Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 593
  • 751
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 19 471
Потвърждавам за Скабрин - вкусно и евтино ресторантче. Всеки път когато ходим във Велинград го посещаваме.

# 586
  • Мнения: 446
Може ли да уточните за кой хотел Дюни пишете,защото като го потърся ми излизат няколко. Извинявам се ако е било уточнено но аз от скоро следя темата.

# 587
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Ако въпросът е към мен - пиша за х-л Белвил в комплекс Дюни. Ще си коригирам поста, ако е неясно написан.

# 588
  • Мнения: 446
Няколко пъти се спомена,не беше директно към теб,но се радвам че се включи.

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Връщаме се от Сол Несебър Маре****. Като цяла подкрепям мнението на жената с комплименти към Сол Несебър Палас****, храната беше доста добре, атракционите са чудесни за семейства с малки деца, детския басейн е чудесен, има разни забави за деца вечер - илюзионисти, шоу-програми, плажът е чист и нямаше много хора, но ще отбележа 1 огромен минус - ПАРКИНГА. Плаща се допълнително и въпреки това ако излезеш с колата, като дори предупредиш на рецепцията, че излизаш и до 2ч ще се върнеш, следват реплики "не можем да Ви запазим мястото, такава ни е политиката". Бяхме с 2 коли и едната така и не успя да паркира на някой от трите паркинга на комплекса.
При пристигане се оказа, че хотелът, който бяхме запазили, Сол Несебър Бей, не работи и ни преместиха в Маре, за което можеха да предупредят, за да не се лутаме. Трябваше ни над час за настаняване, понеже не можехме дори да доближим хотела с колите, толкова беше пренаселено. Интернетът беше изключително слаб, но това предполагам е проблем само за чужденци без Дата по телефоните.
Накратко, ако мислите да не ползвате колите си, хотелът е бижу. Simple Smile В противен случай, добре е да сте подготвени.

# 590
  • Мнения: 24 467
Да, то и на сайта пише, че паркингът е платен за тези хотели. Ние на идване мушнахме колата там в една сянка и не сме я вадили изобщо. Просто не ни е трябвала и не знам дали ако я бяхме извадили, щяхме пак да намерим място. Хотелът беше пълен до дупка и доста хора си бяха с колите. Вкл. дошли от чужбина. Имаше чак от Нидерландия с коли пристигнали.
При нас интернетът беше О.К. - щом синовете бяха доволни за игрите и връзката в тяхната стая, а за целта се иска наистина добър интернет. Аз ползвах за курсовете си, които си карам онлайн само, но нямам основания да се оплаквам.
Споделям изцяло горното мнение.
Сол Несебър Бей  работеше с едното крило, когато пристигнахме. Когато си тръгвахме мисля отваряха другото и пускаха и техния басейн. Тъкмо го бяха напълнили. Не знам след това как е било там.

# 591
  • Мнения: 825
Здравейте,бихте ли дали отзиви за Royal Bay Св.Влас?

# 592
  • Мнения: 32
Имам запитване относно хотел Роял Спа Велинград. Той е част от верига хотели (Гранд хотел Свети Влас, Гранд хотел Банско), тяхна е и веригата фитнеси Pulse. Бяхме изключително разочаровани от Гранд хотел Свети Влас. Хотелът беше празен (бяхме само ние и още едно семейство), настаниха ни в стая с проблеми и без изглед към морето, въпреки отново подчертавам празния хотел. Но истинското разочарование беше в празния ресторант - явно нямат против да изхвърлят храна. Въпреки платения Ол инклзив, трима сервитьори вървяха в петите ни и ни гледаха от кое и колко си сипваме, когато седнехме на масата постоянно идваха да взимат ту чашка, ту чинийка, пресягаха се през ръцете ни постоянно, беше ужасно. Виждаха, че не сме се нахранили и чиниите са пълни и посягаха да взимат чинии. Имаше един заядлив комплексиран господин сервитьор, който се заяждаше. Общо взето обслужване - под всякаква критика. Та въпросът ми е за хотела във Велинград - Роял Спа, там как са нещата в ресторанта, обслужването. Това някаква политика ли е на фирмата, да пестят храна и да карат служителите си да досаждат на хората, докато се хранят?

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 22:42 от MarryPoppins

# 593
  • Мнения: 25 562
Я пак, че не разбрах кой точно хотел коментираш?
За „Гранд хотел Свети Влас“ и „Гранд хотел Банско“ знам, че са на един собственик, за „Роял спа Велинград“ не знаех.
Била съм и в трите. За тези в Банско и Велинград не вярвам да има само две семейства. В този в Банско бях преди седмица – беше пълен, та чак се пукаше по шевовете. За този във Велинград също не вярвам да е празен.
Ако е този в Свети Влас... Хм. Да допуснем, че е празен в пика на летния сезон, но там пък не предлагат ОИ, поне не и последните 3 години.
И в трите хотела не сме имали проблеми с обслужването, даже напротив – изключително любезен и адекватен персонал.
Та, може ли малко повече конкретика, моля?

