Перилни препарати и омекотители – 58

  • 48 981
  • 724
  •   1
Отговори
# 585
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Купих си ОМО от Кауфланд. Исках да помириша и лавандулата, но в магазина, в който ходих имаше само от обикновения.

# 586
  • Мнения: 5 207
Нещо страшно е. Отпушва ти синусите и ти насълзява очите.

# 587
  • Мнения: 10 197
Вики, голяма си къщовница. Трябва да пускаш по 3 перални бяло дневно, за да се вместиш в срока на годност за 8 кг прах. Или ще си го делите 3 приятелки. 😉

# 588
  • Русе
  • Мнения: 7 056
По 2-3 перални в седмицата имам бяло пране. С никого няма да го деля. Просто ще оставя половината на село(където сме за лятото), а другата половина в Русе от септември нататък. Ами, то.. 80 пранета, ама с тази варовита вода и 6-7 килограмова пералня не са 80. Абе, ще го отикам Joy

# 589
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 006
Привет мацки!

Има ли шанс да махна пръски от лак за дърво? ММ беше с любима риза и реши да лакира една дървения Stuck Out Tongue Winking Eye
Лакочистител не помага.

# 590
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Привет мацки!

Има ли шанс да махна пръски от лак за дърво? ММ беше с любима риза и реши да лакира една дървения Stuck Out Tongue Winking Eye
Лакочистител не помага.
Разредител?
По повод въпроса на Тета се сетих, че ако лакът е на водна основа - няма изчистване.

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 21:23 от viki_1974

# 591
  • Мнения: 68 564
Какъв е лака?

# 592
  • Мнения: 5 207
Ако е засъхнал, забрави. Това са смоли и много тежка химия. Тъкмо ще му е за урок да се сваля любимите ризи като лакира.

# 593
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 006
Тете, не знам какъв е изобщо Grinning

Благодаря Ви!
И аз си мислех, че няма да стане, ама все пак да питам Flowers Hibiscus

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 40 694
Снощи купих кутия/прах/ Савекс за цветно.Изпра петно от кръв на 40* без предварително да е третирано.

# 595
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Никога не третирам петна от кръв и винаги са се изпирали, дори и засъхнали. В момента дъщеря ми е цялата на рани, в следствие нахапвания от комари. Всъщност всяко лято е така. Чеше се до кръв, дори и когато спи. Дрехи, чорапи, чаршафи, всичко е с петна от кръв. Естествено, не ги пера веднага. Няма неизпрани петна. В момента пера с Персил (за бяло и за цветно пране), допреди седмица цветните перях с Бинго, а белите с ОМО.

# 596
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
мажи я с алергозан ,ако се подува особенно

# 597
  • Русе
  • Мнения: 7 056
мажи я с алергозан ,ако се подува особенно
Тц, не се подува, пък и вкъщи  традиционни лекарства не влизат Wink

# 598
  • Мнения: 5 207
Брей, новият Персил даже оставя аромат след изсъхване. Впечатляващо.

Скрит текст:
Аз спрях омекотителите. Имам само една малка бутилка Семана за синтетичните, доколкото ги имам, да не се наелектризират.

# 599
  • Мнения: 6 933
Аз Преди перях дрехите на детето с Тео бебе, но подтикната от  темата, а и липсата на разлика в цената (7.60 редовна и за 2та препарата в квартален м-н😁), реших да опитам с Персил сензитив и въобще не се справя с петната( от кал например).

Общи условия

Активация на акаунт