Перилни препарати и омекотители – 58

  • 50 832
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7
Персил или Ариел капсули//?

# 661
  • Мнения: 5 209
Голяма дилема. Които са промоция, естествено.

И двете марки са качествени.
Скрит текст:
Въпреки че аз бих избрала Персил заради целулазата.

# 662
  • Мнения: 7
Голяма дилема. Които са промоция, естествено.

И двете марки са качествени.
Скрит текст:
Въпреки че аз бих избрала Персил заради целулазата.

Благодаря ти!!!

# 663
  • Мнения: 1 356
Скоро се коментираше, че препаратите за тъмни и черни дрехи са търговски трик. Днес сравних черната си работна тениска с тази на колежката, която си перяла цветните и тъмни дрехи с препарат за цветно. Моята си е наситено черна и със сигурност е прана минимум 40 пъти.

# 664
  • Мнения: 1 953
vion, нещо не Ви разбрах. Вие с какво сте прали? Хвалите ли нещо и какво?

# 665
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Демек тя пере черната си тениска с течен препарат за черно и тъмно пране, и казва, че не е мит а реалност.. Ефекта от него

# 666
  • Мнения: 817
Кажи тайната, Вион.

# 667
  • Мнения: 1 953
Аха, ясно. Благодаря за разясненията, С. Алекс!

# 668
  • Мнения: 1 356
Аз  ползвам препарати за черни и тъмни дрехи и намирам ефект. Преди време се коментираше, че били търговски трик.
Не правя реклама на конкретен, купувам различни /в повечето случаи които са в промоция/. В момента съм с Корал.

# 669
  • Мнения: 6 026
vion,
Тениските ви /  на вас и колежката/ еднакви ли са? Т. е. един производител? Еднаква материя?

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 08:10 от W

# 670
  • Мнения: 813
И начинът на пране има значение, може и в една и съща пералня да ги переш две тениски, но на различна програма и пак да има разлика в степента на избелване.

# 671
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Интересното е, че на програма дарк уаш, на моята пералня, е само, около час и принципно няма центрофуга..  За последното не съм на 100% защото може и да бъркам със спортната

# 672
  • Мнения: 3 048
Аз също ползвам прах за цветно, за черните и тъмни дрехи. ММ наскоро си купи две нови тениски Найк и сравнени със "старите му", нямат никаква разлика, а са си прани яко и сушени в сушилня - една и съща материя, различна щампа. Но имаше една тениска пак Найк, ужасно качество, която след първото пране стана захабена и замина за домашна Nerd

Вчера сгъвах прането и установих неизпрано петно от Омо по бялата тениска на мм, но петното е със странен вид, нещо от рода на грес/ масло Thinking  С какво мога да го третирам, след като вече е фиксирано след пране и сушене Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 1 171

Течен или капсули?

# 674
  • Мнения: 19 559
Спот на Перилис ми изличи  петна след пране и сушене. В моя случай бяха от плод де, но Перилиса си го харесвам аз.

Общи условия

Активация на акаунт