# 594
  • Мнения: 32
Я пак, че не разбрах кой точно хотел коментираш?
За „Гранд хотел Свети Влас“ и „Гранд хотел Банско“ знам, че са на един собственик, за „Роял спа Велинград“ не знаех.
Била съм и в трите. За тези в Банско и Велинград не вярвам да има само две семейства. В този в Банско бях преди седмица – беше пълен, та чак се пукаше по шевовете. За този във Велинград също не вярвам да е празен.
Ако е този в Свети Влас... Хм. Да допуснем, че е празен в пика на летния сезон, но там пък не предлагат ОИ, поне не и последните 3 години.
И в трите хотела не сме имали проблеми с обслужването, даже напротив – изключително любезен и адекватен персонал.
Та, може ли малко повече конкретика, моля?

Въпросът ми не е, дали хотелът във Велинград е празен, а отношението на персонала и как стои въпросът с храната. Наблегнах на това,
че в Свети Влас хотелът беше празен, но въпреки това отношението на персонала беше отвратително.

Да добавя - става въпрос за почивка в Гранд Хотел Свети Влас през месец май
Уточнявам, че не беше точно Ол Инклузив, защото не включваше напитки и междинни закуски, но имахме закуска обяд вечеря, както и СПА и фитнес

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 22:44 от MarryPoppins

# 595
  • Мнения: 25 562
Странно. Тази година не сме ходили, бяхме там миналата и по-миналата година. Прекрасни впечатления от обслужването. Миналата година храната беше с една идея по-бедна от предишната (но това беше навсякъде), липсваха водата с лимон по време на хранене в ресторанта и чаят в спато, затова пък хигиената беше на още по-високо ниво. Забележки към обслужването – никакви, даже напротив.

Тази година бяхме в Банско. Относно ОИ нямам никакви забележки, въпреки пълния хотел – прекрасна организация, без опашки за храна и напитки, бърз и старателен персонал, богато и разнообразно меню. Недостатъците бяха други – малките стаи без маси и столове, особено на терасата, липсата на охлаждане – вътрешната климатизация не работеше, а не всички стаи имаха външни климатици, както и ледената вода във външния басейн.

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 22:51 от Как' Сийка

# 596
  • Мнения: 35
Имам запитване относно хотел Роял Спа Велинград. Той е част от верига хотели (Гранд хотел Свети Влас, Гранд хотел Банско), тяхна е и веригата фитнеси Pulse. Бяхме изключително разочаровани от Гранд хотел Свети Влас. Хотелът беше празен (бяхме само ние и още едно семейство), настаниха ни в стая с проблеми и без изглед към морето, въпреки отново подчертавам празния хотел. Но истинското разочарование беше в празния ресторант - явно нямат против да изхвърлят храна. Въпреки платения Ол инклзив, трима сервитьори вървяха в петите ни и ни гледаха от кое и колко си сипваме, когато седнехме на масата постоянно идваха да взимат ту чашка, ту чинийка, пресягаха се през ръцете ни постоянно, беше ужасно. Виждаха, че не сме се нахранили и чиниите са пълни и посягаха да взимат чинии. Имаше един заядлив комплексиран господин сервитьор, който се заяждаше. Общо взето обслужване - под всякаква критика. Та въпросът ми е за хотела във Велинград - Роял Спа, там как са нещата в ресторанта, обслужването. Това някаква политика ли е на фирмата, да пестят храна и да карат служителите си да досаждат на хората, докато се хранят?

Бягам с 300 от хотелите от тази верига. Много съмнително ми е качеството на храната, вече от 2 години не сме стъпвали, защото в Банско беше пълно и с братятя. А във Влас е ужасно скъпо, за няма нищо, за тези пари може да се отиде на къде къде по-добро място. Във Велинград също, там за тези пари ще отида в пъти по-хубав хотел.

# 597
  • Мнения: 2 732
Била съм в 5-6 хотела във Велинград, но може би Роял ми е любимият. Храната винаги е била изключително разнообразна, има тематични вечери. СПА-то е огромно, има всичко буквално. Лятото и външния басейн е супер приятен, хич не е малък. Подчертавам, че последно съм била 2016, нещо може да са развалили.

Гранд хотел Велинград е голямо разочарование, там не бих се върнала.

Единствено, най-голяма гъзария в момента са Арте и Инфинити, но те са и доста нови.

# 598
  • Мнения: 2 127
Май месец е празно във Влас и принципно по летните курорти.Заповядайте сега да видите какво е, ахахахаа!Във Велинград ходим редовно по два пъти в годината, е там хотелите винаги са пълни.
RedAsApple скъпо във Влас и Велинград?Кое по- точно?Споделете, ако желаете, вашите по- добри места за почивка и по- евтини Wink

# 599
  • Мнения: 32
Май месец е празно във Влас и принципно по летните курорти.Заповядайте сега да видите какво е, ахахахаа!Във Велинград ходим редовно по два пъти в годината, е там хотелите винаги са пълни.
RedAsApple скъпо във Влас и Велинград?Кое по- точно?Споделете, ако желаете, вашите по- добри места за почивка и по- евтини Wink

За пореден път пиша, че не ме вълнува, дали хотелите са пълни или празни, а дебело подчертавам, че ВЪПРЕКИ празния хотел, обслужването и услугите не бяха на ниво, бяха под всякаква критика.

Общи условия

Активация на акаунт