Към мамите с опит в рекламата и графичния дизайн

  • 1 186
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
За кога ви трябва това?
Мога да опитам нещо за клип-артовете.
Ще са малко по-схематични, но тъкмо няма да са същите.

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099

....
За печат снимките трябва да са 300dpi, не стават "такива" от Internet, защото там са с ниска резолюция.
Помислено ли е какъв размер, ще е плаката?
Правилно, за това след мъдруване стигнах до идеята: читава диги-камера,мах. пиксели;  лов на млада кърмачка в действие, която е съгласна да предостави правата за снимане и след това обработка.
Целият екшън бих могла да го направя тук, но познавам само кърмачки със стаж, т.е. никого с новородено, освен да отида на кърмаческото кафе тук и да питам, но се съмнявам, че в тия горещини посещението е масово.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Помислено ли е какъв размер, ще е плаката?

Да, плакатите ще са А3, щеше да е хубаво и по-големи, но тогава вече ни пращат към печатница, а там не приемат поръчки от 30 бройки.

За кога ви трябва това?


По принцип мислехме за ССК, т.е. до 1 Август, но като гледам може и да се забавим. Не е фатално, така или иначе вече имаме един готов палкат, а другия ще може да го сложим по всяко време.

J E N I, разбира се, че може да ползвате файла, дори ако искаш ще ти го изпратя в .cdr.
Всъщност ние ще печатаме табличката и на листовки А5 и ще я раздаваме на родилките през ССК. За съжаление ресурсите ни няма да стигнат за по-дълъг период. Но пък продължаваме да търсим спонсори Simple Smile

Аси, мерси  Hug Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 161
Сега попадам на тази тема. От Англия донесох книжка (брошура, която се дава на майките) със съвети и картинки за поставяне на гърда - много са добри, само дето половината моделки са негърки. Но може да се използва за идеи какво точно да се снима и да се репликират на местна почва. Нашият фотограф в момента е доста зает и не ми се пита, но ако някой има познат фотограф от София (който ще се навие за без пари), свиркайте - аз вече имам няколко кандидатури от майки и би могло да стане нещо.

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 84
Браво, похвална инициатива!!!
Само дето линкът с готовия плакат не ми се отваря...
Мисля че бих могла да помогна - мога да прерисувам някои готови схемички от нета (или каквито дадете), хем ще са с перфектно качество, хем ще са достатъчно различни, за да се притеснявате от copy right. Работя с корелските приложения, всяка рекламна къща ще ги отвори. Мога и да ви свържа с няколко рекламни къщи и печатници в СЗ, които знам че работят качествено. Снимки също бих могла да направя, но детенцето е твърде голямо  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 326
Поздравления за инициативата!
Аз също съм от Стара Загора. Идеята Ви е чудесна. Ако решите да правите снимки мога да Ви предложа едно 3 месечно кърмаче за демонстрация на кърмене  Laughing ... за по-малко бебе нямам идея. Имам в къщи много добър цифров фотоапрарат, но за съжаление съм доста далеч от професионалната фотография  Sad Ако  се организира такава среща бихме могли да дойдем с бебо да направим показно кърмене ... друго си е бъдещите мами да видят как става работата наживо Mr. Green Познавам още една мама, която мисля, че също би могла да се включи.

# 21
  • Мнения: 980
Връщам се от родният край...

Мога да помогна с идеи, но за добро изпълнение на плакат, няма да успея до морето в четвъртък...

Значи...снимки на 3 месечно кърмаче са съвсем подходящи. Възможно е растерното изображение да се обърне в графично и да се схематира от там позата или просто да стане като рисунка (да не се вижда, че е снимка)

Моето бебе вече е твърде голямо, от силуета отдалече си личи, но ако някой направи висококачествени снимки, мога да помогна нещо за тази вечер и утре.

# 22
  • Мнения: 6 243
Поздравления за инициативата!
Аз също съм от Стара Загора. Идеята Ви е чудесна. Ако решите да правите снимки мога да Ви предложа едно 3 месечно кърмаче за демонстрация на кърмене  Laughing ... за по-малко бебе нямам идея. Имам в къщи много добър цифров фотоапрарат, но за съжаление съм доста далеч от професионалната фотография  Sad Ако  се организира такава среща бихме могли да дойдем с бебо да направим показно кърмене ... друго си е бъдещите мами да видят как става работата наживо Mr. Green Познавам още една мама, която мисля, че също би могла да се включи.

Кони, благодаря много за включването и за чудесните идеи.
Това, с което със сигурност ще ни бъдеш полезна, е включването с показното кърмене  Grinning Имаме идея, която е подкрепена от д-р Даков, да направим среща с бъдещи майки в АГ-то, на която да обсъдим кърменето през първите дни на новороденото. Твоето участие ще ни бъде много приятно и полезно. На твоята близка - също. Ще те информирам за подробностите, като уточним датата и часа, а това вероятно ще стане през идната седмица.

Мама Моник,
знам, че можем да разчитаме на теб. Не се притеснямай, стягай се спокойно за морето, ако има нужда, ще те търсим... За щастие се намериха много можещи и умеещи мами, с чиято помощ вярвам, че ще успеем да реализираме идеята.

Частта от проекта, свързана с оформянето на изображенията, се движи от Джейд, затова тя ще координира нещата. Аз съм отговорник по текстовете. Понеже засега тя е на ход, по-добре е като се включи, да обясни какво има да се прави и т.н.

Аз ви благодаря на всички. Страхотни сте. Hug С ваша помощ съм сигурна, че ще успеем. А като направим плаката, ще можем да го размножаваме и разпространяваме навсякъде, защото ще си е чисто наше дело!

# 23
  • Мнения: 980
Мама Моник,
Не се притеснямай, стягай се спокойно за морето, ако има нужда, ще те търсим... наше дело!

Добре, ще пробвам да се стягам спокойно с помоща на мойта "подреждачка".

Желая много творческо вдъхновение и успехи.

# 24

Общи условия

Активация на акаунт