Слънцезащита 2019 - IV

  • 53 056
  • 761
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Да питам леко глупав въпрос - зимата отново ли 50 фактор ползвате основно?
Ако говорим за лице - да. Фон дьо тенът ми е с 50 фактор, а в дните, в които не се гримирам, също използвам слънцезащита. Развих си го като навик, иначе нямам проблемна кожа. (Да чукна на дърво.)
 

# 511
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 474
Влизам да се оплача Sad Цяло лято ползвам Бариер сън мат на Урияж и Неострата и съм изключително доволна. След всяка събота и неделя по 5-6часа на плаж нямах нито едно петно. И що ми трябваше да пробвам оцветения флуид на Биодерма като си знам, че тая марка не ми е ок. Резултатът е голямо петно на челото Sad Направо не мога да повярвам. Слава богу е съвсем бледо и се надявам, че ще го преборя бързо през есента. Та продължавам с Уриаж и Неострата и май скоро време няма да ги сменя. Когато искам да съм с лек бб ефект, към Уриажа добавям малко бб на Есте Л, което е 35 фактор и ми е доста тъмно, та се получава прекрасен резултат.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 434
Здравейте, момичета! Simple Smile
Нахлувам в темата с малко "по-техническо" питане – някой може ли да ме посъветва, откъде най-изгодно мога да закупя този продукт на Australian Gold? Имам предвид, от чуждестранен или български сайт. Може и физически магазин в София. Peace
Миналото лято бяха в асортиментът на Лили. Дали точно този не си спомням, но аз купих подобен. Много съм доволна и не знам защо това лято не се сетих да проверя. Може би бях натрупала доста продукти за проба и не стигнах до AG.

# 513
  • Мнения: 39 376
И аз се оплаквам от Биодермата. Специално този за петна. На повторното подновяване получавам ужасен кир ефект. И кир-а е от подновения крем. А и се петносах отново.
Май само Неострата не съм пробвала. Дали да я взема нея и от къде? Или да мина на корейски слънцезащити, а?

# 514
  • Мнения: 6 878
Аз това лято ходих един път на плаж и си купих Нивеа 30-ти фактор за тяло. Не знам аз ли много нанесох или какво, но по раменете и деколтето имаше ужасен кир ефект - срам ме хвана.
За лице в момента ползвам 50-ти фактор Кларанс, но ми се ще нещо по-бюджетно. Този ми идва малко тежък за портфейла.

# 515
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Да се оплача и аз от флуида на Bioderma. Намазах се два пъти и по челото ми се появиха пъпки и луничките ми потъмнявят сякаш не съм се мазала с нищо и не попива хубаво.
За проба си взех на Nivea Shine control - еми 10000 пъти по добре е, като се има в предвид разликата в цените.

# 516
  • Мнения: 18 542
Аз пък съм доволна от аква флуида, нямам никакви забележки при градски условия само ползван.

# 517
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 474
Аз пък съм доволна от аква флуида, нямам никакви забележки при градски условия само ползван.
При градски и аз нямам. Две години го ползам и затова реших, че ще е ок зо плажа

# 518
  • Мнения: 85
Виж тук: http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&a … p;product_id=1724 Мисля, че е точно този който търсиш, макар, че снимката е с доста лошо качество.
Здравейте, момичета! Simple Smile
Нахлувам в темата с малко "по-техническо" питане – някой може ли да ме посъветва, откъде най-изгодно мога да закупя този продукт на Australian Gold? Имам предвид, от чуждестранен или български сайт. Може и физически магазин в София. Peace

# 519
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Мерси, но аз, в крайна сметка, си поръчах от UK сайт. В България много скъпо ги продават. Simple Smile

# 520
  • Мнения: 85
BlackCat: От кой UK сайт го поръча? Пиши като го получиш колко е било времето за доставка и как ти дейста продукта.
Мерси.

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Оттук. Поръчах до адреса на превозвач в UK. В момента има намаление и с цената на доставката излиза по £12.5 за един брой. Аз се запасих с два.

Ползвала съм въпросния лосион и в миналото – добър е; при употребата му, не съм имала проблеми с пигментни петна или изгаряне, но аз принципно не съм предразположена към такива неща. С доста наситен аромат е – на ММ много му допада, на мен – не чак толкова. Но в никакъв случай не е неприятен, де. Малко на дъвки "Турбо" ухае, ако питаш моя нос. Simple Smile

# 522
  • Мнения: 39 376

Blаck Cat, лосиона го ползваш и за лицето, така ли?

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Да, защото не разполагам със специален слънцезащитен крем за лице, който да не се отмива, при досег с вода. Peace

# 524
  • Мнения: 17
+1 глас за спрей-миста на La Roche posay, със смесена кожа съм и дълго време търсех такъв продукт, който хем да е с висока защита, хем да не омазнява.

Общи условия

Активация на акаунт