Посмейте се малко...на чужд гръб

  • 3 152
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 986
 Споко Stop-и аз изтървах Laughing,но както разбрах от някои мнения,на повечето не им е било смешно Mr. Green

# 31
# 32
  • Мнения: 2 212
Ех какво да правя като съм такава съчувстваща...някава си тема във форума на космполитан, където някаква казва, че прасето и славка ядяло повече "пумия" от друг път и се съмнявала дали не е бременна, как да разберяла дали славка е бременна... след това имаше съвет да пита ветеринар (явно някой му/й се е вързал на автора(ката)), на ковто той или тя не знам беше написала, че ветеринаря бил хванал трипер от ненам си му коя ....Абе тъпотия ........

# 33

благодаря ester за описанието  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 805
Честно казано не разбирам как зрели хора намират подобна тъпотия за забавна.....да сме в детската градина, разбирам, ама... smile3507

# 35
  • Мнения: 7 640
кажете какво е било, не е активно вече
 
Темата или мнението, което търсите, не съществува
 
  Sad

# 36
  • Мнения: 2 332
кажете какво е било, не е активно вече
 
Темата или мнението, което търсите, не съществува
 
  Sad

Ех какво да правя като съм такава съчувстваща...някава си тема във форума на космполитан, където някаква казва, че прасето и славка ядяло повече "пумия" от друг път и се съмнявала дали не е бременна, как да разберяла дали славка е бременна... след това имаше съвет да пита ветеринар (явно някой му/й се е вързал на автора(ката)), на ковто той или тя не знам беше написала, че ветеринаря бил хванал трипер от ненам си му коя ....Абе тъпотия ........
Peace

# 37
  • Мнения: 270
отварям този линк и ми изписва, че мнението, което търсите не съществува?!? какво гледате във форумите????? казвайте......(:

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
Ееееее ама вие не четете ли,по колко пъти трябва да се преразкаже,че всички да разберат за кво иде реч?Естер го разказа,затва се върнете понагоре  и четете Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 2 332
Ееееее ама вие не четете ли,по колко пъти трябва да се преразкаже,че всички да разберат за кво иде реч?Естер го разказа,затва се върнете понагоре  и четете Crossing Arms

Хехе  Simple Smile.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Да ключа и махам темата, какво ще кажете? Бездруго няма какво да се обсъжда, видно е...

# 41
  • Мнения: 2 332
Да ключа и махам темата, какво ще кажете? Бездруго няма какво да се обсъжда, видно е...
Добра идея!  Peace

# 42
  • Мнения: 2 495
Да ключа и махам темата, какво ще кажете? Бездруго няма какво да се обсъжда, видно е...
Най-добре PeaceПостнах я да се посмеем заедно, но явно някой е Космополитън я е изтрил...така че най-добре я махай Laughing

Общи условия

Активация на акаунт