Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 106
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Само с пране на 90% с прах за бяло, без аромат.. Денкмит примерно, не е ли достатъчно?

# 691
  • Мнения: 11 637
Кажете моля тоз Hygienespüler  на DM как се ползва?
Имало грешка на етикетите  на БГ и чакали нови да ги сменят, и даже не беше изложен, та ми го извадиха от склада
Водата трябва да е над или под 15 градуса?


https://www.dm.de/denkmit-hygienespueler-waesche-desinfektion-pa … 010355486929.html
Водата трябва да е от 15 градуса нагоре. (като помислиш от чешмата надали тече по-студена).

# 692
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 450
Мисля че ТAED беше писал преди много време, че водата през зимата е с температура 8-9градуса, ако не се лъжа.

# 693
  • Мнения: 1 355
vion,
Тениските ви /  на вас и колежката/ еднакви ли са? Т. е. един производител? Еднаква материя?
Да, абсолютно еднакви, работим в една фирма, черни работни памучни тениски, по едно и също време сме ги подменили. Моите се е случвало и на 60 градуса да ги изпера, но в повечето случаи на 40.

# 694
  • Мнения: 19 018
Само с пране на 90% с прах за бяло, без аромат.. Денкмит примерно, не е ли достатъчно?

за белите неща, да
а останалото?

# 695
  • Мнения: 1 355
Слагам капсулите в торбичка за фино пране.

# 696
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Петната от грес и машинно масло не се махат с обикновените препарати за петна. Те са по-специфични, петролни продукти. Ако някой открие начин и аз имам нужда от съвет, една тениска на ММ се съсипа така.
Ей, така и не можах да открия Персил Сензитив от стария на промоция. Навсякъде останал или само за бяло, или само за цветно. Sad
Адринакол ако намериш отнякъде в малка разфасовка... Това е някакъв промишлен обезмаслител. Днес ми казаха за него, че бил много добър точно за мазнини от машинно масло.

# 697
  • Мнения: 68 703
В Кауфланд е тази промоция на Персил.

# 698
  • Мнения: 5 207
Течният много вървял, капсулите – не толкова.

# 699
  • Мнения: 6 948
За тези от Пловдив- от днес има промоция в Лекси-всички видове Персил с 35% намаление.

# 700
  • Мнения: 648
Това срок на годност ли е или дата на производство ?

# 701
  • София
  • Мнения: 10 586
На производство.
3 г от тази дата е срока на годност.

# 702
  • Мнения: 13 553
На производство.
3 г от тази дата е срока на годност.
На течните  е по-малък срока на годност, мисля, че е 1,5 г.. Приемам поправка за срока от запознатите и ползващи такива, защото аз не съм от тях.

# 703
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 111
Нещо не се харесах изобщо с персил прах. 
ПУснах две перални и от двете нито мирише на хубаво, нито се чувства че са минали през пране тия дрехи.  Аз обичам да ми мирише на чисто и на хубаво , а този прах изобщо на нищо не мирише и само ме изнерви.

# 704
  • Мнения: 10 210
😵 Кой Персил точно? Мислех да купувам. ☹

Общи условия

Активация на акаунт