Какъв крем за лице използвате? – Тема 15

  • 68 074
  • 741
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
Момичета, препоръчайте ми богат нощен крем или нещо като нощтна маска? През деня нося крем против зачервяване и ми остава само грижа за през нощта.
Бихте ли споделили какъв е този крем против зачервяване? Моята кожа е много чувствителна и не понася почти нищо.

# 151
  • Мнения: 2 804
Момичета, а как си съхранявате кремовете и серумите през лятото? Държите ли отворените в хладилник? На мен там ми стоят само околоочните. Останалите държа на топло и светло, но не съм сигурна, че така е много добре.

# 152
  • Мнения: 15 449
На топло и светло, не е добра идея. По добре на хладно и тъмно. Аз ги съхранявам в шкаф/чекмедже на тъмничко и що годе хладничко, не ги оставям върху тоалетката изложени на пряка светлина. Не ги държа в хладилник, защото мисля, че това също не е добра идея. Не им трябва чак толкова хладина. Според мен е достатъчно да не са изложени на пряка слънчева светлина и висока температура. Шкаф в стая с умерена температура е добър вариант за съхранение.

# 153
  • Мнения: 326
Момичета, а как си съхранявате кремовете и серумите през лятото? Държите ли отворените в хладилник? На мен там ми стоят само околоочните. Останалите държа на топло и светло, но не съм сигурна, че така е много добре.

Държа си всички кремове за лице в хладилника през цялата година.

# 154
  • Мнения: 1 361
Държа ги в тъмен шкаф на нормална температура. В хладилника ми е само околоочния с метлно топче.

# 155
  • Мнения: 16 892
В стаята ги държа. Никога не съм се замисляла за държане в хладилник Thinking

# 156
  • Мнения: 3 743
Аз банята си държа всички мазила, в хладилника ако ги сложа ще забравя. Мечтая си някой ден за малко вградено хладилниче тип чекмедже в банята. Сега слагам само шийт маски в хладилника за няколко часа или във фризера 10-ина минути. Мноооооого е приятно после на лицето, особено сега в жегите.

# 157
  • Мнения: 2 804
Околоочните, когато са охладени, намаляват подпухванията по-бързо. Затова ги държа там.
Останалите отворени продукти държа в 2 ратанови панера, които разнасям насам-натам. Най-често се мацотя на дивана пред телевизора и сутрин и вечер. Сутрин все закъснявам и обикновено там си и остават, а до обяд в хола ни пече Relaxed Понеже в момента съм отворила по няколко крема и серума, се замислих дали няма да се развалят така...
В банята държа само измиващите и ексфолиращите продукти, които са отворени.
Нови и неотваряни стоят в кутиите, прибрани на тъмно в шкаф в коридора.

# 158
  • Мнения: 1 361
Винаги съм се чудила на хората, които се мажат с кремове и най-вече гримират на дивана, леглото и къде ли още не, включително и на мои много близки приятелки. 🤷🏽‍♀️Как успявате, не знам.

Аз не обичам изобщо да си разнасям нещата из цялата къща, оправям се само пред огледалото на тоалетката, задължително права. 😃 Цялата ми козметика е там, това си ми е ритуал и му отделям специално време.
Мразя и нещата ми да стоят в несесери и като сме някъде на почивка, дори за 2 дни, си изваждам нещата и си ги подреждам така, че да ги виждам и да са ми удобни.

# 159
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
И аз обичам всичко да ми е пред очите и подредено, така, че с едно посягане да го достигна и оставя на собственото му място. Имам си стол там, допълнителна светлина, огледалото ми е 120/60,на него са закачени фиби и шноли, имам и венчета да прибера косата, органайзери. Преди и аз действах с ретуал. На практика обаче на стола не съм сядала от не знам кога, лампите само вечер, оправям се на крак за 2-3мин, често взимам едно малко огледалце и се гримирам на дивана. Червилата ми са пръснати из различни чанти, а хаосът се получава редовно. Най-вече разгримирането преминава на дивана или пак на крак пред огледалото. Кремове имам в банята, на тоалетката, в чекмеджто на тоалетката и на нощното шкафче.

В хладилник съм държала само натурални масла, когато ползвах - при тях е задължително и не траят повече от 2-3 месеца.

# 160
  • Мнения: 2 804
Е, то и моето си е ритуал, личният ми половин час сутрин и толкова вечер Simple Smile
Сутрин първо си приготвям кафето и сядам.... Нанасям един продукт, изчакам малко да попие, междувременно пия кафето, следващ продукт,... В панерите всяка кутийка си има място и мога да я извадя и със затворени очи, не се разбъркват Simple Smile Пък и в спалнята ми е по-тъмно.

# 161
  • Мнения: 15 449
Аз си правя ритуалите пред огледалото на тоалетката, седнала, права не ми е удобно, така се и гримирам. Имам допълнителна лампа (пригодила съм една за бюро) за повече осветление, и съм си пригодила и една поставчица на нивото на очите в седнало положение за малко огледало за гримирането. На тоалетката имам чекмеджета и шкафове, всички са пълни с козметика и това почна да ме плаши, нямат изхабяване братче, толкова бавно изразходвам продуктите, че... затова и се кротнах и известно време не съм купувала нищо ново, защото имам две чекмеджета с неразпечатани продукти и едно с наченати. В банята в шкафа държа една част от измивните за лице, а другата в отделение в гардеробче вградено в коридора до банята. Там държа и душ гелове, лосиони за тяло и шампоани, а една част са наредени в банята. Сега съм взела решение, че докато не намалеят запасите нови неща няма да купувам, освен необходимото, като тампони за разгримиране, меки сухи кърпи и лакове за коса.

# 162
  • София
  • Мнения: 5 544
Козметиката си държа на горен рафт на гардероба,идеално ми е.Далеч от детски ръчички,сухо и тъмно място.Там седят и парфюмите.
Никога не съм държала козметика (освен червила и то ако е много топло) в хладилника.
Сега се замислям за околоочния крем и термалната вода,би било блаженство да се пръснеш в тези жеги със студена водичка.

Иначе да не е спам,в момента довършвам един крем за лице на Nuxe Creme Fraiche и им ставам все по-голям фен.

# 163
  • Мнения: 9
Момичета, препоръчайте ми богат нощен крем или нещо като нощтна маска? През деня нося крем против зачервяване и ми остава само грижа за през нощта.

Здравей Армира,

Аз също съм с кожа склонна към зачервяване. Вечер ползвам серум на Есте Лаудер - Nigh Repair. Вече една година го ползвам и съм много доволна. Изравнява ми тена и кожата ми изглежда по-сияна. От по-висок ценови клас е, но е много икономичен и си заслужава на 100% парите.

Надявам се да съм ти помогнала.

# 164
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Advanced night repair е универсален продукт. Всички кожи го харесват, моята също, дето няма нищо общо с вашите. От Ести бяха пуснали информация, че откакто е излязъл, на еди колко си секунди, се продавал по един някъде по света.

На мен старата формула ми харесваше много, много повече, от новата си взех най голямото шише, но кожата ми свикна, ефектът изчезна и трябваше да хвърлям полупълно. Понеже не съм го ползвала вече няколко години, предполагам, че ако го взема, пак ще ми е екстра.

Аз продължавам да ходя без крем и ми е много добре.

Общи условия

Активация на акаунт