фантастико ще има Персил (прах за 40 пранета, гел - различни видове, капсули) за 13лв Simple Smile. Мернах и капсули Ариел, но не съм се отклонявала много от това, което ме вълнува.

# 367
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 541
В брошурата на ЦБА Варна, В.Търново, Русе, София,
https://www.promooferti.com/%d1%86%d0%b1%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d1%8 … d0%bb%d0%b8-2019/
от 27.06. до 03.07. ще има от новия Персил: прах, капсули и течен на 6,99 лв.

# 368
  • Мнения: 686
Ох, не мога. Българският гений е недостижим. Днес в една бургаска верига за козметика и битова химия имах челен сблъсък с най-наглата кражба. Не снимах, защото там продавачките ти стават като сянка. Нали в Турция има Yumoş омекотител с мече, аналог на нашия Коколино. Нашите тарикати откраднали едно към едно формата на бутилката, името на продукта написали Yumos, мечето направили пандичка и пуснали два вида перилен препарат и два вида омекотител. Що не си измислят нещо свое, ами крадат чуждо...?
Гугъл го намери.

# 369
  • Мнения: X
Прахът на Сано добър ли е?Цената не ми е проблем.Изглежда много хубаво,на картинка :Д

# 370
  • Мнения: 5 207
Ако има някой желаещ да пробва и да ни осветли, ще бъде добре.


𝖕𝖊𝖑𝖑𝖎, по принцип и мен не ме бърка цената, но 11 лева е редовната цена на високия клас прахове като Ариел, Персил и ОМО, а не ми се вярва Максима да е с тяхното качество. Така че „как не съм дала 11 лева за Максима“, трябваше да напиша. То и за Ариел, Персил и ОМО не бих дала 11 лева като мога да си ги купя за 7.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 18:26 от Guess Who

# 371
  • Мнения: 68 348
Какви гадости? Не мисля че съдържат гадости препаратите за пране...ензими, активатори и т.н....все неща, нужни за доброто изпиране, а не само да мокриш дрехите...

Био/еко...с домашен сапун или топка без препарат...

# 372
  • Мнения: 5 207
Ти пък, топка!

Nivea Simple Smile, има един Planet. Не знам колко е хубав вече, защото откакто към го ползвала е променян сигурно пет пъти, но е продаван с такива рекламни послания, които ще те удовлетворят.

# 373
  • Мнения: 68 348
Може сапун с маслини...много се продават.

# 374
  • Мнения: 4 642
В магазин "Лили" само стария Персил е 6,99 лв. Deep clean  е на редовна цена. В ДМ положението е същото. В Билла стария Персил е 8,02 лв.

Общи условия

Активация на акаунт