Слънцезащита 2019 - IV

  • 53 208
  • 761
  •   1
Отговори
# 285
  • Русе
  • Мнения: 681
Здравейте!

 Хвалила съм и преди кремчето на Lancaster Sun Control Anti-Wrinkles & Dark Spots Radiant glow cream и продължавам да го използвам лятото вече две години.Нямам нови петна,а едно старо на челото е избледняло достатъчно,че не се вижда без фдт.Кремът е плътен,но се размазва и попива бързо,страхотна основа за грим,дава сочен финиш и не оставя бели следи.Подходящ за нормална/суха кожа.На плаж,нямам зачервяване или усещане за горене,както с повечето продукти.Първият път го закупих от Гърция,следващите от Нотино.

Приятелка ми донесе от Испания Isdin Foto Ultra age repair и му възлагах големи надежди.Много приятен крем,но още при първото нанасяне ми се появи леко зачервяване по скулите и неприятно парене.
Ако някой се интересува от продукта,моля да ми пише на ЛС.
 

# 286
  • Мнения: 2 291
Отново съм в търсене на "моята"слънцезащита за лице.
Май месец си взех този крем
https://sopharmacy.bg/pharma-hyaluron-anti-age-krem-spf30-50ml.html
При нанасянето стои много тежко,първите нанасяния се бях стреснала,усещах го постоянно като филм върху кожата си.  Но пък попиваше бързо и ефекта ми допадаше.Не лъщеше и най-важното защитаваше добре лицето ми,кожата ми на вид беше сияйна и сочна. - Но майка ми го приватизира Joy
Взех си след него Eucerin Оцветен слънцезащитен крем за лице, за контрол на фотостареенето SPF50+ .
Ползвах го миналата година и бях доволна.Но сега неприятно се изненадах - появява се силно омазняване в Т-зоната, отделно,въпреки регулярното подновяване, силно изгорях в лицето, обикаляйки парковете с децата.Явно нещо са сменили формулата.

Вчера в нашата аптека видях, че са заредили Дайлонг.Досега не съм ползвала нищо тяхно,
а тестери,естествено ,нямали.
Момичета, дайте мнение за тези кремове!

# 287
  • Мнения: 11 192
Вчера в нашата аптека видях, че са заредили Дайлонг.Досега не съм ползвала нищо тяхно,
а тестери,естествено ,нямали.
Момичета, дайте мнение за тези кремове!
Е ти явно отваряш темата за пръв път Simple Smile Кажи, моля, коя е аптеката?

# 288
  • Мнения: 2 291
Параходче, не я отварям за първи път Blush
Домързя ме да чета назад, признавам без бой Smile
В дълбоката провинция съм - обл.град, но тестери по аптеките
нямат навика да дават.

# 289
  • Мнения: 5 234
А отзиви за Неострата? Преди много я хвалеха тук, сега никой не я споменава...

# 290
  • Мнения: 11 192
Усмивчица28,
доста е хвалена, за мен е най-доброто на бг пазара, но дистрибуцията им е кошмар в София, затова попитах. Иначе тестери и тук не дават, в Ремедиум да им поискаш тестер, все едно си им поискал единия бъбрек.

# 291
  • Мнения: 2 291
Параход,
благодаря ти, ще я пробвам и аз тогава.
Ох, колко малко ми трябваше Joy

# 292
  • София
  • Мнения: 1 941
Здравейте,
Може ли коментар за слънцезащитните на Себамед. Има ги в комплект за лице и тяло.
https://remedium.bg/product/148769/sebamed-promo-komplekt-zashti … -lyato-spf50.html
Това е състава.
Състав на Sebamed Sun Care Слънцезащитен лосион за лице и тяло SPF 50+ х150 мл.
Вода, диетилхексил карбонат, октокрилен, глицерин, С12-15 алкилбензоат, цетеарилов алкохол, бутил метоксидибензоилметан, , глицерил стеарат цитрат, диетилхексил бутамидо триазон, диметикон кополиол, магнезиевоалуминиев силикат, пентилен гликол, феноксиетанол, пантенол, каприлилов гликол, глицерил стеарат, натриев фенилбензимидазол сулфонат, токоферил ацетат, титаниев диоксид, миристил миристат, изостеаринова киселина, динатриев едта, ПВП, лецитин, натриев хексаметафосват, натриев бензоат.

Състав на Sebamed Sun Care Слънцезащитен крем за лице и тяло SPF50 x75 мл
Вода, диетилхексил карбонат, октокрилен, глицерин, С12-15 алкилбензоат, цетеарилов алкохол, бутил метоксидибензоилметан, , глицерил стеарат цитрат, диетилхексил бутамидо триазон, диметикон кополиол, магнезиевоалуминиев силикат, пентилен гликол, феноксиетанол, пантенол, каприлилов гликол, глицерил стеарат, натриев фенилбензимидазол сулфонат, токоферил ацетат, титаниев диоксид, миристил миристат, изостеаринова киселина, динатриев едта, ПВП, лецитин, натриев хексаметафосват, натриев бензоат.

Колебая се между тях и Авен.

# 293
  • Мнения: 705
И аз се интересувам в коя аптека сте срещнали продукти на Дейлонг,аз търех навсякъде и не открих,дори казаха,че нямало внос в Бг на продуктите.

# 294
  • Мнения: 2 291
Отскоро ги има при нас, но съм в провинцията.
Днес гледах, че ги има вече и онлайн, мисля,че ги гледах в Софармаци.Пиша от тел.  и в момента не успявам да ти дам линк.

# 295
  • Мнения: 1 306
Като стана въпрос за Neostrata. Беше ми от любимите слънцезащити. Плюс серум преди нея - много добра за чувствителната ми суха кожа. Попиваше идеално и ми беше комфортна за носене, но...
 Преди около месец купих поредната опаковка. От Pharm.bg . Трета опаковка ми е, но е по-различна, в недобрия смисъл. На цвят горе-долу е ОК, но това, което трябва да е “лек, полупрозрачен флуид” всъщност е безкрайно мазна течност, на която дори върху определено сухата ми кожа са нужни поне 15-ина минути,  за да попие горе-долу. И още толкова, за да мога да изляза от къщи, без да приличам на намазана с олио ☹. Нямам идея дали е само проблемна партида или са съсипали продукта. Срокът на годност би трябвало да е ок, защото от аптеката ме посъветваха да изчакам новото зареждане на марката. А това, че няма начин да проверя до кога е годен продуктът /не че не търсих инфо в нета/, допълнително ме разочарова. Дали някой друг има подобен проблем?
Скрит текст:

Нямам идея как се разчитат кодовете на производителя...

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 19:00 от ~Di~

# 296
  • Мнения: 18 542
Я снимай и консистенцията на продукта.
Може да е стар или да не е съхраняван правилно и да се е прецакал. Разби ли го добре преди да го ползваш?

# 297
  • Мнения: 11 192
Хм,
не мисля, че има начин истински продукт да няма щемпел със срока на годност.

# 298
  • Мнения: 1 306
Я снимай и консистенцията на продукта.
Може да е стар или да не е съхраняван правилно и да се е прецакал. Разби ли го добре преди да го ползваш?
За разбиването - трета опаковка ми е все пак... Опитах да го снимам /върху ръката/, но на снимката си изглежда ОК, за разлика от начина по който стои на лицето ми.
Хм,
не мисля, че има начин истински продукт да няма щемпел със срока на годност.
Няма никаква друга маркировка / щемпел и пр.

# 299
  • Мнения: 18 542
Не знам какво да ти кажа, освен да направиш рекламация. Не съм чувала да са променили формулата.

Общи условия

Активация на акаунт