Редно ли е да плюем колко са грозни звездите

  • 3 153
  • 32
  •   2
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нормално е тема с откровено заяждане да се трие, това е работа на Модераторите и няма нищо общо с толерантността във форума. Нито с цензурата. Мама Кенга, всички тук знаем че можеш да се заяждаш, да си язвителна, иронична, дори цинична на моменти. не целя да те обидя. Не виждам причина да го правиш толкова явно напоследък. Не доказваш на никого нищо, и децата на повечето потребителки те познават. Забавно е, приятно е да връщаш някои хора на земята и не визирам абсолютно никого, но когато прекаляваш си смешна. С всеки е така. Да, ти казваш нещата по по особен начин, харесва ми че си пряма и така нататък, но нищо в повече не е хубаво.

По темата, когато не харесвам някого, ако ще и да е пръв красавец, аз си го казвам. Било то форумец или Бритни Спиърс. Обратното също е вярно, когато някой не изглежда добре и ме кефи, го казвам защото е така. Примери мога да дам с хиляди. Аз се имам за доста не добре изглеждаща, та не се сравнявам с никого. Имидж, визия, поведение, не мога да кажа че е красив човек, който по една или друга причина не ми допада. Ако ще и да е Мис Свят. Критериите за красота не са валидни за всички.

# 31
  • Мнения: 42
И аз подкрепям Киса за класация на красивите мами - нека ги видим.
Но нека има и за нас грозничките и дебеличките нещо- и сме хора де. А наградите как ще ги нагласим?

# 32
  • Мнения: 545
Кенга,

АЗ затварям тази тема. И, след тази вече втора тема, те предупреждавам официално да НЕ, повтарям, да НЕ драйфаш и други подобни работи във форумите.

И, ако имаш проблеми със стомаха, върви в тоалетната, НЕ ТУК.

еди.
ПС ако има гаден привкус Клюкарника, то той е заради подобно самоизтъкващо се и скандализиращо с изцепките си държане.

Общи условия

Активация на акаунт