🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 1)

  • 28 597
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
И към ягоди ли е алергична Доротея?
Пф, доста кофти.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 712
Не! Доста меса напазарува миналия път от арабски магазин.

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
На Доротея ѝ е много натрапчива фасадата. Сестра ѝ е по-симпатична, защото е по-естествена.

Да, предобрила е избелването, но въпреки това тази вечер и трите жени са радост за окото!

А мъжът на Малкоданска стои като цивка на стола...

Не мисля, че са нейните. Доколкото я помня, преди години нямаше такава ограда.

"Малкодански" е адски антипатичен.

Не! Доста меса напазарува миналия път от арабски магазин.

Мерси. Заблудила съм се.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 660
Може и тя в Русия да ги е правила за 40К като Блажко 😁

# 694
  • Мнения: X
Чак и за дегустация вина му бяха приготвили.... 😯
Е, то за телевизията и червен килим ще постелят Grinning

Ох, тази жива да я ожалиш... Алергична към моркови, към ягоди. Разбирам я, аз оня ден се изринах от плоски праскови.
Тортата и аз съм правила, ама не с ягоди. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Скрит текст:
М, скумрии с тия оценки!

# 695
  • Мнения: 7 151
Алекс на Малкоданска е като отличникът на класа. Всичко на купона му е досадно и скучно.
А домакинът ми идва припряно-притеснителен, като на изпит малко, въпреки че му се получиха нещата.

# 696
  • Мнения: X
А домакинът ми идва припряно-притеснителен, като на изпит малко, въпреки че му се получиха нещата.
Да, пренавит такъв някакъв, но пък сам си направи нещата. Помощничката като истукана стоеше до масата.

# 697
  • София
  • Мнения: 6 119
Oх, включвам се и аз да се оплача от мрънкалото Манчев! Какво му стана на тоя човек, за всяко нещо ще се заяде! Защо това така, защо две салати, нищо не разбирате от поширани яйца... Close Като го чух за прясната мащерка, вече смях ме напуши.

Как му се получи агнешкото на домакина, изпуснах отзивите? Нещо не ми вдъхна доверие така просто пльоснато на решетката, няма ли да се изсуши?

Коя от двете дългокоски е участвала в Г-н Х и морето? Не ми бяха симпатични, алергичната особено; откъде да знае човекът, че  не яде това и онова, та да не слага? Чак двойка ще му пише... Все си мисля, че такива неща трябва да се оповестяват предварително от екипа на участниците, ще вземе някой да се гътне заради някое недоразумение...

Другият господин също не ми хареса. Не се бил постарал домакинът, интересно той колко ще се старае.

Днес явно ми е ден за хейт Stuck Out Tongue. Енджи верно беше като за бар облечена, но пък ефектна. Simple Smile
Тортата ми хареса, бих я опитала.

Нещо не се получи тази вечер непринудена компания, дано по-натам се отпуснат.

# 698
  • Мнения: 1 715
Някой има ли идея от къде точно домакина  взе агнешкото руло?

# 699
  • Мнения: X
Алергичната е участвала в Господин Х.

Той не взе ли агнешко, което направи на руло? Готови рула не знам продават ли се.

# 700
  • DE
  • Мнения: 9 068
Каза, че го е взел направено с подправките. Той само го опече, което не е чак такава философия.
Добре се справи, предвид че тортата я направи сам. Беше леко притеснен, което е нормално.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Агнешкото руло както и сосчето в пликче ги взе готови направени от месарския магазин.

# 702
  • Мнения: 15 330
Не ми харесва нещо тазседмичната компания. А другия мъж го помислих за... ами за гей го помислих, пък той бил на Малкоданска мъж.

За Манчо сте казали всичко. Превърнал се е в дърта киселица гарнирана със стрък прясна мащерка. Лоша работа.

Ох, алергиите са много лошо нещо, но тази едната близначка като каза, че в Африка получила алергия от моркови, едни съвсем други асоциации ми навя, ама няма да казвам, че ме е срам.

Енджито, пак с нейната история, ни в клин, ни в ръкав. Хората се чудят как да реагират, тя се блещи и мига на парцали. Абе, кофти работа. Да, случилото се с нея е неприятно и жалко, че така е станало, ама... Тя май и в предното си участие пак за това говореше. Не знам, но според мен това предаване не е правилното място за споделяне на такива драми. И какво се изцепи, че като разбрала, че е бременна с две всичко веднага и натежало двойно, усещала двойно, някакви такива щуротии ми се счуха.

Нещо не ме кефят участниците тази седмица, а Манчо откровено ме дразни.

# 703
  • Мнения: X
Ааа то така и баба знае! Бре, искам и аз да готвя за гости така, а не да се мотая в кухнята половин ден. От къде се купува такова подготвено за готвене месо? Тези мариновани ужасии по супермаркетите са омазани с подправки, защото са пред вмирисване и никога не купувам такива неща.

# 704
  • Мнения: 15 330
Ами магазина изглеждаше засукан и скъпарски. Специализиран ми се видя за хубави и скъпи меса. Мисля, че добре ще е било направено това руло.

Общи условия

Активация на акаунт