Слънцезащита 2019 - IV

  • 53 186
  • 761
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 675
Купих си някакъв лосион за тяло на La Roche - Posay ( 50+ без парфюм, водоустойчив, некомедогенен).
За плаж може да е хубав, но за всекидневна защита в градски условия не мисля, че е подходящ. На мен ми идва тежък и го усещам върху кожата си.
Ще продължа да търся и пробвам и ще се радвам на вашите препоръки.

# 451
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Дали знае някой, да се продава в бг сайт La Roche - Posay Mineral 50?Търся минерален, както подчертах. На него си пише mineral.. Намирам го само в чужди сайтове.

# 452
  • Мнения: 18 542
Този го продават в Щатите май само.

# 453
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Какви са впечатленията ви от този слънцезащитен спрей:

# 454
  • Мнения: 4 078
Лита твоето питане е като по поръчка! В момента използвам това слънцезащитно и съм безкрайно доволна. Щях обаче да питам в темата дали няма в него автобронзант, защото получих такъв страхотен шоколадов загар, че чак започвам да се питам "как и защо?! ".
Съвсем сериозно обмислях привечер да снимам моят и да питам тук в темата за мнение и от други ползващи, ако има такива.
Имам версията "Ролан Гарос" и е за лице и тяло. Аромата е по-различен от класическия. Не ми допада особено, но не е нито натрапчив, нито лош. Просто аз прекалено много харесвам оригиналния аромат. Купих го в колмплект със слънцезащитен крем за лице отново 50-ти фактор и както вече казах съм много доволна. Текстурата е интересна, хидратираща. Не оставя мазен слой, нито бял. Това е първото слънцезащитно, което харесвам. Всички останали ме ужасяват като знам, като се намажа каква лепкава и лъщяща ще бъда. Тук такъв проблем нямам попива и предпазва. Един ден от заплес седях на слънце чак до 13.30, което не правя никога и не изгорях. За пример ще дам миналогодишната ми супер неуспешна покупка на Bioderma отново 50-ти фактор - 400 мл. Семейна опаковка - спрей. Изгорях си като стой та гледай, а не пестя от мазане и повтаряне на крема. И много ме е яд, защото още миналата година исках да взема това слънцезащитно, бях си го харесала, но вкъщи започнаха да ме обвиняват, защото съм пристрастна и имам 100 продукта на Нюкс. Еми ето, че съм била права. Много качествен продукт. Доволна съм!

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 17:04 от Lale_Lili

# 455
  • Мнения: 3 292
Ла Лош предпазва наистина, преглъщам, че е по-мазен, също имам за тяло второ лято вече.

ani_d, при по-дългосрочна употреба на Уриаж Bariesun можеш ли да кажеш наистина ли предпазва от петна и пигментации?
Днес в аптеката имаше 2 на цената на един и аз си купих.

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Предпазва добре при мен Bariesun,на плажа редувам него и любимият ми на Виши и съм много доволна.

# 457
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Ла Лош предпазва наистина, преглъщам, че е по-мазен, също имам за тяло второ лято вече.

ani_d, при по-дългосрочна употреба на Уриаж Bariesun можеш ли да кажеш наистина ли предпазва от петна и пигментации?
Днес в аптеката имаше 2 на цената на един и аз си купих.
Според мен пази добре. Вече повече от месец съм всяка събота и неделя на плажа и то по цял ден и лицето ми е три пъти по бяло от тялото.
Благодаря за отзивите за Нюкс. Чудех му се

# 458
  • Мнения: 3 292
Ani, Благодаря, пигментации също нямаш?

# 459
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Ani, Благодаря, пигментации също нямаш?
Нямам нови това лято. От старите нямам възобновени. Мажа доста и умишлено слагам повече над устните, челото и шията. Изобщо не ми пука, че белея.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 17:18 от bubanka

# 460
  • Мнения: 347
Здравейте ! Моля за помощ , в момента съм с Еucerin 25 фактор против слънчеви алергии и Нивеа 50 детски . С Ниевеа само лицето си мажа. Ноо от eucerin не хващам тен или много леко потъмнявам .Та кажете ми нещо с което няма да изгоря ,но ще направя шоколадов тен ,сега гледах някакво прозрачно олио на Биодерма 30 фактор ,чудя му се .Препоръчвайте  И да е до към 25-30 лв.

# 461
  • Мнения: 4 624
Здравейте ! Моля за помощ , в момента съм с Еucerin 25 фактор против слънчеви алергии и Нивеа 50 детски . С Ниевеа само лицето си мажа. Ноо от eucerin не хващам тен или много леко потъмнявам .Та кажете ми нещо с което няма да изгоря ,но ще направя шоколадов тен ,сега гледах някакво прозрачно олио на Биодерма 30 фактор ,чудя му се .Препоръчвайте  И да е до към 25-30 лв.
Олиото е добър избор според мен

# 462
  • Мнения: 4 078
Вземи си моето на Nuxe. Мисля, че е 25 лева. Става и за лице и за тяло и прави страхотен загар. 50-ти фактор е моето, но има 30-ти, ако 50 ти се струва много.
Скрит текст:

# 463
  • Мнения: X
Ех, че искам да си взема това на Нюкс, ама имам 2 пръскалки за това лято и едва ли ще свършат... Хубаво ли мирише, влюбена съм в аромата на сухото им олио?

Да похваля лосионът за след слънце Cien от Lidl.  Днес поизгорях, доста облекчава, а е голяма опаковка на ниска цена.

# 464
  • Мнения: 4 078
За съжаление не мирише на оригиналното олио. В предишният ми по-нагоре изразих това си разочарование. Не че този аромат е лош, но не е точно оригиналният. Води се някаква лятна версия. Не е натрапчив и не бих казала, че мирише на плаж както миришат повечето слънцезащитни продукти. Има ДНК-ато на олиото, но към него са прибавени и някакви други цветя.
Свикнах веднага с мириса и не ми се натрапва, попива веднага и бих казала, че повече не го усещам.
Доволна съм. Имаше промоция в големите вериги аптеки можеш да провериш при закупуване на 1 слънцезащитен продукт, подаряват плажна чанта, дори даваха и безплатна доставка. Много беше готина и ме е яд, че не знаех за промоцията, защото за лице си имам продукт, а този става
и за лице, вече го изпробвах многократно. Но както и да е не може да имаме всичко на света.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 23:25 от Lale_Lili

Общи условия

Активация на акаунт