Мъжът Дева

  • 28 109
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулая няма опит във връзките с мъже Деви, при все че Венерата ми е в Дева. Не мисля и че искам. Joy Аз се чудя как да обуздая собствените си критичност, взискателност и влагане на ред във всичко....остава да дойде някой мъж и да ми натресе същите девиации в плюс. Че и да се разминем във вижданията кое как Joy

Не знам доколко Девите недолюбват хаоса, но масовите двойки, които познавам са мъж Дева - жена Близнаци Joy Непонятно ми е как се привличат и задържат. Но е факт.

PriMadonna, ти коя зодия беше?!

# 226
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Овен с асцендент близнаци... и луна и марс в телец. Мързелив, солиден кардинален хаОс.

# 227
  • Мнения: 2 151
Овен и Дева-абсурд.

# 228
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Овен с асцендент близнаци... и луна и марс в телец. Мързелив, солиден кардинален хаОс.
Кардинален ти е само Овена....Венерата ти къде е?

# 229
  • София
  • Мнения: 17 775
Девите тайничко обичат да ги изваждаш извън комфортната им зона.
Освен това, са по- добри в леглото от много от прехвалените зодии.
Жените овен са приключенски настроени.

# 230
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
венера в овен съм
Аз съм виждала повече овен и дева - но жената е девата
Скорпион и дева - жената е скорпито
Дева и дева

# 231
  • Мнения: 2 151
Примадона, не ти трябва такъв таралеж в гащите. Буквално и преносно 😂

# 232
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Аз това си повтарям от години Just Mamma, но все нови и нови деви изникват, от един избягаш, следващия пак дева. Даже и в работата имам един нов колега и той, и се харесахме от първия ден. Вече се чудя да се предам ли, за да мине този тренд най-накрая...

# 233
  • Мнения: 306
...няма смисъл..

Последна редакция: сб, 16 сеп 2023, 23:18 от beach_please

# 234
  • Мнения: 2 151
Ами такива са си девите-студени, интровертни, изискващи, коне с капаци
 Не знам как огнен овен би изтърпял това. Девата няма да се промени, ако това очаквате. При мен нещата с девата се сговнясаха след детето, поне се радвам, че то ми остана.

# 235
  • София
  • Мнения: 17 775
Все пак е брак. Мислим за деца. Работим както за наши, така и за осиновяване. Тъпо ми е да зарежа всичко, но и не мога да живея така.

Несериозно е за такива решения да търсиш съвет в подфорум зодии.

# 236
  • Мнения: 10 012
Разпадът на брака на човек е тежко нещо. В змиярника на Семейни отношения само ще я изкарат виновна.
Всеки сам си минава през "долината на сянката".
Beach please едва ли търси решение или съвет, по-скоро sounding board. И не и трябват сеирджии.

# 237
  • София
  • Мнения: 17 775
Просто темата е по- скоро шеговита и би било нелепо някой да ти каже- даа, с девите трябва да се развеждаш овреме.

За мен си описала двама тотално несъвместими човека. И ако смяташ, че няма да продължите, по- добре не губи време. Дева или не, той няма да се промени коренно, нито ти.

# 238
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Овните обичат свободата, динамиката, разнообразието. Смърт с кисело зеле е някой да ги ограничава и да им слага всичко в график, рамки, стъпки и движение по едно и също коловозче. Допускам, че това е възможен и фундаментален сблъсък с Дева. Овните действат със замах, на едро, често действат и не мислят. Девите ще чоплят в дребното, в детайлите, ще анализират, ще премислят 100 пъти. Овните са с по-широки пръсти. Девите са склонни към пестеливост, понякога и стиснатост. Овните се имат за   голяма работа и безгрешни. Девите ще им намерят и покажат всичко кусури Joy

# 239
  • Мнения: 40
Не знам доколко Девите недолюбват хаоса, но масовите двойки, които познавам са мъж Дева - жена Близнаци Joy Непонятно ми е как се привличат и задържат. Но е факт.




Ако позволите да се включа Blush
Отговарям веднага на запитването....15 години връзка, брак , дете....развод!
Винаги съм се чудела, защо набеждават девите за подредени, чистофайници и т.н аз винаги съм била много, МНОГО повече от него в това отношение! Да, много грижовен, верен, добър приятел... но само за тоз който му гали егото. Т.е след развода вече е друг човек...по-скоро след появата на новата му кифла! Close

Общи условия

Активация на акаунт