Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъжът Дева

• 13 532
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
Честно казано ми е много болно и обидно,че постави въпроса така,но мисля да му ги дам…и да,много е ревнив,което малко ме плаши

# 151
Много ме кефи, когато някои поиска съвет и после направи точно обратното.
Чудя се какъв е смисъла да питаш, като знаеш какво ще направиш така или иначе.

# 152
  • София
Оф, поне за онлайн банкирането те съветвам да не му я даваш .

Имай предвид, че Девата е дисциплинирана зодия, която лесно си изгражда навици. Ти сама се сещай какъв навик му създаваш и какво следва.
Извън зодиите има една поговорка - жена и кола - на късмет, мъж и куче - както ги научиш …

# 153
    • София
    Дай му ги, после си смени и му натяквай, че той ти е заключил профилите Joy Joy Joy

# 154
    Като говорим за пароли и за мъж Дева...моята дева твърдеше,че е разделен с жена си от много време. Видях му паролата веднъж и не издържах и му отключих телефона..леле какви неща видях. Бил е някъде с мен и после й пише колко е прекрасно там където е ходил и как иска да я заведе. Не мога да ви опиша как се чувствам.

# 155
    • София
    Блякс. Това е доста гадно.
    Отървала си се от пълен боклук. Simple Smile

# 156
    Ужас…милата…Надявам си се оттървала?Моята не искаше да ми даде своята,аз сд отказах,защото видях,че.няма как да стане и вчера сам си я даде

# 157
    Да, отървах се, казах му обаче защото продължи да лъже, че съм луда и само създавам скандали. След като чу какво къде съм видяла каза, че е време да си ходя и ме изпрати до колата без да каже нито една дума.. много ме боли, защото работи наблизо и се налага да го виждам в далечината.

# 158
    Да, отървах се, казах му обаче защото продължи да лъже, че съм луда и само създавам скандали. След като чу какво къде съм видяла каза, че е време да си ходя и ме изпрати до колата без да каже нито една дума.. много ме боли, защото работи наблизо и се налага да го виждам в далечината.
    Ужас…представям си как си се чувствала….Надявам се да ти е минало🥺

# 159
    За съжаление не ми е минало защото всичко е съвсем прясно от преди няколко дни. Когато съм почивка се чудя къде да се скрия да си поплача

# 160
    Ужас…милата…Надявам си се оттървала?Моята не искаше да ми даде своята,аз сд отказах,защото видях,че.няма как да стане и вчера сам си я даде
    Добре, наистина не разбирам кому е нужно всичко това... И за какво са ви тези пароли, ще Го превърнете в някакъв "свещен ритуал" и всяка вечер преди лягане ще проверявате да не би другият да е добавил нов човек, да не е харесал някоя снимка, страница и т.н.?
    Когато човек има лош опит от миналото и страхове, споделя, а не гледа да вкара другия в собствения си филм.

Мики, не знам доколко ще прозвучи като успокоение, но няма смисъл да страдаш от постъпката на този човек. Нали знаеш, най-много боли от предателство от близките ни хора. Този мъж вероятно поначало не е имал намерение да те допусне наистина в живота и мислите си. Разбираш ли, той никога не ти е бил близък, просто не допускай сърцето ти да плаща за постъпките на някакъв объркан мъж.

# 161
    Много тъжно,но не си залужава да страдаш за такъв човек.Много долна постъпка от негова страна. А относно паролите…ами съгласих се,само мир да има…

# 162
    • София
    Не е до зодията, а до човек.
    У дома си знаем паролите, ползваме си телефоните, лаптопи, компютри. Никога не съм ровила.

Общи условия

Активация на акаунт