🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 1)

  • 28 623
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
А сега пък не готвел освободено...
Ще се гръмна.
Манчев зверски прекалява.

# 676
  • Мнения: 69 054
Някой да ми помогне с участниците, може ли Blush
Днешните...че пропуснах началото....

О, Дари...верно бе..от господин Х и морето е...боже, много съм зле...
Много благодаря   Hug

# 677
  • Мнения: 11 572

А някъде май четох, че имал любовница... JoyJoyJoy
И бебе чакали.

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Енджи мисли, че отива в Бъкингамския дворец.

# 679
  • София
  • Мнения: 2 672
Или на кабаре...

# 680
  • Мнения: 14 815
Идвах да се оплача и аз от Манчев,но вие вече сте написали! Ако имах фейсбук или някъде да се напише отзив,бих им препоръчала да го изрежат и да оставят например само последния ден,дето се показва да даде плакета. Егати и мрънкалото и киселяка! Отврат! Ще ме откаже да гледам иначе интересното предаване.

# 681
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На Доротея ѝ е много натрапчива фасадата. Сестра ѝ е по-симпатична, защото е по-естествена.

Подходяща тема за разговор пред мъжете.

# 682
  • Мнения: X
Двете чернокоси са близначки.
Едната е на Андрей жената, от Иван и Андрей, а сестра й игра в Господин Х и морето едната майка.
Не игра ли учителка някаква, а не майка? Може и да бъркам, че не гледах много тоя филм, тъпичък ми беше.

Енджито с какво рокле се е облякла, като за бар. И толкова тясно, че не би могла да поеме повече от 3 супени лъжици храна! Nerd
Тоя дизайнер Алекс е неприятен. Не била специална салатата! Каква да е, да има финтифлюшка отгоре, за да е специална?! И такъв един сухар снобар. Много му отива жена му, тя е такава една пренавита, за да го компенсира в неговата превзетост.
Ох, Енджи, сега се сетих, че обиколи всички телевизии навремето да говори за тези бебета... Не и е било лесно, ама много го нищи и поставя хората в неудобна ситуация.

# 683
  • Мнения: X
На Малкоданска мъжа какво работи?
И какво толкова очаква от една салата?

# 684
  • София
  • Мнения: 2 672
Скрит текст:
На Доротея ѝ е много натрапчива фасадата. Сестра ѝ е по-симпатична, защото е по-естествена.

Да, предобрила е избелването, но въпреки това тази вечер и трите жени са радост за окото!

А мъжът на Малкоданска стои като цивка на стола...

# 685
  • Мнения: 14 144
На Малкоданска мъжа какво работи?
И какво толкова очаква от една салата?

С тези ГМО продукти, можеше поне да поздрави компанията. А тя, най-обикновена салата.

# 686
  • Мнения: 11 572
На Малкоданска мъжа тия дни го гледах при Гала- дизайнер е на ресторанти, ала- бала, в чужбина имал проекти, наскоро спечелил някаква международна голяма награда. Сноб!


Близначката игра майката- влогърка, на пълното момченце майката, дето, горкото, все беше на диета.

# 687
  • Мнения: X
Пътувал бил, каза, и очаквал месо да хапне, че изпосталял дизайнера. Скучен човек.

Значи аз съм се объркала, мислех, че е учителката, дето я преследваше Врачански.

# 688
  • Мнения: 390
Манчев си е баш свекърва--угодия  няма!
Някой знае ли къде са магазините откъдето купи  месото и виното? Чак и за дегустация вина му бяха приготвили.... 😯

# 689
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Eнджи не беше ли веган?

Общи условия

Активация на акаунт