Слънцезащита 2019 - IV

  • 53 069
  • 761
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
О, извинявай, сега видях, че си писала за аромата и по-горе. И да не го взема сега, ще го имам впредвид в бъдеще, благодаря! 😊
Иначе и тези, които ползвам сега, не ми лепнат- спрейчета са на водна основа, прозрачни, леко мазни, но попиват веднага. Не харесвам тези кремчета, от които побеляваш и нямат попиване.

# 466
  • Мнения: 21 279
Здравейте,моля за мнения за това :
Скрит текст:

# 467
  • София
  • Мнения: 2 061
Хубаво е. Добре предпазва и има глоу ефект. Ползвам него и варианта с 30 SPF. Любими са ми и винаги ги имам под ръка заедно с други слуънцезащити.

# 468
  • Мнения: 21 279
Хубаво е. Добре предпазва и има глоу ефект. Ползвам него и варианта с 30 SPF. Любими са ми и винаги ги имам под ръка заедно с други слуънцезащити.
Благодаря, купих го.

# 469
  • Мнения: 5 832
Аз идвам да споделя разочарованието си от моя Piz Buin Confused

Аз по принцип съм с леко матова кожа и чернея много бързо без да изгарям. Даже да си призная обикновено не се и мажа с нищо, освен с някое олио 10-ти фактор. Тази година купих този Piz Buin, доволна съм от тях по принцип в случаите, в които съм ползвала слънцезащита. Не само, че почти не почернях за 7 дни на плажа, ами и изгорях, което ми се е случвало само веднъж в живота може би. Не знам защо се получи така. Пише, че е водоустойчив, но според мен не е, защото след всяко влизане във водата се налагаше мазане. Единствен плюс е, че попива много бързо и не оставя мазни следи.
И един страничен въпрос - какаовото масло може ли да се ползва в солариум?

# 470
  • Мнения: 4 611
Ама, всяка слънцезащита се нанася всеки път след мокрене, под водоустойчив се има предвид, че докато си във водата те предпазва до някаква степен, но след като излезнеш от нея трябва да се намажеш пак.

# 471
  • Мнения: 5 832
Ама, всяка слънцезащита се нанася всеки път след мокрене, под водоустойчив се има предвид, че докато си във водата те предпазва до някаква степен, но след като излезнеш от нея трябва да се намажеш пак.
Мазах се постоянно, както и мъжът ми и си изгоряхме. И то под чадъра, дори не си позволих да се пека кой знае колко, че беше адска жега. Септември ще ходя пак и мисля да пробвам онова лидълското Cien, брат ми има нужда от 50 фактор и казва, че бил много доволен от него, а е мазал доста видове.

# 472
  • Мнения: 2 277
Стоене под чадъра не значи неизлагане на слънце.
Лъчите се отразяват от пясъка!

# 473
  • Мнения: 3 269
Имам Bariederm на Уриаж и ме е страх да го започна, защото е нов и неизпитан за мен. А, за да проверя предпазва ли ме наистина дадена слънцезащита, понякога се сдобивам с петно. Свърших Wrinkle Control на Кларинс с фактор 50 от който съм много доволна, но вече не го намирам в магазините.

# 474
  • Мнения: 5 832
Свърших Wrinkle Control на Кларинс с фактор 50 от който съм много доволна, но вече не го намирам в магазините.
https://www.strawberrynet.com/bg-bg/m/clarins-sun-wrinkle-contro … 5ml-2-6oz/121371/

# 475
  • София
  • Мнения: 30 144
Да похваля Uriage Bariésun Dry Mist SPF 50+. Много е приятно за нанасяне. Бързо попива и не омазнява.

SVR Sun Secure Brume Invisible Fresh Mist SPF 50+ - също е добро, но омазнява кожата и попива по-бавно.

Взех си мляко и after sun на Nuxe. Засега съм доволна. Ароматът е много добър, добре попива и предпазва.

# 476
  • Мнения: 3 269
Свърших Wrinkle Control на Кларинс с фактор 50 от който съм много доволна, но вече не го намирам в магазините.
https://www.strawberrynet.com/bg-bg/m/clarins-sun-wrinkle-contro … 5ml-2-6oz/121371/
Благодару чного отдавна не съм поръчвала от ягодка,не си спомням и колко време отнема докато си получа поръчката. Мисля, че послединят път чаках много,  a кремът ми вече свърши.

# 477
  • Мнения: 85
Момичета, бихте ли ми препоръчали слънцезащитен крем, който да е некомедогенен (да не запушва порите). В момента ползвам Bioderma photoderm spot-age 50+, но не съм доволна от консистенцията и ще го сменям. Търся крем с фактор поне 30+.

# 478
  • Мнения: 4 611
Момичета, бихте ли ми препоръчали слънцезащитен крем, който да е некомедогенен (да не запушва порите). В момента ползвам Bioderma photoderm spot-age 50+, но не съм доволна от консистенцията и ще го сменям. Търся крем с фактор поне 30+.
Малко по-назад бях питала същото, може да потърсиш.

# 479
  • Мнения: 3 675
Момичета, бихте ли ми препоръчали слънцезащитен крем, който да е некомедогенен (да не запушва порите). В момента ползвам Bioderma photoderm spot-age 50+, но не съм доволна от консистенцията и ще го сменям. Търся крем с фактор поне 30+.

За мен най добрият продукт, който съм пробвала и ползвам от няколко години е флуидът на La Roche - Posay.
Харесвам го понеже е без парфюм ( парфюмът е алерген и моята кожа не го понася), не ми омазнява кожата, а аз съм с проблемна т-зона. Не лепне, SPF 50+, мога да го ползвам под ФДТ.
Аз нямам никакви забележки и го ползвам с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт