В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 722
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Предвид , че в момента и договр с доставчик на тв нямат....не мисля, че имат wifi.

# 676
  • Мнения: 6 590
Видях, че са пуснали такава тема и я споделям:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1193982

# 677
  • Мнения: 1 710
Привет, другия месец ми се налага да вляза в Търновската болница. Има ли там wi-fi? Наистина ми е важно, защото трябва да си следя много неща и да знам да нося ли флашки, бисквитки и други. Ако е за нещо дребно винаги мога да си погледна на телефона.
Благодаря
Извинявай за забавянето, днес питах, няма.
Рали, ТВ има.

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
е, супер. Миналата седмица нямаше.

# 679
  • Мнения: 3 450
Здравейте! Има ли лекар в Търново или региона, който да прави фетална морфология?
Бях на преглед в 6г.с. при Рашкова. Получих обаждане, че ми отменят часа за 20.03 и се уговорихме да се обадя днес за записване на час. Телефонът на регистратурата е изключен. Не ми се пътува до София или друг голям град в тази обстановка. Почти 11г.с съм и вече започвам да се притеснявам.

# 680
  • Мнения: 2 854
caprice, моя приятелка се следи в Плевен и е доволна. Не е съвсем близо, но не е и далеч. Ще и пиша да я питам дали си е правила фетална и ще ти драсна на ЛС Simple Smile

# 681
  • Мнения: 298
Здравейте! Има ли лекар в Търново или региона, който да прави фетална морфология?
Бях на преглед в 6г.с. при Рашкова. Получих обаждане, че ми отменят часа за 20.03 и се уговорихме да се обадя днес за записване на час. Телефонът на регистратурата е изключен. Не ми се пътува до София или друг голям град в тази обстановка. Почти 11г.с съм и вече започвам да се притеснявам.
Предполагам, че става въпрос за биохимичен скрининг. Ако е така можете да се обърните към д-р Михайлова или д-р Максудов. Те със сигурност извършват такъв преглед, а после отивате в лаборатория Рамус (те ще ви обяснят).

# 682
  • Мнения: 3 450
Не, става дума за фетална морфология. Бхс е кръвен тест, който не искам да правя, макар че над 35г. е задължителен, че с нашата възраст кой знае какъв резултат ще ми изкарат.
Благодаря ти, ще потърся тези лекари. 💐
Разбрах, че може би Сотиров работи и ще се опитам да мина обикновен преглед днес.

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Едно време ги правих и двата, но тогава се ходеше в София.
Виж в темата за феталната морфология, по мое време бяха 4-5 имена за страната, но сега вероятно са се специализирали доста лекари.

# 684
  • Мнения: 3 450
Днес бях на преглед при Сотиров. За съжаление, вторник ще ми правят кюртаж.
Благодаря на всички, които ми отговориха! Бъдете здрави!

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Днес бях на преглед при Сотиров. За съжаление, вторник ще ми правят кюртаж.
Благодаря на всички, които ми отговориха! Бъдете здрави!

Прегръщам те!

# 686
  • Мнения: 1 789
Здравейте, да знаете къде в града по време на извънредното положение работи магазин за детско бельо с по-голям избор от артикули- детски бикини, боксерки....

# 687
  • Мнения: 298
Към кой лекар мога да се обърна за ехографски преглед на гърдите?

# 688
  • Мнения: 3 450
Към кой лекар мога да се обърна за ехографски преглед на гърдите?
Правила съм такъв и при Маноилова,и при Рашкова. Доволна съм и от двете.

# 689
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, да знаете къде в града по време на извънредното положение работи магазин за детско бельо с по-голям избор от артикули- детски бикини, боксерки....
Трите прасета работят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт