Перилни препарати и омекотители – 58

  • 48 987
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
😵 Кой Персил точно? Мислех да купувам. ☹
този 

# 706
  • Мнения: 68 572
Този е стар модел....я му виж датата на производство...като нищо е превтасал и изфирясал....

# 707
  • Мнения: 813
 Абсолютно същите наблюдения имам от Персил прах за цветно. Праха е от стария модел, не от този най-новия, но е в срок. Дрехите миришат на гадно след като съм ги изпрала с него. Същите дрехи, на същата програма, с друг прах си миришат нормално.

# 708
  • Мнения: 5 899
И при мен нещо подобно. Чак на гадно не, но все пак предпочитам да има някакъв аромат-на сапун, на чисто. За цветно.

# 709
  • Мнения: 10 201
Момичета, буквално ме хвърлихте в оркестъра. Вие кой прах предпочитате?

# 710
  • Мнения: 5 899
Персилът си е хубав прах, ако нямаш претенции към аромат или използваш омекотител. В момента за цветно ми е Персил, за бяло ми е Омо. И от двата съм доволна като изпиране, но като аромат не. Вярно, че праховете не ги купуваме за да се ароматизираме с тях, а да перат, но при равни други качества предпочитам този, от който ми е приятно след това да ползвам чаршаф, например.
Ползвам и Ариел.
Сърбят ме ръцете да купя Савекс платинум, да го опитам, но при положение че държи цена, равна на упоменатите, ще почака.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 17:44 от W

# 711
  • Мнения: 68 572
Персил си мирише ок...с лек деликатен аромат. Този с лавандулата..мирише на треволяк. На лавандула...не знам защо точно него вземате. Той и без това е някаква лимитка. Беше..че е древен.
Я дай снимка с печата...съмнява ме да е в срок.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 17:57 от teta75

# 712
  • Мнения: 5 899
Моят не е лавандула.

# 713
  • Мнения: 68 572
😵 Кой Персил точно? Мислех да купувам. ☹
този 



Към тази потребителка е молбата ми...

# 714
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
ще погледна като се прибера. но едва ли е това.

# 715
  • Мнения: 1 953
Ми, за мен персил е най-най-най-...-добър и за бяло, и за цветно. Понякога не се справя добре с някои петна, ама на мен не ми се е случвало някой да се справя с всчки  петна. Потните ми тениски миришат на чисто след пране с него, а не на пот както с ДМ и новия Савекс. Омекотител не ползвам, миришат приятно, но съвсем леко с него, плакнати дълго допълнително.

П.С. Благодаря на Тета за инфото за евтин прах Персил в Била!
Имаше само един пакет за бяло и си го взех, и огромен куп Сензитив. Мисля, че ако го има още тези дни и от него ще си взема.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 20:06 от rovaru

# 716
  • Мнения: 1 676
Голяма издънка с една зелена калъфка,попаднала с бялото пране и сега всичко е с жълтеникав оттенък...За спалното бельо ще го преживея,а тениска  как да върно до бяло?Докато мокра веднага пак я пуснах на 60 с прах за бяло...,ама не стана номера....Идеи?

# 717
  • Мнения: 19 004
Миналото лято пуснах вълнено одеяло със спално бельо и хавлии и всичко стана розово...след 3-4 пранета се оправиха.

# 718
  • Мнения: 2 495
Купих от Била днес-прослувутия прах на разпродажба Персил Колор с лавандула (много харесвам Лавандулата) 40 пр.за 10.44 лв.и от днес на промоция омекотител Коколино 72пр.за 4.89.Доволна съм.😁

# 719
  • София
  • Мнения: 1 408
Купих от Била днес-прослувутия прах на разпродажба Персил Колор с лавандула (много харесвам Лавандулата) 40 пр.за 10.44 лв.и от днес на промоция омекотител Коколино 72пр.за 4.89.Доволна съм.😁
Това обявено ли е в брошурата им?
Днес чак към 17,30ч. ще мога да мина през Билла и дано да мога да взема, че приключвам една голяма торба за 60 пранета Персил.

ПП-въпросът ми е към всички купили прах Персил.

Общи условия

Активация на акаунт