Иска да седи прав

  • 1 279
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Ще трябва да се преборите някак си - купи му (или му направи нещо подобно на ) активна гимнастика - много добре се забавлявт там - и то легнали. Wink
Ние сме на 8 месеца и още я ползваме - все по-малко, защото лазим., но ... заиграва се около 10-ина минутки и там - нали нещо и шумка, дрънка ... Опитвай се да му намериш занимание - те сега бързо забравят, не се давай толкова лесно Naughty. Успех!

# 16
  • Мнения: 7 640
определено му е рано, просто иска да е изправен, за да оглежда наоколо.
Скучно му е на човечето- измисли нещо различно- шезлонг, активна гимнастика и пр.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз и друг път съм писала как Елина на два месеца искаше да се изправя и стъпва на краката си.
Дори има такава снимка...
Лекарката и ни казваше, че сме луди да я държим така, а ние и обяснявахме, че самото дете се изпъва като струна и както си хленчи и се ядосва, щом стъпи на крака грейва цялото...

Е...до ден днешен си е таква.
Ходи подскачайки, качва се на втория етаж на леглото от всички останали страни, но не и от стълбата...има мазоли на ръцете от катерушките (а аз 100% имам бели коси вече)...

За да я залъгваме, че стои права я слагахме седнала на нечий крак като на кон и облягахме гърба и на коремите си.
Заблудата беше пълна:) Тя "яздеше" с огромно удоволствие, пък ние направихме завидни прасци:)))

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390

За да я залъгваме, че стои права я слагахме седнала на нечий крак като на кон и облягахме гърба и на коремите си.
Заблудата беше пълна:) Тя "яздеше" с огромно удоволствие, пък ние направихме завидни прасци:)))
А, да, това също е идея, но трябва да започнем да сядаме първо. Аз го облягам с коремчето върху единия си крак и го подпирам за дупето. Така също е в изправено положение и му харесва!

# 19
  • Мнения: 131
Е...до ден днешен си е таква.
Ходи подскачайки, качва се на втория етаж на леглото от всички останали страни, но не и от стълбата...има мазоли на ръцете от катерушките (а аз 100% имам бели коси вече)...
За да я залъгваме, че стои права я слагахме седнала на нечий крак като на кон и облягахме гърба и на коремите си.
Заблудата беше пълна:) Тя "яздеше" с огромно удоволствие, пък ние направихме завидни прасци:)))

Wink Добре, че има бои за коси .... А иначе това с прасците си е направо бонус - вместо да блъскаме по гимнастики да правим прасци :0)

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Пробвай лека-полека, защото няма смисъл да пречиш на развитието на детето. Щом иска да стои прав го окуражавай. Поне така мисля аз.

# 21
  • Мнения: 240
Ами ние си решихме проблема с шезлонг и кенгуру.През деня го оставям да си поиграва в шезлонга а вечер излизаме за около час на разходка с кенгугуто.Много е доволен и му е интересно

# 22
  • Мнения: 394
Не му спирай развитието на детето.Естествено и не прекалявай.Слагай го отвреме на време,всичко с мярка и ще е ок. Peace

# 23
  • Мнения: 529
Просто не го оставяй така, защото наистина не е укрепнало още телцето му да понася тежести, кенгуруто е добро решение, или гушнато в право положение да гледа. То, когато е готово, ще се изправи само

# 24
  • Мнения: 229
аз държа сина си изправен на ръце от както е на 2 месеца мислите ли, че на е правилно придържам го през корема. той още от тогава си държи главата изправена и сега само така иска да го държим и да гледа наоколо много е любопитен, и вече не иска легнал в количката. само на ръце или с кенгуру.

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
определено му е рано, просто иска да е изправен, за да оглежда наоколо.
Скучно му е на човечето- измисли нещо различно- шезлонг, активна гимнастика и пр.

Да, пробвайте с различни занимавки... Но е раничко за сядане и изправяне.

Общи условия

Активация на акаунт