Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 817
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Имате ли отзиви за Сол Луна Бей в Обзор?

# 196
  • Мнения: 6 298
Имате ли отзиви за Сол Луна Бей в Обзор?
Ето Ви отзиви от този хотел. https://www.booking.com/hotel/bg/sol-luna-bay.bg.html?activeTab=htReviews

# 197
  • Мнения: 3 347
Имате ли отзиви за Сол Луна Бей в Обзор?
Посетихме го извън сезона,през октомври,група от около 15 човека.Не останахме доволни.
Вътрешния басейн е изключително малък .Във баните нямаше козметика,единствено нещо незнайно какво в диспенсър на стената.За тези звезди на хотела очаквахме душ гел,шампоан и балсам за коса,съответно не си носехме нищо.
Помолих,да облекът завивките в пликове,заради налични алергии-нямало как,само с единични чаршафи разполагали.
В ресторанта не можеш да си поръчаш алкохол,не че не ти е включен в престоя,просто не предлагат  твърд алкохол.Искаш да си го платиш-няма,това е.Ние бяхме там по-повод,трябва да има с какво да си кажеш наздраве,никой не говори за алкохолен туризъм Grinning.Обясниха ни,че трябва да отидем до лоби бара,на друг етаж,след два дълги коридора,да си вземем питиета,и пак 5 минути на обратно към салатата Joy.Предлагат се нискокачествени бира и вино.
Българският ресторант беше просто подигравка,смешен както и да го погледнеш.Дървени маси и пейки,наличие на два оливиерника в цялото помещение,празни.Персонала ми отговори,че нямат други.Българското меню представляваше част от  храната на основния ресторант,но обилно поръсено с чубрица-е това му беше българското.За четирима големи мъже се оказа,че няма места,въпреки направената резервация-не им пасвали местата спрямо пейките Flushed.Част от обзавеждането бяха две винени бъчви,облечени в български носии.
Още много неща ни издразниха,но са дреболии вече,просто на фона на общите неуредици допълнително помогнаха за неприятния ни престой.
Не мога да отрека,че храната в основния ресторант беше великолепна,изключително разнообразна и вкусно приготвена.От това останахме очаровани.

# 198
  • софия
  • Мнения: 2 913
Бихте ли ми препоръчали спа хотел,да не е на морето,който да е с прилични цени? Благодаря!

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Мамекс, благодаря много за подробния коментар. Fatalna, прегледах всичко в Booking, но ми се искаше да чуя и коментари от първа ръка.

# 200
  • Мнения: 1 614
Бихте ли ми препоръчали спа хотел,да не е на морето,който да е с прилични цени? Благодаря!
На морето е, но работи и зимния сезон - Роял Гранд Каварна.Супер е, всичко е на ниво !!

# 201
  • Мнения: 4 808
Бихте ли ми препоръчали спа хотел,да не е на морето,който да е с прилични цени? Благодаря!
На морето е, но работи и зимния сезон - Роял Гранд Каварна.Супер е, всичко е на ниво !!
+1, и ние сме много доволни. Освен това вижте и "Реджина-Мария" в Балчик, точно до двореца на кралицата. Него не съм го посещавала, но съм си го харесала за в бъдеще.

# 202
  • при него
  • Мнения: 1 230
Бихте ли ми препоръчали спа хотел,да не е на морето,който да е с прилични цени? Благодаря!

Дефинирай "прилични цени", с храна, без храна?
Мога да препоръчам в Хисаря, спа хотел Хисар, но не знам какво точно търсите.

# 203
  • Мнения: 26
Имате ли отзиви за Сол Луна Бей в Обзор?
6 поредни години почиваме в хотела.Много сме доволни.

# 204
  • Мнения: 1 614
Чифлика Хил, с.Чифлик,общ. Троян...скоро се върнахме.Отлична кухня !! Уютно и чисто място.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Искам да включа в белия списък къщата от последната ни почивка в планината: Life House Семково.
Снимките са от техни страници, напълно отговарят на действителността, чисто и много уютно, чувствахме се все едно сме в къщата на близки приятели:








Една наша снимка:


Намира се в тихо място с още няколко подобни дървени къщи, които рядко се обитават. Изключително тихо, спокойно и красиво място с величествени дървета. Има всякакви удобства без пералня. Чай, подправки, всякаква посуда, книги, карта, щеки, люлка и шейна за деца, уредба с прекрасна музика, много прекрасни малки детайли. Прозорците са с плъзгане и чувството за простор е невероятно. Домакинът е невероятно любезен и отзивчив, не мога да опиша колко незабравими и красиви спомени остави в нас това място. Сутрин на птичи песни да пиеш кафето, да наблюдаваш катерички, да се радваш на несравнимата топлина на огъня с прекрасна музика и книга. Като цяло Семково бих опредила като мой тип курорт: спокоен и автентичен, където можеш наистина да се насладиш на спокойствие и красивата природа. Магазин има най-близо в Белица, заведение с отзиви за добра храна на няколко минути от къщата, но не сме го опитали лично. Ние си приготвяхме храната с огромно удоволствие. Има страници с отзиви в Google, Facebook, Airbnb, Booking под името Life House. За цени съветвам да се свързвате лично. През пролетта и лятото също ще е много магично със сигурност.

# 206
  • Мнения: 7 914
Изглежда прекрасно!!!

# 207
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Семково е едно от любимите ми места в планината, но сме ходили няколко пъти само в Бор. Благадаря да препоръката!

# 208
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Някой ден, при първа възможност, ще отида там... Не ме интересува, какви ще са им цените, каква ще им е храната, спато и прочие. Те са от малкото, които реагираха адекватно, с грижа за клиентите си.

Цитирам се от темата за почивка в Хисаря

………..Имах предплатена резервация, доста преди да започне епидемията,  за комплекс Тракиец  в с. Житница. Не  е точно в Хисаря, но е на около 10 или 15 километра  от градчето.
Свързаха се с мен по телефона, благодариха , че сме техни клиенти и ни върнаха парите по сметката ми.
От няколко дена в страницата им и във Фейсбук , постоянно има съобщения , като се извиняват за ситуацията и че  ще се свържат с всички клиенти за да възстановят платените вече стаи.

Това е начинът , момичета. Нито се чудя кого да питам в интернет, нито се чудя какво да ги питам и къде. Хората сами го направиха и по толкова мил начин, че при първа възможност отново ще искам да отида там. А сега като ви чета ми е мъчно, толкова много хора преди два или три месеца не са предполагали какво ще стане  и са си резервирали места и почивки и е мега гадно собствениците на хотели или апартаменти да си правят оглушки и да се скатават, без да дават информация на клиентите си, както и да не възстановяват парите ви. . Аз наистина извадих късмет. Обаче си представям на другите какво им е в момента.

# 209
  • Мнения: 7 914
Като мине цялата истерия около вируса моля, припомни ни пак за този комплекс Тракиец. Мисля, ако оживеем, разбира се, да ги посетим заради описаната от теб мила и човешка реакция. Със сигурност ще имат нужда от клиенти, а предпочитам да си дам парите на такива свестни хора, отколкото на някои други, озверели от алчност. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт