Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 049
  • 724
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 953
Аз мисля, че няма смисъл да мъкнете от Гърция. Искахте прах за цветно, ама такъв няма. Тук има на няколко места Персил гел за 60 пранета, за около 15 лв.
Ако им купите зехтин, сигурно ще са по-доволни Grinning.

# 391
  • Мнения: 9 525
И аз не виждам смисъл, така е.

# 392
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Зависи и от дозата. Аз нямам проблем.
Следвайки логиката, предозирането и на прах за пране води до трудно изплакване.
Това споделям от практиката, тъй като пера с прах за бяло, прах за цветно и течен за цветно пране.

Обаче, не мога да не споделя точно тук, че си купих дозичка на прах за пране от Фаберлик:




Очаквам Гес да се включи за състава. Аз ще пиша по-късно, тъй като в момента нямам бели дрехи за пране.

# 393
  • Мнения: 2 495
И в Билла пускат новия гел Персил Deep Clean 60 пр.на 14,89 и капсули на същата цена.И пак няма прах,тцъ,тцъ...

# 394
  • Мнения: 6 622
ММ се е разбрал с негов приятел да му донесе прах. Та ме е заредил с прилично количество от новият Персил 😂
И Ариел, пробвах го, мирише хубаво

Накрая го пратих до ДМ за няколко торби от стария сензитив с намалена цена.

# 395
  • Мнения: 1 893
Персил Сенситив само за бяло ли го ползвате?

# 396
  • Мнения: 6 622
Всички цветове бебешки и наше бяло пране.

# 397
  • Мнения: 1 893
Благодаря Flowers Hibiscus

# 398
  • София
  • Мнения: 3 843
В нашето Фантастико нямаше от големите торби Персил, за 12,99 лв, въпреки че отпред на рекламното табло го имаше. Само в големите магазини, ми казаха... Е, нямам време да ходя да търся в жегите.

# 399
  • Мнения: 705
Вчера купих омекотител бинго черен, но обаче не ми хареса. Направи ми впечатление, че е много рядък, така ли трябва да бъде, отдавна не съм купувал от него и не помня как беше преди, но сега ми се вижда прекалено рядък. Купих го за 2,50лв продавачът каза че бил много добър, понеже аз исках лекс но нямаше, и той ми препоръча този, не бях ползвал черния, но  сякаш червения е по траен

# 400
  • Мнения: 68 644
В СВА има прах Персил 20 пранета на 6.99 лв. При нас имаше и от трите вида-сензитив, колор и експерт. От стария вид.
Някой май писа същото....но да докладвам и аз, някой търсеше....

# 401
  • Мнения: 2 070
Вчера в Лидл имаше прах Савекс Платинум за цветно и нали казвах, че при нас намирам само за бяло, но цената беше 6,99 лв!!!! Е няма как да стане, аз го купувам за 5,20 и то без намаления.
Защо такава разлика? За 18 пранета си беше. Освен да съм се объркала, но май не съм...Frowning1

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Вчера в Лидл имаше прах Савекс Платинум за цветно и нали казвах, че при нас намирам само за бяло, но цената беше 6,99 лв!!!! Е няма как да стане, аз го купувам за 5,20 и то без намаления.
Защо такава разлика? За 18 пранета си беше. Освен да съм се объркала, но май не съм...Frowning1
къде го има за 5,20?

# 403
  • Мнения: 2 070
По магазините в нашия малък град.

# 404
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вчера купих омекотител бинго черен, но обаче не ми хареса. Направи ми впечатление, че е много рядък, така ли трябва да бъде, отдавна не съм купувал от него и не помня как беше преди, но сега ми се вижда прекалено рядък. Купих го за 2,50лв продавачът каза че бил много добър, понеже аз исках лекс но нямаше, и той ми препоръча този, не бях ползвал черния, но  сякаш червения е по траен
Ами, да ти кажа- такъв е, рядък. Като, че ли преди години не беше така. От Турция съм си купувала Бинго концентрат, той не беше толкова рядък и беше с по-наситен аромат.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт